Пізнання світу та себе в ньому

01 Листопада 2023
Юлія Копосович

Існують особистості, які своєю пристрастю до роботи та глибоким знанням змушують нас переглядати звичні реалії. Юлія Копосович — яскрава представниця таких фахівців, яка поєднує в собі майстерність астролога та точність нумеролога. Від загальних гороскопів до індивідуальних числових кодів — її підхід завжди базується на детальному аналізі та глибокому розумінні кожного клієнта. Сьогодні ми маємо можливість дізнатися більше про Юлію, її погляди, методики та власний підхід в астрології та нумерології.

- Юліє, як ви почали свій шлях в астрології та нумерології? Що спонукало вас до вивчення цих галузей?

Мій шлях почався з того, що виникло непереборне бажання дізнатися про свої життєві завдання. У моєму житті був певний період, коли я почала відчувати тривожність. Саме тоді я одразу звернулася до лікарів, які мене заспокоїли і сказали, що зі мною все добре. Але ця проблема залишалась невирішеною. Якось, гортаючи стрічку в Інстаграмі, мені на очі потрапила сторінка з астрологією. Ця тема мене одразу заінтригувала і я, довго не думаючи, почала проводити розрахунок своїх даних. У результаті з'ясувалося, що одне із завдань, яке я принесла з минулого життя, — справлятися зі своїми емоціями, тримати баланс, аби не виникали жодні проблеми — так і залишається невирішеним. Виводячи свої мінуси у плюси, перестала відчувати зайве хвилювання і всі моменти, які мене не влаштовували у житті, відпустили. Ось саме тоді прийшло розуміння, що моє призначення у цьому житті – це насамперед допомога іншим, а астрологія та нумерологія будуть моїми помічниками.

- Які основні зв'язки між астрологією та нумерологією, на вашу думку? Чи вони доповнюють одна одну?

Астрологія і нумерологія пов'язані між собою одним завданням — це пізнання себе та визначення напрямку з підказками: куди краще йти та коли. Якщо коротко: в астрології ми розглядаємо планетні енергії, а в нумерології — розрахунки за числами.

Юлія Копосович

- Як ви комбінуєте знання обох сфер на консультаціях? Чи є певний алгоритм?

Спочатку я надаю теми розборів, а людина вже сама визначає, що їй ближче і що відповідає її запиту. Уже з цього моменту мені стає зрозуміло, за якою схемою побудувати план розв'язання проблеми.

- З якими запитами до вас сьогодні найчастіше звертаються клієнти?

Найчастіше до мене звертаються жінки та дівчата. Основний їх запит: з якими завданнями прийшли їхні душі і які кармічні відпрацювання з собою принесли з минулих життів.

- Які найпоширеніші упередження людей щодо астрології та нумерології?

Головна помилка полягає в тому, що багато хто плутає астрологію і нумерологію з ворожінням. Або ще так: люди отримують інформацію, читають і забувають про неї. Я завжди говорю про те, що необхідно тримати баланс і не виводити свої енергії з плюсу в мінус. Про це я повідомляю як на розборі, так і на навчанні. Астрологія і нумерологія - це не магія, це числа, з якими людина йде по життю, це планети, які її протегують й відповідно по-різному впливають на неї. З чим ми, власне, і працюємо. Наприклад, я не переносила довгий час повний місяць, а завдяки розшифровці зрозуміла, що в астрології та в нумерології місяць у мене в мінусі. Відповідно є рекомендації щодо опрацювання, з якими згодом я досягла балансу.

- Як ви використовуєте свої знання для допомоги клієнтам у питаннях кар'єри, особистого життя та долі загалом? Та чи існують числа або астрологічні позиції, які вважаються особливо сильними або важливими для людини в певний період її життя?

У кожної людини є своє чітке покликання, це можна побачити як у натальній карті, так і в матриці долі, так само можна зрозуміти, які помилки людина може зробити в особистому житті та застерегти її. Також дивимося карту сумісності щодо того, чи існують числа або астрологічні позиції, які вважаються особливо сильними.

Стовідсотково, адже у кожного з нас є певні числа, які в плюсі або в мінусі. І пропрацювати це краще з тією людиною, яка у цьому розуміється, тобто з астрологом чи нумерологом.

Юлія Копосович

- Як ви визначаєте «життєвий шлях» людини?

Для початку проводимо аналіз розрахунку за датою народження, місяця та місця. А далі — за індивідуальним запитом клієнтів. Важливо розуміти, яку місію ми переслідуємо, щоб побудувати план, за яким визначимо «життєвий шлях» людини.

- Які рекомендації ви надаєте тим, хто хоче вивчати астрологію та нумерологію або ж отримати підтримку у розв'язанні своїх життєвих проблем? Як знайти свою людину, свого фахівця?

Сьогодні в соцмережах можна натрапити на багато гарних сторінок, але не всі вони наповнені духовним змістом. Я працюю з інтуїцією. Адже одразу все можна зрозуміти з першої розмови. Якщо людина горить своєю справою, то це вже багато про що говорить. А якщо до цього всього додати успішно закриті проєкти (маю на увазі тих людей, які мають позитивні відгуки після проходження у такого спеціаліста навчання або ж циклу консультацій) — то це вже маячок, який сповіщає про зароблену довіру до фахівця. А отже, можна спробувати йому відкритися.

Юлія Копосович

- Сьогодні ви і консультуєте, і навчаєте. В якому форматі це проходить та як до вас можна потрапити на консультацію?

Консультації та навчання я проводжу у зручному форматі онлайн із зворотним зв'язком. Плюси консультацій онлайн:

Гнучкість графіку: Онлайн-консультації дозволяють нам узгоджувати зручний час для клієнта.

Доступність: Люди з різних регіонів та країн можуть звертатися до мене, незалежно від свого місцеперебування.

Комфорт особистого простору: Клієнт може отримувати консультацію у зручному для нього середовищі.

- Наостанок: що вас наповнює?

Насправді багато чого. Але насамперед це: цікава книга з психології у вільний час, відпочинок на природі, різні медитації та практики на цвяхах. Кожна людина має своє унікальне життя, наповнене різноманітними завданнями та обов'язками. У цій безперервній гонитві дуже важливо мати щось особисте, що допомагає відпочити, релаксувати та заряджатися енергією. Саме тут мені на допомогу приходить хобі.

@matrixukraine