Родинні цінності

07 Грудня 2022
Ірина Мужчук (Татарко)

«Що більше дітей, то я щасливішою почуваюся»‎, — ділиться блогерка Ірина Мужчук (Татарко). Уявіть: нашій гості 36 років, а в неї вже 7 дітей та 3 онуки. Найменшій дитині — півтора року, найстаршій внучці — 9. Як це можливо? Чоловіку Ірини, Валентину, 58 років, він має дітей від попередніх шлюбів, яких вона сприймає, як рідних. У своїх блогах в інстаграмі (@I.tatarka) та ютубі українка висвітлює життя в князівстві Андорра, знімає кулінарні відео, розповідає про подорожі Європою та шопінг. Вона має помічниць, отримує найкращі подарунки, та водночас залишається простою жінкою, яка прагне жити щасливо. Не будемо зволікати, познайомимо вас ближче.

- Ірино, ви справжня мати-героїня. Чи не страшно було зважитись на таку велику родину?

Я мати сімох дітей, бабуся, але народила тільки трьох: Артема (18 років), Софію (8 років) та Василька, якому лише півтора рочку. Інші — діти мого чоловіка від попередніх шлюбів. Та всі вони народжені в любові. Їхні батьки не живуть разом, та вони однаково отримують любов та увагу від нас. Тим паче вони дорослі, усе розуміють. Обожнюю, коли ми всі збираємося за одним столом і розповідаємо історії. У такі моменти почуваємося дійсно щасливими. Хіба це може лякати?

Маю колосальну підтримку від дітей, для доньок Валіка я — найліпша подруга. Неймовірно пишаюся кожною нашою дитиною, люблю нашу сім’ю. Шкода, що зараз не можемо зібратися разом і розмовляти досхочу. Діти подорослішали, пішли у вільне плавання: хтось навчається, хтось уже працює. Інколи як подумаю, що їх аж семеро! Але це чудове відчуття — бути матусею і бабусею в такому молодому віці.

- О котрій починається ваш день? Як усе встигаєте?

Мій день починається о 10:00. У нас є няня, яку діти дуже люблять, та помічниця. Можливо, тому не сильно втомлююся від хатніх справ. Тільки не подумайте, що я лінива. Інколи важливо частину домашніх обов’язків перекласти на помічників, це цілком нормально. Я часто багато чого не встигаю зробити за день. І це теж нормально. Чимало часу витрачаю на блог @I.tatarka, оскільки це і хобі, і робота.

- Розкажіть докладніше про ваш блог. Як давно створили його?

Блог насправді дуже молодий. Я з’явилася в інстаграмі 2018 року. Коли завагітніла втретє, шукала, чим себе зайняти: знімала сторіз, відео, фото. Спочатку вела сторінку переважно для друзів і рідних, та згодом з’явилися нові підписники. Виявляється, вагітність теж може викликати цікавість. 2021-го документувала ремонт нашого будинку в Андоррі — за цим аудиторії теж подобалося спостерігати.

Але найбільше коментарів отримують відео, на яких ми із чоловіком разом на кухні. Багато людей підписалися, коли почала знімати сімейні вечори в нашій квартирі в Андоррі. Завжди хочу показати щось нове й цікаве, поділитися чимось особливим.

- Цікаво почути вашу історію знайомства з майбутнім чоловіком.

Історія досить пересічна. Ми зустрілися на дні народження спільного друга. У той вечір довго розмовляли й зрозуміли, що маємо багато спільних тем, інтересів. Але навіть не думала, що продовжимо спілкування, адже Валік не запитав мій номер. Уявіть, як я здивувалася, коли він написав через певний час. Уже потім виявилось, що я сподобалася йому, тож він попросив мій номер у нашого друга. А далі все закрутилось... Ми неймовірно щасливі разом.

Ірина Мужчук (Татарко)

- У вашої родини є традиції?

Кілька разів на рік влаштовуємо романтичні вихідні — летимо відпочивати. Тільки вдвох. Також щонеділі проводимо час із дітьми, відкриваємо нові місця для відпочинку і прогулянок. Діти в захваті від таких пригод! А ми в захваті від їхніх щирих емоцій.

- Яких засад виховання дотримуєтеся?

У дітей має бути дитинство. Звичайно, у них багато занять, але завжди є час для відпочинку з родиною. Зі старшими це вже не так легко організувати, а от у Софії та Василька обов’язково є таке дозвілля. До речі, вони вже мають свою думку. Ми прислухаємося до них. Діти знають, що можуть заперечити щось, що їх почують.

Ми досить прискіпливі щодо харчування, дотримуємося збалансованої дієти, особливо з Васильком. І це дає результат. За півтора року в нього жодного разу не було діатезу, алергії та інших захворювань.

- Яку пораду дали б дівчатам, які планують стати мамами, але не наважуються на цей серйозний крок?

Можливо, ви здивуєтеся, але щиро рекомендую народжувати, поки молоді. Краще до 30 років. Адже тоді зможете легко повернути форму — для нас, дівчат, це важливо. А ще уявіть, якою будете гарною молодою мамою!

I.tatarka