No Taboos with VIVA PRAYM

2 Липня 2024
VIVA PRAYM

Сьогодні в розмові без табу ми познайомимо вас із Ксенією Боголюбовою (Viva Praym) — психологинею, сексологинею, художницею, фетиш моделлю та практикуючою експерткою теми БДСМ.

- Ксеніє, раді нашій зустрічі! З моменту останнього інтерв'ю з вами пройшло приблизно два роки. Що сталося за цей час, поки ми не бачилися?

Два роки тому зі мною сталося те, що зачепило всіх в Україні. На той момент, як і більшості українцям, мені довелося виїхати за кордон, а саме до Німеччини. Я закрила кабінет у Києві та на якийсь час відійшла від своєї практики, тому що трансформація була досить не простою. Потрібно було прийти в ресурсний стан. Я пройшла два щаблі на курсі цілительства, вивчила німецьку мову, почала писати психологічні оповідання, малювати. Трансформація, яка почалася 24 лютого 2022 року, відкрила в мені більше усвідомленості та допомогла переоцінити старі шаблони. Але, як і раніше, я живу в потоці і приймаю з подякою часом важкий досвід. Саме цей потік, а може і сама доля перекинула мене до Німеччини, де я будую свою практику і веду онлайн у всьому світі. Можу точно сказати, що я людина світу і для мене важлива гармонія, баланс і психологічне здоров'я.

- Як ви прийшли до своєї практики психологині, сексологині, БДСМ терапевтки?

Насамперед через свій досвід, який розпочався ще в ранньому дитинстві. Почну з того, що вперше я побачила дорослий чоловічий пеніс у віці п'яти років. Як зараз пам'ятаю: педофіл дядька Міша, котрий майже щодня приходив до пісочниці, де ми грали, та показував мені свій пеніс. Фізичного контакту не було, але я вже тоді я виявляла зацікавленість у дослідженні цієї теми. Ексгібіціоніст щоранку чекав мене біля школи з наміром розкрити свій плащ. Тема сексуальності в перевернутому її прояві переслідувала мене з дитинства незважаючи на те, що я була досить закомплексованою. Мені постійно прищеплювали тему сорому. Те, що секс — це брудно й соромно. Отже, свій перший сексуальний досвід я отримала через насильство. Травмуючий досвід у дитячому та підлітковому віці привели мене до моєї професії. До речі, усі фахівці ведуть свою практику лише через особистий досвід. Так ось, пропрацювавши свої травми, ми маємо можливість допомогти іншим пройти через це. Усе, що нас не вбиває, робить нас сильнішими!

- Можна сказати, що сьогодні ви на всі 200 % відчуваєте себе на своєму місці?

Так, зараз я знаходжуся на своєму місці. Як то кажуть, у своїй тарілці. Тема еротики, перверсій, фетишів — це моє. Планую і надалі розвиватися в цій ніші. Є мета взяти професорський ступінь, писати книги, проводити тренінги та багато іншого.

VIVA PRAYM

- На чому ви зараз сфокусовані в житті?

У цей період я займаюся собою та новим проєктом. Приділяю увагу своєму тілу, бо переконана в тому, що так зміцнюється наш дух. Крім того, змінила своє харчування, займаюсь медитаціями. Езотерикою я захопилася ще 15 років тому, але тільки останніх 5 років я пізнаю її на професійному рівні. Наразі продовжую працювати над собою. Веду свою практику офлайн у Німеччині та онлайн у всьому світі.

- Виокремите для нас, з якими запитами до вас найчастіше звертаються?

Скажу чесно, до мене рідко звертаються з класичними запитами з психології чи сексології. В основному це люди з фетишами та сексуальними особливостями. Швидше за все, мій підвищений інтерес до теми перверсій і притягує схожих до мене. Про себе можу сказати, що я теж фетишистка.. Якщо коротко про мої фетиші: мене приваблює домінування, фетиш ніг і взуття, садизм. Точно можу стверджувати, що не стандартні запити для мене "найсмачніші".

VIVA PRAYM

- На вашу думку, БДСМ практики можуть нести в собі терапевтичні ефекти?

На 1000 %, що так! У БДСМ практиках людина отримує можливість відіграти свої травми в безпечному просторі, а якщо це ще з психологічним супроводом експерта в цій галузі, то результат гарантований. Наведу пару кейсів, з якими мені доводилося працювати.

Кейс перший. Десять років зрад та година терапії, яка все вирішила. До мене звернулася жінка зі скаргою на те, що її чоловік постійно зраджує і вона почувається не дуже сексуально повноцінною. Ми домовилися на парну зустріч. У короткій індивідуальній розмові чоловік мені зізнався, що дуже любить свою дружину, але зраджує, бо любить займатися анальним сексом. Сказати дружині, що хоче її в попу, він не наважується, оскільки боїться засудження з її боку. Ми запросили дружину і я прямо її запитала, як вона ставиться до анального сексу. Пару секунд збентеження, очі в підлогу й жінка сказала, що вже давно мріє, щоб її чоловік узяв її анально, але не наважується сказати про це тому, що боїться його засудження. Підсумок однієї зустрічі та десяти років травмуючих зрад, і все через те, що партнери часто не можуть прямо сказати про свої бажання. Зради закінчилися і пара живе та насолоджується один одним. Майже завжди потрібний свого роду перекладач, який допоможе парі знайти правильні слова. Важливо навчити партнерів говорити про все, не боючись і не соромлячись. Це головне правило емоційної близькості.

Кейс другий. До мене звернулася молода дівчина. Вона зізналася, що з п'ятнадцяти років більше ніж три роки спостерігає за мною в соціальних мережах, знаючи про те, що я не беру в практику людей молодших 18 років. Вона чекала на своє повноліття, щоб звернутися до мене. Її історія аб'юзивних стосунків та ігнорування в сім'ї мене вразила. Постійні звинувачення. Щоразу, коли вона відчувала себе винною, то завдавала собі болю за допомогою порізів. Це галузь психотерапії, але я вирішила спробувати свою методику і запропонувала поркотерапію (метод дозованого больового впливу), надавши їй вибір заміщення. Провівши понад десять годин наших сеансів ми виявили, що у неї на тлі аб'юзивної батьківської поведінки з'являється аутоагресія та потреба покарати себе, щоб знизити рівень тривоги та переживань. Поєднуючи психотерапію та метод дозованого больового впливу, ми дійшли того, що дівчина дозволила собі злитися і почуття її провини перестало йти в спрямовану на неї аутоагресію. Наступним кроком була сепарація від батьківського контролю.

Таких кейсів за багато років моєї практики понад тисячу.

- У нашій розмові ви згадали про новий проєкт, над яким зараз працюєте. Тож прочините трохи завісу? Чим здивуєте нас?

Здивувати, дійсно, є чим. BIZZARE DATING CLUB FENIX — це унікальний міжнародний проєкт, який ми вирішили запустити з моїм бізнес-партнером, який теж в темі БДСМ, психологом. Мета проєкту — знайомство людей із подібними собі. У своїй багаторічній практиці я зіткнулася з тим, що людям з особливими уподобаннями складно знайти партнера за інтересами. До мене часто зверталися із запитом підібрати спутника для життя, тому що в мене велика кількість клієнтів, таємниці яких ми ретельно вміємо зберігати. Конфіденційність на першому місці, оскільки це насамперед наша репутація. Ціль полягає в тому, щоб об'єднувати людей за інтересами, як-от створення тематичних шлюбів, психологічний супровід, навчання практикам та проведення тематичних ретритів у малих групах у різних куточках планети. Людям із сексуальними особливостями важливо розуміти, що у світі вони такі не одні. Усе нормально, якщо це розумно, добровільно та безпечно.