Albina Salmanova: «Я люблю ризикувати»

11 Вересня 2022
Albina Salmanova

Сміливі ідеї зазвичай приходять неочікувано. Дизайнерка і модель Albina Salmanova вирішила створити ідеальний гардероб для українських красунь і it-girls. Ми поговорили про народження бренду, натхнення і про те, чому варто ризикувати.

Про створення бренду

Давно мріяла про власний бренд, та все відкладала цю ідею на потім. Але повномасштабна війна позбавила синдрому відкладеного життя. Тому я вже не очікую на саме той правильний момент. Зважаючи на нестабільну ситуацію в країні, вирішила: або зараз, або ніколи.

Про першу сукню

Якось хотіла купити сукню, але не знайшла модель, яку уявляла. Тож подумала, чому б не звернутися до ательє, де зможуть створити одяг за моїм замовленням. Після цього отримала багато компліментів і запитань про те, де я знайшла цю сукню. Така цікавість до моєї творчості надихнула розвинути ідею до створення повноцінного бренду.

Про запуск бізнесу під час війни

Я люблю ризикувати. Якщо життя дає можливість, треба використовувати її. Що буде далі — побачимо. У будь-якому випадку, не буду жаліти, що не спробувала. Крім того, коли маєш підтримку коханої людини, здається, можливо все.

Про переоцінку цінностей

Війна — це хвороба, як говорив Антуан де Сент-Екзюпері. Як будь-яка складна хвороба, вона розділяє життя на до і після. Звісно, раніше зовсім не думала, що можеш вмить втратити близьких. Сьогодні боїшся цього й цінуєш кожну хвилину, проведену з ними.

Albina Salmanova

Про улюблені речі

Обожнюю ошатні речі: стрази, пір’я... Інколи вони навіть надихають мене. Але в повсякденному житті в пріоритеті — кросівки та спортивний костюм.

Про натхнення

Я естетка: шукаю натхнення у всьому, що мене оточує. У той чи інший період життя це можуть бути різні речі, різні події, різні люди.

Про моду

Це дуже широке поняття. Важливіше мати власний стиль, ніж прагнути бути модною. Водночас щодня передивляюся контент про моду, щоби розуміти, що в тренді.