Найкращі друзі жінок — діаманти

07 Листопада 2023
Юлія Хоменко

Юлія Хоменко: «Працюю так, ніби я не маю дітей. Виховую дітей так, ніби я не маю роботи. Виглядаю так, ніби я не маю ані роботи, ані дітей. У цьому моя суперсила.»

- Юліє, розкажіть докладніше про вашу основну діяльність. Як все починалося?

Шлях до справи мого життя починався з великого бажання, але почнемо з початку. Мої батьки пішли іншою стежкою, не пов'язаною з бізнесом: мама — викладачка університету, а тато — військовослужбовець. Як ви розумієте, ідея спочатку здалась їм незрозумілою, але це тільки на початку. Мабуть, моя мрія набула таких неймовірних масштабів, що мене почув сам Всесвіт (Усміхається). До того ж любов батька творить чудеса! За певних обставин, дякуючи татові та його знайомствам, я ближче познайомилася з ювелірною справою. На той момент я здобула другу вищу освіту, аби отримати ліцензію для відкриття бізнесу. І ось вже навчаючись на 5 курсі, я паралельно вела оптовий продаж діамантів по всій Україні. Приблизно через рік я відкрила магазин з діамантовими виробами та майже одразу того ж року запустила в роботу ще один магазин — офіційне представництво ювелірних прикрас бренду «Roberto Bravo» (вул. Хмельницького, 32). У цій всій історії мені допоміг партнер, друг батька, якому я завдячую й донині. Ця людина навчила мене азам ведення бізнесу й переконала у тому, що все обов'язково вийде. І у мене вийшло. Таким, власне, був мій початок.

- Що значить улюблена справа для вас?

Як казали мої знайомі: те, що обираєш ти — продається одразу. А вибираю я вироби наступним чином: мій смак поєдную з вічною класикою. Такий тандем завжди перемагає. Звичайно, що я, як і всі люди, які працюють, втомлююсь. І це нормально. Але це тільки ввечері, після насиченого дня. Зранку ж я встаю зарядженою, бо розумію, що збираюсь на улюблену роботу. Скажу одне: якщо ти живеш своєю справою — то точно станеш успішним у ній.

Юлія Хоменко

- Цікаво дізнатися про історію бренду «Roberto Bravo» та його концепцію.

Ювелірні прикраси «Roberto Bravo» — це ексклюзивний стиль, що підкреслює індивідуальність кожної жінки. Компанія «Roberto Bravo» з'явилася в 1967 році в місті Ареццо на півночі Італії, як маленька майстерня, яка сьогодні стала маркою визначальної світової тенденції в ювелірному виробництві. Амбітний італійський бренд, у якого є своя історія. Легенди втілені в таких колекціях як «Ноїв Ковчег», «Зимове сонце», «Королівські метелики», «Галлика», «Глобальне потепління», «Фея» та «Біла мрія» тощо.

- Чим бренд «Roberto Bravo» відрізняється від інших?

Колекції «Roberto Bravo» відзначаються лідерством високого сегмента на міжнародному рівні. Вони представлені лише у найкращих ювелірних будинках найпрестижніших модних центрів світу, а тепер й у Києві. Незвичайний сучасний стиль прикрас, майстерність професійного дизайну, традиції італійської справи та неперевершений смак…

- Чого ви навчилися завдяки роботі?

Відповім коротко: самостійності, ідейності, правильної реалізації усіх етапів ведення бізнесу, знаходження компромісів (часто по-жіночому), дипломатичності та впевненості у собі.

- Які ваші сильні сторони?

Якщо я поставила перед собою ціль — я обов'язково її досягну. Не скажу, що це буде швидко, але я буду вперто до неї йти. За потреби можу гарно конкурувати та позиціювати себе оточенню. Важливо, щоб жінка могла все налаштувати так, аби її слабкість та жіночність допомагали їй в роботі, бо насамперед ми - жінки, а вже потім — холодні бізнеследі. Не без того, що у мені бачать і перше, і друге. Бути гарною — це добре, але при цьому бути надійною бізнес-партнеркою — це вже інший рівень.

Юлія Хоменко

- Розкажіть про свої guilty pleasure — чим балуєте себе?

Після початку війни мої цінності трохи змінились. Я вирішила для себе в один момент, що треба навчитись відпочивати й жити сьогодні. До цього я кудись бігла з метою заробити на авто, дім, при цьому менше часу приділяла дітям. Сьогодні я балую себе простими речами — подорожами. Для мене це ідеальний спосіб перезавантажитися, надихнути себе на нові звершення. До моїх guilty pleasure я б ще віднесла фотографування. Люблю фотографуватися для себе, так я розкриваюсь як жінка, інколи з незвичних для мене сторін.

- Які якості роблять Юлію Хоменко самою собою?

Щирість, відкритість, життєрадісність. Також чесність з самою собою, колегами та партнерам. Я завжди на будь-яку ситуацію дивлюсь позитивно і так раджу кожному. Відкрила для себе істину: якщо тобі дається другий шанс — його треба обов’язково використати.

- Хто для вас є найбільшою підтримкою?

Насамперед я вдячна своїм батькам, які мене багато чому навчили й допомогли, подарували життя, дали освіту, навчили самостійності. Дякую і моїй донечці, якій вже 13 років, а отже вона надає підтримку на рівні з дорослими. До того ж вона мені допомагає поринути у підлітковий вік і забути про гіпервідповідальність. Оскільки часом буває, що ти настільки поринаєш у роботу й буденні справи, що намагаєшся контролювати все та всіх. Так ось, вона мене вчить бути безтурботною. І мені це подобається. Взагалі-то я звикла частіше виступати підтримкою для інших людей.

Часто чую від рідних, що я багато на собі «тягну». Але це далеко не так. Просто у мене багато енергії, яку треба кудись направляти. У моєму випадку я її спрямовую в роботу і на виховання дітей. Сподіваюсь, що зустріну того чоловіка, який буде мене надихати та підтримувати у всіх моїх починаннях. Вірю, що частинку жіночої енергії та любові я зможу направити на ще одну людину, яку, можливо, скоро зустріну і по-справжньому покохаю.

@robertobravo.kyiv
@yuliia999