Як пройшов допрем’єрний показ української стрічки “Кохання без контракту”

12 Вересня 2023

19 вересня у столичному кінотеатрі Оскар відбулася довгоочікувана прем'єра романтичної комедії “Кохання без контракту”, від Device production company - української компанії, яка у зв'язку з воєнними діями в нашій країні змушена була перемістити кіновиробництво до Чорногорії.

“Ми не хочемо, щоб наше кіно занепало, тому активно продовжуємо працювати та створювати легкі, романтичні фільми для українців, які також змушені були залишити свою країну та жити в Європі, і особливо для тих людей, які залишилися жити в Україні та змушені кожен день бути свідками жаху війни і потребують підняття духу та надії на мирне майбутнє”, - коментує режисер та продюсер фільму Валерія Гуза.

Стрічка й справді розрадила та змусила посміхнутися всіх глядачів вечора, на якому побували й актори фільму: ведучий програми “Сніданок. Вихідний” на 1+1 Олександр Попов, виконавиця головної ролі, акторка - Ольга Скороходова та співачка, яка написала до стрічки енергійний саундтрек “Де я?” - Анна Добриднєва.

“Я не була впевнена, чи зможу передати легку атмосферу цього кіно, пронизанного справжнім відпочинком, бо весь час знаходжуся в Україні серед сповіщень повітряних тривог. Та продюсер фільму Валерія настільки занурила мене в сюжет та переконала у його важливості для сьогодення українців, що я включила фантазію і буквально перемістилася в це місце. Написавши пісню «Де я?» я наче побувала у справжній відпустці! Нехай ця магія доторкнеться до сердець всіх глядачів нашої стрічки”, - поділилася емоціями Анна.

Зауважимо, що прокат фільму “Кохання без контракту” в Україні почнеться з 21 вересня, а вже з 13 жовтня стрічка вийде в європейському показі, Канаді та Англії - українською мовою, щоб усі наші переселенці мали змогу подивитися продукт українського виробництва рідною мовою і хоч на деякий час відчути себе вдома!

Дивіться з 21 вересня у всіх кінотеатрах України! Пригодницька комедія «Кохання без контракту»