Благодійний показ ROUKOSS

30 Листопада 2023

На днях у Києві в Just відбувся благодійний аукціон дизайнерських суконь ROUKOSS. Зібрані кошти відправили на допомогу українським дітям та їх сімʼям, які постраждали від війни в Україні

У Києві дипломати, посли різних країн світу, зірки українського шоу-бізнесу та бізнесмени столиці зібралися на благодійний вечір для збору коштів для благодійного фонду “Мрію жити”, який допомагає українським дітям. Світовий дизайнер одягу Elie Roukoss та модний будинок ROUKOSS виставив на аукціон колекцію з 25 вечірніх суконь, які і продавали на заході.

Ведучим вечора став відомий теле- та радіоведучий, генеральний продюсер музичної премії YUNA, ведучий Євробачення та ювілейний Congratulations Павло Шпилько. Він виступив і організатором благодійного заходу разом із експертом з міжнародного етикету та Лауреатом Всесвітнього Ордену Золотої Зірки «Кредо» за досягнення людства у сфері культурної дипломатії та внесок у розвиток людей світу Анною Грек.

Кожна сукня у Елая Рукоса є унікальною, дизайнер не створює однакових моделей двічі. Як зазначив Павло Шпилько, девіз митця: “Не повторювати себе”. Тож лоти на благодійному вечорі були високо оцінені.

Благодійні сукні продавалися з різними цінниками, стартували торги від 300 доларів. Так, за вбрання віддавали і 1500 доларів, і 1200, і 900, 500 чи 300.

Крім того, під час аукціону збирали кошти за “найкращу сукню вечора”. Так гості обирали той дизайнерський лот, що сподобався їм найбільше, при цьому не обовʼязково купуючи його. А організатори таким чином знайшли ще один спосіб зібрати якомога більше благодійних коштів, і навіть із тих гостей, що не придбали жодну сукню за вечір. За “найкращу сукню вечора” віддавали будь-яку суму та у будь-якій валюті.

Усі кошти, що збирали на благодійному аукціону, були перечислені у благодійний фонд “Мрію жити”.

“Благодійний фонд “Мрію жити” був заснований в 2014 році. Основною ціллю нашої діяльності є допомога дітям, що цього потребують. Під час війни ми допомагаємо їм не тільки матеріально та психологічно, а й робимо заходи для соціалізації, що є дуже важливим сьогодні”, - зазначила Ірина Поповська, засновниця і керівниця фонду.

З початком повномасштабної війни діяльність фонду сконцентрувалася на таких напрямках:

• Допомога дітям з інвалідністю (ДЦП/РАС) в оплаті реабілітацій в спеціалізованих центрах нашої країни, закупівля медичних препаратів та соціалізація за рахунок проведення культурно-масових заходів;
• Співпраця з профільними установами, що спеціалізуються на ДЦП;
• Гуманітарна допомога дітям та сім’ям ВПО;
• Допомога ЗСУ (оплата ремонту авто та закупівля пального для бійців ЗСУ).

“Фонд “Мрію жити” – некомерційна організація, яка почала свою діяльність ще у 2014 році. Вже понад 9 років наша команда працює в сфері благодійності та допомагає дітям з усіх куточків України.

Раніше ми займалися виключно дітками з важкими захворюваннями. Але з 24 лютого 2022 року змінили спеціалізацію. Тепер намагаємось допомагати УСІМ дітям, які цього потребують. Також вводимо новий напрямок – допомога ЗСУ. Сьогодні, коли Україна зазнала такої біди, як повномаштабна війна, ми допомагаємо всім дітям, хто звернеться до нас, незалежно від стану здоров’я та хвороби.