Цвяхотерапія — шлях до зцілення душі та тіла
„Цвяхостояння — цікава та неординарна практика, яка привертає увагу багатьох. Редакція TOUCH поспілкувалася на цю тему з вчителем та провідником у практику цвяхостояння, Дмитром Сидором. І не дивлячись на те, що ми намагалися зробити текст якомога лаконічнішим, бесіда вийшла максимально інформативною і цікавою.“
- Дмитро, як ви поєднуєте духовні практики та цвяхостояння для надання допомоги людям у їх життєвому шляху?
Цвяхостояння я використовую як інструмент впливу на тіло, свідомість та енергію, проте в першу чергу віддаю перевагу комплексним змінам. Я проводжу багатогодинні консультації, під час яких ми детально аналізуємо запит, з яким до мене звернулися і лише потім шукаємо правильне розв’язання ситуації. Крім того, на першій зустрічі я пояснюю важливість духовного розвитку і як це впливає на якість життя. Це допомагає клієнтові краще зрозуміти суть нашої роботи. Такий підхід позитивно впливає на довіру до мене, як до фахівця.
- Які основні принципи духовного наставництва ви використовуєте у своїй роботі з клієнтами?
У кожній людині я бачу світлу душу. Усе, що я використовую у своїй практиці, допомагає пробудити добро й показати його вам. Для цього я розповідаю про закони карми та Всесвіту, бо тільки так можна розібратись у випадках, коли ви перепробували все, але так і не вийшли з глухого кута.
- З якими запитами найчастіше звертаються люди?
Найпопулярніші звернення: образи, до кінця не пережиті емоції, страх проявлятися та щось змінювати, переживання за майбутнє. Також до цього списку я б відніс нелюбов до себе, комплекси та блоки.
- Ви надаєте послуги, як у режимі офлайн, так і онлайн. Чи якось відрізняється жива зустріч від спілкування віддалено?
Я ставлю на цвяхи й онлайн і офлайн. Звісно, тет-а-тет краще, адже так відчувається спільне поле. Але з легкістю консультую і у віддаленому режимі. Трапляється таке, що люди перекладають відповідальність на провідників. Нібито так не працює. Проте це хибна думка, така стратегія теж ефективно діє. Чому я про це кажу? Я просто хочу, щоб ви вірили у свої сили й у те, що легко впораєтеся без допомоги.
- Чи є певні плюси та мінуси в цієї практики?
Практика цвяхостояння здатна змінити життя. І за умов якісного підходу та консультації — навіть за один візит. Принаймні так відбулось в моєму житті. А мінус тільки один: не всі мають сили витримати цю практику, бо не звикли боротися за себе. Проте я вас цьому навчу!
- Ви створюєте та організовуєте авторські ретрити та курси для вашої аудиторії?
Ретрити ми проводимо разом із дружиною, зазвичай у затишних куточках Карпат. Я проводжу навчання для провідників у практику цвяхостояння. Для цього пропоную три формати нашої комунікації: індивідуальні зустрічі, заняття в запису для самостійного перегляду та групове навчання.
- Цікаво більше дізнатися про ваш курс «Карма — ключ до успіху».
Є така популярна фраза: «Що посієш, те пожнеш». Карма — це база. Усе що ми маємо це результат того, якими були наші дії та вчинки в минулому. Якраз знання кармічних законів допоможе зрозуміти, що треба змінювати зараз, щоб майбутнє було дійсно таким, яким ви його бачите для себе. Я розробив курс, який допомагає людям переосмислити своє сьогодення. Крім того, мої відеоуроки записані, а тому ви можете легко їх переглянути та самостійно опрацювати. Тож якщо у вас є бажання приєднатися до групового навчання, яке проходить раз на місяць, я буду радий стати вашим провідником у світ змін.
- Чим саме відрізняється ваш підхід до навчання та наставництва від інших?
Моя сильна сторона це пояснювати складні речі простими словами. Такий підхід дає змогу підібрати слова до різних особистостей. А особливо до тих, хто тільки хоче додати духовність у своє життя, але не знає із чого почати. Я дуже проста людина й це відгукується серед тих, хто не хоче ускладнювати, а бажає одразу отримати відповіді.
- Як ви обираєте теми для своїх семінарів та лекцій «Про духовність простими словами»?
Усі лекції я будую на питаннях, які присилають мої клієнти. Фрагменти відповідей можна подивитися на моїй сторінці в інстаграм Dima_sadhu, розділ «Прямі ефіри». Після прослуховування хоча б одного прямого ефіру, ви зрозумієте, що я транслюю і яких цінностей дотримуюсь.
- Як ваш індивідуальний підхід допомагає людям повернути сенс життя та знайти внутрішню гармонію?
Мій підхід — це власний досвід. Я проходжу складний шлях разом зі своєю родиною і саме це надихає. Усі мої поради, слова, пости, думки я взяв не з книжок, а прожив та втілив у своє сьогодення. Оскільки людей не обдуриш, вони відчувають чесність та щирість. Вони розуміють, що нам іти одним шляхом і сотні людей, яким я вже допоміг, найкращий тому приклад.
- Чому саме цитата «Ти не мозок, ти — душа!» стала вашою улюбленою? Як вона відображає ваш підхід до роботи?
Я постійно звертаю увагу на те, що мозок — це лише орган, а головна в нашому тілі душа. Але більшість живе виключно першим, а тому і проблеми у світі, як-от образи, агресія, злість. Під час консультацій я вчу розуміння, що собою являє мозок та душа. І тоді вдається дійсно підібрати ключик та допомогти. Адже наша душа за своєю природою сонячна, радісна, щаслива, привітна, щира. І моє завдання повернути людині саме цей стан.
- Як ваш щоденник вдячності сприяє підвищенню свідомості та щастя вашої родини та вашої аудиторії?
Вдячність є найкоротшою дорогою до щастя. Невдячна особистість перебуває в постійному відчутті того, що в неї чогось немає. І навіть маючи багато, вона все одно перебуває в стані нестачі. Саме так працює мозок. Практикуючи вдячність, ми вчимося фокусуватися на тому, що маємо. І саме в такі моменти приходить щось більше. Це закон Всесвіту. До речі, щоденна практика вдячності є найулюбленішою в нашій сім’ї. І коли я на собі відчув зміни, виникла ідея створити авторський Щоденник Вдячності. Його вже можна придбати, написавши мені в особисті в соцмережах.