Baby Life

11 Вересня 2022

Унікальні сукні Baby Doll Dress — це набагато більше, ніж просто сукні. Це нова історія про велике і жіноче. Інна Леон — засновниця бренду, яка входить в ТОП-10 найуспішніших жінок України, — поділилася з нами новими досягненнями.

- Який головний секрет жіночої привабливості?

Перш за все, це упевненість в собі. Той, хто відчуває власну привабливість, і стає привабливим. Йоганн Вольфганг фон Гете говорив, що жінка, яка твердо впевнена у своїй красі, зуміє врешті-решт переконати у ній всіх інших. Жінка, яка помічає хороше, дивиться на світ добрими очима, здатна співпереживати і любити, притягує людей. Приваблива жінка знає, чого хоче, і ніколи не витрачає час на пошуки винних. Вона — господиня своєї долі, яка живе тут і зараз, насолоджується кожним днем, приймає себе такою, яка вона є. Вона випромінює життєлюбність, оптимізм, не критикує, не засуджує. Вона наділена особливою магією — умінням створити навколо себе особливу атмосферу тепла і затишку. Така жінка здається втіленням спокою і тихого щастя. Вона вміє бути щасливою, цінувати людей навколо себе, помічати позитивне — до власниці такого світлого внутрішнього настрою люди незмінно тягнуться.

У жінки є тільки одна можливість бути красивою, але бути привабливою є сто тисяч можливостей. Природна і щира симпатія здатна залучити практично будь-кого. Усміхнені жінки з почуттям гумору — фантастичні. Посмішка — це не тільки весела вдача, а й ознака енергії і життєлюбства. Жінка з сяючими від радості очима не може бути непривабливою. Приваблива жінка — природна, відкрита і вільна від комплексів. Люди тягнуться до щирих. По-справжньому привабливі жінки вважають за краще бути, а не здаватись, бути тут і зараз. Бути собою — це найкраще, що може зробити для себе кожна Жінка.

- Ви брали участь у конкурсі краси Mrs. Ukraine World 2021, поділіться своїми враженнями.

Це був безцінний та дуже цікавий досвід для мене, можливість випробувати свої сили. Цей конкурс не лише про зовнішні дані, але й про душевні якості, про жіночність, харизматичність, вміння подати себе...

Участь у таких конкурсах — це завжди дуже специфічний новий досвід, який практично не доступний у звичайному житті. Це про внутрішній ріст, сміливість, вихід за рамки комфорту і однозначно про постійний адреналін. Вкрай оригінальна подорож життям з абсолютно неочікуваними пригодами, непередбачуваними зустрічами та незабутніми враженнями на шляху.

Це такий, свого роду, Шанс на авантюру.

Після тридцяти жінки зазвичай уже реалізовані та мають власні комерційні чи некомерційні проекти. Тому участь у подібних конкурсах, що завжди пов’язана з публічністю, дає чудову можливість здійснити промоцію свого проекту для нової, більш широкої аудиторії, актуалізувати важливі для учасниць питання в суспільстві, отримати нові контакти та партнерства.

- Як ви ставитесь до конкуренції?

Кожен з нас є унікальним та цінним своїм неймовірним поєднанням цінностей, рис та прагнень. Саме тому, на мою думку, порівняння абсолютно різних людей за відносно опосередкованими критеріями є завідомо провальним, оскільки я твердо переконана, що якщо і порівнювати себе, то лише із собою вчорашнім та прагнути до себе завтрашнього.

Мені імпонує фраза: «Щасливий той, хто навчився захоплюватися, а не заздрити».

За вмінням радіти чужому успіху, його прийняттям народжується прийняття себе та своїх досягнень, якими б незначними (у порівнянні з досягненнями інших) вони не були. А це виключає перфекціонізм та занадто завищені вимоги до себе. Оцінивши ситуацію загалом, усвідомивши, що інша людина для досягнення мети, як і ви, докладає багато зусиль або ж, як і ви, зробила достатньо помилок, проте не здалась та не опустила руки, можна буде зрозуміти, що на шляху до успіху ваші невдачі не характеризують ваш істинний потенціал, а є лише невід’ємною частиною шляху — як і у тих людей, які є еталоном успіху для вас.

Це суттєво зменшить градус напруги та дасть вам змогу відчувати себе більш гармонійно, поступово роблячи кроки до своєї мети, насолоджуючись процесом та не намагаючись когось обігнати чи комусь щось довести.

Адже ми можемо бачити лише зовнішні атрибути успіху інших, проте навіть і не підозрювати насправді, які кроки робила людина, щоб досягнути бажаного, скільки часу та зусиль було прикладено для цього. Спробуйте не конкурувати, а зрозуміти. Можливо, для цього потрібно буде поглибитись у історію успіху людини, якою ви захоплюєтесь, або ж, якщо буде така можливість, при нагоді поспілкуватись особисто, спробувавши перейняти безцінний досвід. Зрозумійте, що ви конкуруєте не з самою людиною, а з її видимими результатами. Усе інше залишається «за кадром».

Розвивайтесь, досягайте, але при цьому ніколи не порівнюєте свої успіхи з успіхом та досягненнями інших, адже завжди знайдеться той, хто буде сильніший, розумніший, красивіший (і так можна продовжувати до безкінечності) за вас. Не змагайтесь, не конкуруйте, а надихайтесь прикладом. У той же час не забувайте про свої сильні сторони — якості та навички, за допомогою яких ви досягли успіху. Це не лише спосіб заспокоєння у безкінечній погоні, яка не має завершення, але й чудесний привід для того, щоб почати пишатися собою, цінувати себе та свої досягнення, а також прекрасна можливість зрозуміти для себе, що ми, як молекула, «є складовими» багатьох атомів (компонентів), які, в залежності від пропорцій, і роблять нас саме тими, ким ми є, та приводять нас до успіху.

- У чому запорука успіху на конкурсах краси?

Це сукупність багатьох факторів, адже це і особиста краса, і грація та вміння себе подати, це про душевні якості, це успішні та сильні жінки, які відбулися як особистості й досягли статусу в суспільстві, які можуть мотивувати інших жінок на рух до самореалізації.

- Сукні колекції Baby Doll Dress — незамінні в гардеробі кожної дівчини. З чим їх краще поєднувати цієї весни?

Платтячка Baby Doll Dress легко поєднуються з різно­манітними аксесуарами та стилями, в залежності від настрою, який хочеться підкреслити. Адже з підборами, класичним піджаком або пальто, зі стриманими аксесуарами Ви будете елегантною Леді; з брутальною косухою, шапочкою-біні та грубими черевиками Ви стаєте Сміливою Бунтаркою; з чоботами-трубами чи ботфортами, капелюхом, вишуканими прикрасами Ви можете полонити серце чоловіка Вашої мрії на романтичному побаченні; а з кедами та джинсовкою оверсайз — гуляти нескінченну кількість годин найпрекраснішими вуличками міста Вашої мрії... Варіантів безліч, їх можна перелічувати дуже довго, але скажу по секрету, що який би варіант Ви не обрали, залишитись непоміченою Вам точно не вдасться.

Для того, щоб носити платтячка мого бренду, мої прекрасні дівчатка не потребують особливої нагоди, адже для них кожен день особливий, щоб відчувати себе неперевершеною та підкреслювати свою красу.

leon.inna
babydolldressua