SENSE of LIGHTNESS

11 Вересня 2022

Олег Комарницький — професійний масажист, майстер СПА вищої категорії, автор масажної техніки з корекції фігури «Трансформація тіла», викладач Академії масажу INELDEA.

- Олег, скільки років ви практикуєте масаж?

Масаж я практикую з 14 років. Спочатку це було юнацьке захоплення, пізніше стало як хобі, а з часом я повністю вийшов на професійний рівень. Моя особливість в масажі — це корекція фігури без болю та синців, і завжди з результатом.

- Чи можна схуднути за допомогою масажу? І як це працює?

За допомогою масажу можна не тільки схуднути (зменшитись в об’ємах), але і під час проходження курсу змінити стан шкіри, виправити поставу, відкорегувати психоемоційний стан, а також вирішити багато інших проблем, пов’язаних зі здоров’ям. Моя авторська програма з корекції фігури «Трансформація тіла» — це ідеальне поєднання лімфодренажного, ліполітичного, антицелюлітного та інтелектуально-моделюючого масажу в одній програмі, під час проходження якої на тілі не залишається синців, а больові відчуття зведено до мінімуму.

- Де можна ознайомитися з вашими курсами? І що входить в програму?

Анонси семінарів можна знайти на моїй сторінці в соціальних мережах. Даний семінар розраховано на спеціалістів з досвідом роботи, який триває 2 дні. В програму навчання входить 95% практики, відпрацювання техніки та постанови рук.

- Чи потрібно готуватися до процедури?

Так, потрібно. Про це я розповідаю під час консультації.

- В яких випадках масаж протипоказано?

Протипоказання до масажу є різні, тому перед початком курсу проводиться консультація, на якій ми з клієнтом обговорюємо всі нюанси та визначаємо оптимальну програму. Для кожного клієнта все індивідуально, і в кожного є свої особливості, які я обов’язково враховую.

- Ви робите корекцію фігури тільки жінкам, чи чоловікам теж?

Так, з чоловіками також працюю. Там є свої відмінності в роботі, але при правильному підході результат не забариться.

- Яких результатів можна досягти під час проходження курсу корекції фігури у вашому виконанні?

Все індивідуально, але якщо дотримуватись моїх рекомендацій, то ви побачите зменшення об’ємів тіла на 2-3 розміри одягу за курс (10-12 процедур).

- Що ще окрім масажної техніки «Трансформація тіла» ви використовуєте в роботі?

В мене достатньо великий арсенал різноманітних процедур та масажів з корекції фігури. Використовую тільки професійну косметику та новітні досягнення. Категорично не працюю з різноманітними апаратними технологіями. До кожного клієнта тільки індивідуальний підхід, а отже індивідуальний підбір складової курсу.


komar.oleh