Здорове волосся та укладки, як у Мілли Йовович: у відомої перукарки Лени Барлі стартував курс для домашнього догляду за волоссям

12 Січня 2023

Відома українська перукарка та майстер неймовірних перевтілень волосся Лена Барлі оголосила про перезапуск курсу з догляду за волоссям вдома.

Хочемо зазначити, що Лена Барлі має 18 років досвіду, співпрацювала з такими зірковоми особистостями, як Аніта Луценко, Віра Брежнєва та Мілла Йовович

Майстер зізнається, що рішення знову проводити курси та ділитися знаннями в умовах нової реальності в Україні було не простим.

«Я дуже хотіла зробити курс раніше. Спочатку у квітні, потім у серпні, потім у вересні… Але весь час думала, что всім не до цього. Потім зрозуміла на собі, що в будь-якій депресивній ситуації, якщо помити голову і зробити зачіску – одразу підіймається настрій», – ділиться емоціями Лена.

«Курс гарного волосся» буде проходити онлайн і підійде будь-кому, хто хоче відновити та покращити стан свого волосся, а також самостійно піклуватися про нього та робити ефектні укладання, гідні салонним.

Це 14 днів повного занурення в секрети домашнього догляду за волоссям: 12 цікавих тем + 2 ефіри. Гарна можливість дізнатися основи та класні нюанси, які спростять щоденну рутину з волоссям, отримати рекоменлації від топового майстра та перевірити все на практиці.

«На відео-уроці я навчу і покажу на собі, як робити правильно та як дбайливо ставитися до волосся, використовувати праску, мити гребінці, тримати фен, наносити сухий шампунь і багато іншого», – коментує програму курсу Лена.

Подбайте про здоров’я, красу та блиск вашого волосся разом з Леною Барлі. Старт курсу вже 23 січня, доєднатися можна за посиланням lenabarly.event.net.ua