The peace and love

8 Січня 2024
Олена Гаврилюк

У грудневому випуску ми з радістю представляємо вам надзвичайну особистість, яка живе за принципами любові до себе, відданості життю та пристрасті до спорту. Наша гостя — це приклад жінки, яка знаходить гармонію у своєму щоденному ритмі, збалансовуючи особистісний розвиток, здоровий спосіб життя та активне дозвілля. Вона для нас мотиватор та інспіратор, бо прагне поліпшити своє життя через фізичну активність та позитивне мислення. Ця жінка уособлює собою подолання викликів, самовдосконалення та відкриття внутрішньої сили через любов до власного тіла та життя.

Олена Гаврилюк ділиться своїми секретами щодо того, як зберегти мотивацію, попри перешкоди, як знайти радість у щоденних тренуваннях та формувати стійке позитивне ставлення до сьогодення. Наша розмова пронизана енергією, позитивом та мотивацією до змін!

- Ви — яскравий приклад постійної роботи над собою. Що допомагає вам залишатися такою та завжди хотіти більшого?

Із самого дитинства мені завжди говорили, щоб я ніколи не опускала руки та йшла до своєї мети, якою б вона не була. І точно знаю, що можу все, якщо захочу. У мене є афірмація, яку я завжди собі проговорюю: «Я сильна. Я все витримаю. Я на все здатна». Не в моїх правилах відступати та здаватися. Сила волі, дисципліна й завзятість — це запорука гарного результату в будь-якій справі.

Олена Гаврилюк

- Спорт також присутній у вашому житті? Дивлячись на минулі інтерв'ю з вами скажемо так: ви та спорт — це слова синоніми.

Чесно кажучи, не знаю в кого я така пішла. У моїй сім'ї ніхто так фанатично не ставився до спорту, як я. Мої тренування розписані по днях: 4 силові тренування та 2 рази стретчинг. У мене немає слова не хочу, бо все долається через силу й завзятість до своєї мети. Часто говорю собі, що роблю ще один підхід і все, на останньому етапі хочеться закричати «Я це зробила»! Іноді здається, ніби мені медаль дали за це. Втомлена виходжу із зали, але страшенно задоволена.

- Це й не дивно, бо фігура у вас у порядку. А ось щодо домашнього догляду: з чого складається рутина? Вся ця купа баночок для волосся, тіла, обличчя, — це про вас?

Однозначно про мене! Я все це люблю. Ретельно підбираю шампуні, кондиціонери, маски та всілякі гелі, скраби. Тіло — це мій храм, а отже, я тримаю його в чистоті та гармонії. А догляд, то ж цілий ритуал для мене. Я, як і кожна жінка, дотримуюсь такого правила, що косметики багато не буває. Це ж блаженство — вийти з душу і відчувати приємний ніжний аромат тіла після того, як нанесла крем, який зробив зі шкіри просто бархат. І потім починається найцікавіша частина марлезонського балету — догляд за обличчям. Ось тут я, як віртуозка, починаю чаклувати з лосьйони, кремами, масочками, патчами під очі. До того ж на постійній основі приймаю колаген, вітаміни та бади, які мені виписав лікар. Обов'язково треба слідкувати за гормонами, бо без цього, дівчата, у нас не буде впевненості в тому, що зі здоров'ям усе добре.

Олена Гаврилюк

- Які процедури полюбляєте робити в косметолога? Ваша шкіра просто світиться!

Косметологи — це наше все. Особливо тямущий і досвідчений фахівець, який грамотно розпише догляд та запропонує процедури, які поліпшують зовнішній вигляд. Наприклад, я нещодавно проходила курс омолоджувальних крапельниць, які очищають весь організм. Я не перераховуватиму елементарні процедури, про які і так всі знають. Скажу одне: ви подовжите вік своєї зовнішньої краси насамперед завдяки правильно підібраному домашньому догляду.

- Яку роль відіграють кольори та відтінки у вашому гардеробі? Чи існує якийсь певний колір, якому ви віддаєте перевагу або уникаєте?

Я люблю білий колір та взагалі все, що пов'язано з весною та її яскравими соковитими фарбами, як-от жовтий, зелений, блакитний, рожевий. Рідко в моєму гардеробі ви знайдете коричневий та червоний відтінки.

Олена Гаврилюк

- Чи важливі для вас аксесуари?

Аксесуари є таким собі доповненням та завершальною частиною мого образу. Щодня, виходячи з дому, я ретельно підбираю той чи інший аксесуар: прикрасу, сумочку, брошку тощо. І якщо на вулиці дощ, спекотно або прохолодно, то додаю парасольку, рукавички, окуляри. Маленька деталь у вашому гардеробі повністю перетворює ваш стиль.

- Як модні тренди впливають на вас? Або ж ви вибираєте не слідувати їм та волієте залишатися вірною своєму власному смаку?

Мода схожа на примхливу жінку, яка змінює свої напрями, тим самим даючи нам різні стилі. Колірна гама оточує нас різними фарбами й тільки людина вирішує, які додати у своє життя. Я стежу за модою, але не дотримуюсь певних трендів. У мене свій стиль, своє поєднання кольорів.

Олена Гаврилюк

- З теми краси плавно перейдемо до ваших досягнень у житті, якими ви особливо пишаєтесь.

Не можу сказати, що я надзвичайна жінка. З основних моїх досягнень — це сім'я та мої найкращі, мужні хлопці. Не люблю хвалитися, оскільки вважаю, що у всіх людей є ті чи інші досягнення і для кожного вони особливі по-своєму.

Олена Гаврилюк

- Які ваші мрії та цілі на майбутнє? Що б ви хотіли досягти або здійснити у своєму житті?

Щоб якнайшвидше закінчилася війна — це найважливіше бажання на 2024 рік.

- Як ви ставитеся до викликів та змін у житті? Які використовуєте стратегії для подолання труднощів?

Дуже цікаве запитання. Мені відразу згадалася окупація і те, як я одна жила з 10 собаками й 3 котами. Коли ти залишаєшся наодинці із собою, то розумієш, що допомоги чекати немає звідки і від кого, то одразу береш себе в руки, включаєш мозок та починаєш діяти. У критичній ситуації треба бути холоднокровною. Запитаєте чи було страшно? Здавалося, на той момент, що я божеволію. Попри все, я встала, витерла сльози та пішла далі робити те, що мушу. У якийсь момент мені здавалося, що час зупинився і виходу немає. Все рухалося по колу, і так щодня, допоки до мене не прийшли на допомогу. Я розумію зараз, що в цьому світі я можу все.

Олена Гаврилюк

- Над чим сьогодні працюєте? Відхиліть трохи завісу?

Зараз я працюю над одним проєктом і сподіваюся, що незабаром порадую прекрасних жінок своїм брендом. Не хочу розкривати всі секрети, але над реалізацією працюють виключно професіонали своєї справи. І незабаром ви побачите першу колекцію!