Elina Flöer. ELLI FEEL: «У синглі “Додому” розповідаю про все те, що відбувається всередині мене»

11 Вересня 2022
ELLI FEEL

Місто:: Дніпро.
Учасниця талант-шоу: «X-Фактор».
Перший сингл: опублікувала наприкінці 2021 року, тоді й почався тернистий шлях співачки.

- ELLI, як довго ви займаєтеся музикою?

Майже весь час, скільки пам’ятаю себе. Але якщо говорити про професійний рівень, з кінця 2021 року. Тоді вперше опублікувала сингли «Gravity» та «Sexy». Плідно співпрацювала з Потапом і виступила на «X-Фактор». Усе це в поєднанні з любов’ю підписників (які завжди з нетерпінням чекають мої треки), дає багато натхнення й мотивації, щоб і далі рухатися в цьому напрямі.

- ELLI, як довго ви займаєтеся музикою?

Завжди вважала, що чогось у ньому не вистачає. А ось FEEL у перекладі з англійської означає «відчувати», і це на 100 відсотків передає мене, мою творчість, мій стиль життя. Цим усе сказано.

ELLI FEEL

- Ви змінили сценічне ім'я. Що вплинуло на таке рішення? Адже воно вже було на слуху.

Для мене важливо не втратити себе, у всіх сенсах цього слова. Бути чесним зі своїми бажаннями, життєвими принципами. Чути й розуміти себе. Робити те, від чого отримуєш задоволення. Любити себе, але не заграватися із самозакоханістю. Друге, не менш важливе — завжди залишатися людиною. За будь-яких умов і в будь-який час.

- Які людські якості найважливіші для вас?

Для мене важливо не втратити себе, у всіх сенсах цього слова. Бути чесним зі своїми бажаннями, життєвими принципами. Чути й розуміти себе. Робити те, від чого отримуєш задоволення. Любити себе, але не заграватися із самозакоханістю. Друге, не менш важливе — завжди залишатися людиною. За будь-яких умов і в будь-який час.

ELLI FEEL

- Як війна змінила ваше життя і вас особисто?

Це одне із наболілих питань для кожного українця і кожної українки. Війна змінила буквально все. Після того як росія напала на Україну, мені довелося переїхати. Перебуваючи в країні, навряд чи була б корисною. Але із самого початку повномасштабного вторгнення максимально допомагала з ліками, а також матеріально тим, хто потребував цього. Вчинити інакше просто не могла.

- Чи вплинула війна на вашу музику?

Скажу одне: я стала вибірковою до своєї аудиторії. До речі, 1 червня відбувся реліз моєї пісні «Crimson dress». Також записала сингл «Додому» українською мовою, це було важливо для мене. У цій пісні розповідаю про все те, що відбувається всередині мене. Вона вийшла у світ ХХ липня. Крім того, почала працювати на західну аудиторію й паралельно писати пісні англійською.

- Дайте пораду: як українським артистам рухатися далі?

Якщо говоримо про фінансові труднощі, потрібно максимально акцентувати увагу на молодіжному TikTok та YouTube Shorts. Можливо, допоможе Triller — там більше західної аудиторії. Алгоритми цих соцмереж працюють так, що рекламний бюджет можна скоротити до мінімуму.

Якщо йдеться про внутрішнє занепокоєння та відсутність бажання рухатися далі, треба почати знову працювати. Як би важко не було, робота точно допоможе повернути енергію, сили та мотивацію. А ще, звісно, підтримка рідних і спорт.

ELLI FEEL

- Скільки часу витрачаєте на підготовку до кліпів і концертів?

Безумовно, це забирає багато часу. Артист — це про роботу 24/7. Потрібно постійно бути в різних локаціях, інколи і двічі-тричі на день: на репетиції, у студії (і не лише під час створення нового треку) тощо. Усе — за покликом душі, із задоволенням, адже хочу професійно робити своє діло та максимально передавати свої почуття за допомогою музики. Важливо, щоби кожна деталь виглядала ідеально, так, як її бачу я.

- Щоби побажали нашим читачам?

У цей складний час хочу побажати кожному українцю і кожній українці не втрачати надію. Вірити, що війна не назавжди. Знаходити в собі нові можливості, творити, любити, виховувати дітей, працювати на процвітання економіки, допомагати нашим захисникам і захисницям. Кожен із вас — герой, кожна із вас — героїня. Ми гідна нація, яка виборює своє світле майбутнє.

@elli_feel
Telegram: @elli_feel
Tiktok: @elli_feel
Twitter: @elli_feel