Соляр: що це таке і навіщо він потрібний

17 Серпня 2023
Ірина Нижник

Астрологія — наука, яка розкриває не тільки потенціал душі, але й допомагає правильно ввімкнути свій рік завдяки розрахунку соляру. Що це таке і чому важливо правильно прожити перші 12 днів після дня народження? Відповіді — у нашому інтерв’ю з астрологинею Іриною Нижник.

- Ірино, що значить «увімкнути» свій рік?

Кожна людина народжується в конкретний час. У цей момент, коли сонце перебуває в певній точці, енергія починає входити у ваш рік. Проте в нашій сонячній системі рухається все, навіть планети можуть зміститись. І саме через це час запуску свого року (соляр) щороку відрізняється.

- Для чого потрібно це знати?

Знаючи цю інформацію, зможете правильно провести час настання соляру, зробити певні практики та підготуватися до найближчих 12 днів. Ці дні доленосні для кожної людини, тому варто знати, як їх прожити, що робити в цей час.

Ірина Нижник

- Як давно практикуєте запуск року? Поділіться своїм досвідом.

Вже пʼятий рік поспіль я зустрічаю свій день народження згідно з всіма правилами соляру. І скажу відверто — це унікальна можливість. Коли перебуваємо в такому потоці енергій, дивно не використати їх собі на благо. Щороку я проговорюю в ці дні свої найважливіші бажання та планую рік так, що іноді здається, що мої мрії — фантастика. Попри це, уявіть: щороку 90% усіх моїх бажань здійснюються. Навіть ті, які я не очікувала побачити реалізованими. До прикладу, 2022 року я побажала собі такий дохід, щоби мати змогу перерахувати на допомогу ЗСУ 100 000 грн. Тоді вважала це космічною сумою, але мені вдалося задонатити майже пів мільйона! Уявляєте, як потужно воно працює?

- Як правильно зустріти свій рік?

Передовсім потрібно знати свій час соляру, бо від нього залежить усе, що стосується бажань і практик. Ви можете звернутися до мене за цією послугою, і я розрахую. Коли людина знає свій час соляру, починається справжня магія.

За день до цього рекомендую прибрати оселю, очистити свій телефон від усього зайвого. Варто прийняти ванну, помити волосся. Налаштуватися на прийняття чистої та потужної енергії. За годину до всього варто сісти й почати писати лист вдячності. Рекомендую написати 25–30 вдячностей життю та прожитому року. Як би важко не було, але дякувати завжди є за що. А потім — мінімум 20 вдячностей собі. За хвилин 5–7 до початку вашого часу рекомендую помедитувати чи помолитись. Що відбувається потім? Коли ваш час наступає — енергія входить у ваш рік. Із цього моменту щодня, упродовж 12 солярних днів, варто прописувати всі свої бажання. Але важливо зробити це максимально правильно, згідно з астрологічними правилами.

Ірина Нижник

- Які рекомендації щодо написання бажань? Як це робите ви?

Щодня варто писати мінімум 10 бажань. Не можна вписувати бажання інших. Пишемо все, що стосується тільки вас, це важливо. У кожного дня — своя тематика:

1-й день — ваша особистість, зовнішність, внутрішній стан, те, ким ви себе відчуваєте та ким хочете стати.
2-й день — гроші, заробітки та нерухомість.
3-й день — родичі (відносини з братами та сестрами), знання (курси, які хочете пройти).
4-й день — батьки, батьківщина та дім.
5-й день — кохання, відчуття, діти, таланти.
6-й день — здоровʼя, служіння і побут.
7-й день — партнерство з коханою людиною, з партнерами по бізнесу та з людьми загалом.
8-й день — гроші, насолода, секс.
9-й день — закордон, подорожі, навчання та реалізація знань.
10-й знань — карʼєра, прояви себе.
11-й день — друзі та оточення.
12-й день — духовність.

Про все це детально згадую у своєму блозі, даю багато інформації та рекомендацій. Оскільки є ще безліч цікавих моментів, на які варто зважати в ці дні. Я сама так живу і всім рекомендую почати ставитися до свого дня народження серйозніше. Сприймайте це не як звичайний день, а як потужний шанс переписати свій шлях. Адже ми самі господарі свого життя.

@irinanizhnik__
space_inside___