Рубрика: Запрошена головна редакторка — Леся Лабунська

23 Квітня 2024
Леся Лабунська

Квітень — час оновлення, перетворень і всього нового. Це той момент, коли природа оживає, а наші серця наповнюються енергією та бажанням змін. І якщо дивитися на цей період не лише як на пору розквіту квітів, але і як на можливість переосмислити своє життя та себе в ньому, то відкривається безліч чудових можливостей. Це час, коли ми можемо переоцінити наші цінності, позбутися зайвого баласту, відкрити для себе нові хобі та захоплення, і навіть зробити кардинальні зміни в кар'єрі, або особистому житті.

Ексклюзивно для квітневого випуску TOUCH видавець запросив Лесю Лабунську стати головною редакторкою номера. Про те, чому наша гостя стала не тільки для нас, але і для наших читачів лідеркою думок та жінкою, яка надихає нас на нові теми для роздумів та обговорень — далі в матеріалі.

Леся Лабунська

Пізнавати нове — це мої ліки

Кожна нова книга або подорож, кожна відкрита таємниця світу — це ліки для нашої розумової та духовної сутності. Вони живлять нашу цікавість, розширюють горизонти та надають сили для подолання життєвих викликів. Вибираючи пізнання, ми обираємо шлях самовдосконалення і збагачення свого існування. Наша гостя, зачаровує своєю здатністю управляти багатьма сферами життя одночасно. Талановита й цілеспрямована Леся Лабунська, яка цієї весни стала головною редакторкою TOUCH magazine.

Про себе сьогодні

Я зрозуміла для себе одне — я обожнюю те, чим займаюсь. Моя робота у фінансовому відділі щодня вимагає від мене аналітичних навичок, уваги до деталей та глибокого розуміння економічних процесів, що даає мені змогу забезпечувати ефективне управління ресурсами компанії, планувати бюджети та аналізувати фінансові результати. І знаєте, що я зрозуміла за останні роки? Як взагалі змінилося в нас сприйняття жінок та їх місій у житті (нових сенсів набуло навіть 8 березня). Ці тенденції свідчать про зростання усвідомленості нації та важливості ролі жінок у сучасному суспільстві.

Леся Лабунська

Кіно та фотопроєкти — наступний щабель у розвитку кар'єри

Для мене завжди було важливо підкріплювати свою активність на кар'єрному шляху тим, що мене спонукає бути ресурсною, а тому паралельно з роботою я знімаюсь у кіно та фотопроєктах. Це стало для мене способом виразити себе та розвинути творчі здібності. У кожному проєкті я намагаюсь вкласти частинку себе, перевтілюючись у різноманітних героїв і передаючи їхні емоції та історії через об'єктив камери. Такий досвід дає мені можливість по-новому поглянути на світ та на себе, зустріти цікавих людей, розвивати мою емпатію та соціальні навички. Поєднувати роботу у фінансах із творчістю, здається складним завданням, проте це збагачує моє життя, дозволяючи розвиватися в різних напрямах.

Леся Лабунська

Редакторський досвід

Отримавши можливість стати редакторкою випуску журналу, емоції переповнюють мене сміливістю, відповідальністю та захопленням. Це неймовірна можливість поділитися своїми думками, ідеями та переконаннями з аудиторією через впливовий та авторитетний медійний засіб. Моя мета — надати читачам інформацію, яка надихатиме, розвиватиме та спонукатиме до роздумів. Я б не пропустила можливості висловити свою думку про те, чому наразі найвлучніший момент, аби змінити роботу чи знову закохатися. Я акцентую на тому, що для жінок важливо розкривати себе в різних сферах, оскільки це сприяє нашому особистісному розвитку, самореалізації та розкриттю потенціалу. Цей матеріал, я сподіваюсь, стане джерелом інформації, натхнення та позитивного впливу для читачів, спонукаючи їх до дій та позитивних змін.

Леся Лабунська

Зміни — найцікавіше в житті

Одразу на думці вислів: «Якщо вам щось не подобається, змініть це. Якщо ви не можете змінити це, змініть своє ставлення». Коли ви стикаєтеся із чимось, що вам не подобається, або з тим, що ви не можете контролювати, ви маєте два виходи:

1. Якщо це є можливим, спробуйте змінити ситуацію або умови, які викликають ваше незадоволення.
2. У випадку, якщо ви не можете змінити зовнішні обставини, вам допоможе зміна ставлення до ситуації. Це означає зміну думок, перегляд ситуації з іншого кута зору або прийняття її з розумінням і спокоєм.

Я хочу підкреслити, що в наш час важливо адаптуватися до обставин, шукаючи можливості для змін у ситуації або у своєму ставленні до неї, щоб забезпечити більш здорові та продуктивні способи розв'язання проблем. Будь-які зміни — це завжди нові пізнання, незабутні емоції та враження. Проте, багато хто не погодиться з моєю думкою, але я не буду сперечатися (Усміхається).

Леся Лабунська

Кожна людина унікальна й має безліч талантів

Розкриття себе у різних сферах життя — це ключовий аспект особистого розвитку та самореалізації. Необхідно відкрити перед собою нові горизонти, дослідити різні напрями та виявити свої таланти й можливості. Багато людей бояться виходити за межі зони комфорту та спробувати щось нове. Проте саме у виході за межі звичного можна знайти найбільші можливості. Розвиток — це не тільки здобуття нових навичок чи знань. Це також можливість виявити свої сильні сторони та працювати над слабкими місцями. Це можливість зустріти нових людей, відкрити для себе нові ідеї та перспективи. Також важливо зазначити, що розкриття себе в різних сферах життя допомагає збагатити наше життя емоціями, досвідом та враженнями. Воно надає нам можливість відчути себе «живими». Тому не бійтеся ризикувати! Життя — це подорож, яка сповнена незабутніми враженнями. Розкривайте себе й нічого не бійтеся. Це саме те, що допоможе вам досягти нових вершин та знайти себе в цьому великому світі.

Леся Лабунська

Ми разом. Отже — ми непереможні

Оскільки я маю за честь бути редакторкою вашого видання, то просто не можу пропустити можливість звернутися до всіх читачів, до всіх українців. У ці вирішальні для нашої країни часи, коли кожен день випробовує нас на міцність, важливо пам'ятати: ми разом. І це наша найбільша сила. Від самого заходу до сходу, від великих міст до маленьких селищ, кожен українець є частиною великого, непереможного цілого. У нашій історії багато сторінок, написаних мужністю, стійкістю та непохитною вірою у світле майбутнє. Ці якості, які ми цінуємо в наших предках, сьогодні живуть у кожному з нас. Ми продовжуємо їх боротьбу, не просто захищаючи свої домівки, а і зберігаючи культуру, мову та традиції. У часи випробувань ми особливо гостро відчуваємо, що таке єдність. Це не просто слово, це наша діяльність — допомога один одному, підтримка тих, хто поруч, і віра в тих, хто зараз на передовій, вічна пам'ять про тих, кого вже немає з нами. Наша спільна віра і спільні дії зміцнюють наш дух і нашу країну. Сьогодні, як ніколи, ми маємо пам'ятати про важливість кожного внеску в загальну справу. Не існує малозначущих дій. Кожен із нас має зробити щось, що допоможе нашій країні здобути Перемогу. Чи то підтримка військових і їхніх родин, чи то волонтерство, чи просто робота на благо своєї громади — кожен внесок має значення.