Практична рунологія

03 Січня 2024
Анна Похилко

Анна Похилко: «Руни мене обрали ще 10 років тому. І коли я стала на свій шлях — звʼязок із ними міцно закріпився. Це й не дивно, адже результат говорить сам за себе: немає такої життєвої ситуації, у якій би не допомогли Руни — від бажання схуднути та налагодити здоров'я до збільшення доходу і зміни якості життя».

- Анно, питання всебічного розвитку жінки наразі є дуже актуальним, дедалі більше цікавляться відповідною літературою та звертаються за допомогою до рунологів та духовних провідників із питань, що донині вважалися буденними. Чим, на вашу думку, продиктована така цікавість?

Так, дійсно, усе більше людей відчувають потребу звертатися до рунолога або духовного провідника у звичайних життєвих питаннях. Я вважаю це не просто зацікавленістю, а істиною потребою душі. Забігаючи наперед: у прийдешньому 2024 році таких запитів стане ще більше. Ми, нарешті, почали розуміти, ким є насправді. Ми почали відчувати свою внутрішню силу, свій душевний стан, який направляє і підказує вірний шлях. Більшість із нас усвідомили, що за допомогою Рун можна допомогти собі та швидше досягти успіху в різних сферах. Ба більше, за кожною успішною популярною особистістю стоїть свій рунолог чи духовний провідник, просто мало хто про це говорить відкрито.

- Розкажіть про власний професійний досвід. Коли усвідомили, що готові ділитися ним з іншими?

Із самого дитинства я хотіла допомагати людям. Певними вміннями я була наділена від народження, але певний час не використовувала їх, бо вважала, що це не моє. Я намагалася бути корисною іншим, але, скажімо, приземлено. Але ж якщо в людини є дар, то рано чи пізно треба дослухатися до поклику душі. Моє становлення себе, як рунологині та духовної провідниці, взяло початок від занять із йоги, дихальних практик, медитацій, афірмацій. Я пройшла багато курсів, марафонів, вивчила інформацію з різних джерел, щоб знайти відповіді на свої запитання. Позаяк людина не в силах надавати допомогу іншим, якщо вона спочатку не наповнить себе. Я та людина, яка не те, щоб може, а мусить передавати знання іншим, оскільки це є одним з ключових моментів задач моєї душі. Так у 2021 році я запустила свій перший авторський жіночий курс під назвою «Перезавантаження жіночої сили». Отримавши багато позитивних відгуків, я зрозуміла, що, нарешті, роблю те, що маю робити — допомагаю жінкам відчувати свою внутрішню опору, пропрацювати негативні установки, розправити крила та злетіти до життя мрії. На сьогодні я маю багато відгуків і найважливіше — мої клієнтки повертаються, а це є доказ того, що я дійсно допомагаю і до мене, як до фахівчині, є довіра.

Анна Похилко

- Що собою являє рунологія?

Рунологія — це наука про використання Рун у повсякденному житті для досягнення того ефекту, про який мріє людина. Що таке Руни? Це стародавні писемні знаки. Кожен такий символ наділений сакральною силою, він в змозі вберегти від лиха, допомогти досягти успіху, знайти свій життєвий шлях. Я допомагаю людям отримати підказку про майбутнє, створити оберіг (рунічні обереги/ амулети/ талісмани), провести діагностику стану здоров’я, бізнесу, відносин, а ще надаю прогноз на рік.

- Окрім рун ви також володієте сакральними жіночими знаннями, які передаєте іншим. Цікаво про це більше дізнатись.

Із самого цікавого: ділюсь інформацією про силу жіночої хустки, навчаю робити програмні свічки на різні запити. Я авторка жіночих медитацій, п'яти жіночих курсів із саморозвитку та самопізнання, завдяки яким жінки отримують кардинальні зміни в житті. Я надаю інформацію, як у безкоштовному форматі — медитація кожного дня упродовж місяця та практика, так і в платному — наставництво, консультації, відповіді від Рун на питання, рунічні стави та формули, курси.

- Хто сьогодні ваші клієнти?

Сьогодні мої клієнтки це, як звичайні дівчата, котрі хочуть змін у житті, так і відомі люди. Я ніколи не розголошую імен тих, хто звернувся до мене і всі про це знають, тому почуваються безпечно. Найголовніше для мене в людині — готовність працювати над собою, прислухатися до моїх порад і прогресувати. Я надаю інструменти та підказки, а все інше залежить від вас. Завжди наголошую на тому, що важлива системність. Оскільки один раз зробити медитацію і все — ні, так це не працюватиме.

Анна Похилко

- Найактуальніший запит, з яким до вас звертаються жінки?

Найактуальніші питання наступні: гроші, бізнес, кохання, заміжжя, вагітність. Дуже часто звертаються саме за рунічними оберегами для себе чи для коханих. На третьому місці — запити про здоровʼя.

- Розкажіть, як потрапити до вас на консультацію?

Я активно веду сторінку в інстаграм @anna_pokhylko, а отже, більшість запитів приходять саме звідти. Також маю телеграм-канал, у якому надаю безоплатні поради. З останніх новин: з 1 січня я запускаю авторську грошову медитацію та дієві грошові практики. Тож рада кожному та кожній, хто приєднається до нас!

@anna_pokhylko