Поради відьми з перших вуст

17 Квітня 2024
Верещинська Альона

Світ магії та езотерики з кожним днем стає все популярнішим і доступним для кожного. Варто погодитись, що хороший таролог — це хороший психолог! Більше того, іноді карти вирішують запит краще і якісніше, ніж психологи. Сьогодні в нас надзвичайно цікава героїня, яка поєднує в собі все. Верещинська Альона — екстрасенс, парапсихолог, таролог та медіум. А ще справжня відьма!

Верещинська Альона

- Як ви зрозуміли, що у вас є дар?

Моя прабабуся по материнській лінії була справжнім цілителем. До неї часто зверталися з різними хворобами, або із сімейними проблемами, привозили дітей і вона виливала на воску причини. Свій дар вона передала дочці. Проте, моя бабуся допомагала вже тільки рідним. Вона лікувалася травами й дуже часто, залишаючись у неї на канікулах, ми із сестрою збирали їх разом. Ще тоді, я увібрала в себе багато рецептів та секретів цієї справи. Згодом, я помітила, що багато містичних речей не доступні до розуміння інших, але раптом вони стають очевидним саме для мене. Важливі події, які мали трапитися з нашою сім’єю (наприклад, попередження смерті) приходили заздалегідь уві сні або через певні знаки Всесвіту. З 12 років мене тягнуло до каменів, які я заряджала місячним сяйвом, до карт, води й до всього таємного. Я відчувала і водночас боялася певну силу поруч. Тепер я розумію, що вже тоді Вищі Сили намагалися комунікувати зі мною.

Варто зазначити, що моя мама — теж родова відьма. Її думки трансформуються в реальність швидше за швидкість світла. Не кажучи вже про її погляд… Навіть, інколи, прошу її краще промовчати. Я теж намагаюся контролювати свої емоції, особливо гнів, бо Вищі Сили миттєво заступаються за мене. Але якщо я можу контролювати себе, то чужі та несправедливі слова на мою адресу — ні. І тоді Вищі Сили одразу стають на мій захист та б'ють по фінансах та здоров’ю, того, хто мене образив, іноді, навіть смертю. Незалежно від ситуації, я завжди раджу кожному — контролюйте власні думки, що Ви кажете та бажаєте іншим людям. Слова мають велику силу! Бумеранг завжди працює, особливо, якщо ви не знаєте цієї людини і яка сила за нею стоїть. В деяких випадках, це може бути гра зі смертю.

Верещинська Альона

- Ви спілкуєтеся з духами померлих людей? Як ви з ними взаємодієте?

Розповім один випадок зі свого повсякденного життя. Коли була річниця смерті моєї бабусі, я запалила вдома свічку за упокій, приготувала її улюблену страву… Ввечері, коли свічка вже догоріла, я вирішила з'їсти те, що приготувала. У момент, коли я їла, бабуся почала говорити зі мною. Я почула чіткі твердження щодо мене, моєї родини та роботи; її схвалення, повчання та… попередження! Це був спокійний, м'який голос у моїй голові, який йшов потоком. Науково це називається «ченнелінг» — езотеричний інструмент та психологічна техніка, що дозволяють зчитувати інформацію з людей та простору.

Тим не менш, світ мертвих не можна турбувати без причини! Також, дуже важливо знати та дотримуватися певних правил спілкування! Вторгнення в їхній спокій має дуже велику ціну. Зазвичай, коли мені або моїм клієнтам необхідне спілкування з померлим, я спочатку отримую дозвіл та складаю угоду із цим духом. Певним способом налаштовуюся і тоді отримую необхідну інформацію. Варто зазначити, що надзвичайно важливим є чітке розуміння та правильне формулювання Вашого запиту. Дурні питання або порожній безпідставний інтерес можуть зіграти дуже злий жарт із тим, хто запитує!

Якщо брати до уваги цвинтарну магію — одразу скажу — немає жодних єдиних правил для роботи на кладовищі! Я зруйную стереотипи майже всіх магів і практиків-початківців, які ще свято вірять, що потрібно працювати за чужими напрацьованими схемами.

Верещинська Альона

- Наразі дуже популярно мати власного таролога, психолога тощо. Що б Ви порадити людям, які тільки обирають свого фахівця?

Першим ділом — довіряйте своїй інтуїції! Ви маєте відчути, що це — Ваша людина. Обов’язково знайдіть цього фахівця в соцмережах. Гарний спеціаліст не буде ховатися, у нього обов'язково буде активний профіль, а месенджер доступний для написання текстових та голосових повідомлень. І зовсім не обов’язково, щоб це була медійна особистість. Також, почитайте відгуки, подивіться його кейси, ефіри тощо. Те, що розказують з уст в уста — зазвичай, найкращий показник. Коли ви зробили свій вибір і записалися на прийом, запам'ятайте, незалежно від мети вашого звернення, ніколи не слухайте про своє майбутнє, поки спеціаліст сам не розкаже про ваше ж минуле й теперішнє!

Також, важливо розуміти такий момент: якщо маг користується чужими заклинаннями, це ще можна пробачити. Проте, якщо він думає, що реально працює тільки чийсь інший ритуал, а його власний, авторський, не має сили, тоді такий спеціаліст є звичайним клоуном та пройдисвітом, а не магом. Кожне слово мого першого заклинання мені диктували Вищі Сили. Тому, із самого початку, я була впевнена, що він обов'язково спрацює і дасть клієнтці миттєвий результат. Так воно і сталося. Я ніколи не користувалася чужими "сильними", "працюючими" ритуалами. І скажу більше: навіть якщо я дам дозвіл на використання свого ритуалу, розповім детальну інструкцію щодо його застосування, все рівно, не факт, що у вас він спрацює, так само як у мене. Тому що сила — не в слові, сила — у Силі, з якою ти взаємодієш та в правильній із нею комунікації. Важливо, аби майстер чітко відчував, що ця Сила хоче з ним працювати й допомагати йому! Тоді все вийде.

Верещинська Альона

- Розкажіть докладніше, яким був Ваш перший ритуал?

Це був приворот. Коли моя перша клієнтка звернулася до мене, вона вже мала досвід із безліччю різних ворожок. Їй місяцями обіцяли зробити приворот, але жодних результатів вона так і не отримала. Як втім і самих підтверджень, що там взагалі щось роблять за її запитом. Згодом, тепер уже моя постійна клієнтка, зізналася: вона і не уявляла, що може брати участь у своєму ж ритуалі під моїм керівництвом. Це важливо! Мої клієнти не тільки працюють разом зі мною, вони показують Вищим Силам серйозність своїх запитів. Вмикається колективний намір та колективна енергія — усе це запускає колективний інтелект. Саме він уже і творить дива, прискорюючи процес і результат! Тобто клієнти не тільки залучені до цієї магії, а і спостерігають, контролюють і, найголовніше, знають, що майстер із совістю виконує свою роботу! Не важливо, чи то ритуал очищення, чи розклад на картах Таро — я завжди особисто взаємодію зі своїми клієнтами за допомогою відеозв’язку!

Верещинська Альона

- Чи плануєте Ви відкрити власну школу таро?

Авжеж, але це буде школа магії. Наразі, я працюю над створенням авторської методики викладання. Насамперед моє навчання буде присвячене не стільки теоретичним аспектам системи Таро, як більше практичним порадам. Кожна з них бере початок із власного досвіду роботи з клієнтами та взаємодії з духовним світом!

У вузькому розумінні, таролог — це всього лише навчений спеціаліст, який спирається на базове значення карт Таро. Особисто для мене, такий експерт — порожній. Якщо він і може допомогти клієнту, то тільки інформацією, яка вже лежить на поверхні. Людина, яка має екстрасенсорні здібності та певний дар, має можливість прочитати навіть те, що приховане від інших за 7 печатками.

@alenasweethe1
@alenasweetarot