«Наше завдання — відкривати українцям найкращі смаки світу»

4 Червня 2023
Станіслав Усманов, он-трейд-директор «Regno»

Вишуканий алкоголь, елітні сири, пасти та інші делікатеси від найкращих світових виробників тепер набагато доступніші в Україні завдяки компанії-імпортеру «Regno». В асортименті — понад 250 позицій алкоголю і більш ніж 300 позицій делікатесів. «Regno» — ексклюзивний імпортер таких світових брендів, як «Fiorelli», «Valdo», «GAMONDI», «Kaserei Champignon», «Landana». Як компанія працює сьогодні, продукти якого бренду радить спробувати українцям та які тренди споживання алкоголю підкорюють світ? Про все це розповідає Станіслав Усманов, он-трейд-директор «Regno».

- Ви приєдналися до команди «REGNO» зовсім нещодавно. Чому обрали саме цю компанію?

Думаю, що тут win-win і для компанії, і для мене. Я з «Regno» кілька місяців, але відповідь на запитання «Чому я тут?» очевидна. Концепція соціальної відповідальності в контексті бізнесу, чітке управління ланцюгом постачання, правильне розуміння ринку та його потреб, талановита та креативна команда, яка дала колосальну підтримку під час онбордингу. Найкращі бренди, які зібралися в портфелі «Regno», — показник високого рівня конкурентоспроможності та величезних можливостей на майбутнє. Компанії майже 10 років — це, беззаперечно, один із лідерів ринку та сильний український бізнес.

- Яке ваше основне завдання як он-трейд-директора?

Моє завдання просте і зрозуміле: я дбаю, щоби найкращі заклади нашої країни мали в себе на полицях та в меню продукцію від «Regno». Щоби персонал закладів міг правильно доносити всю важливу характеристику до своїх гостей; щоби вони розуміли, що продають та як це заміксувати так, щоби відбулася феєрія смаків. Моя місія — познайомити споживача з брендом, з яким працюємо. Водночас додатково навчаємо не тільки персонал закладів, а й наших потенційних клієнтів; ділимося інформацією про те, як правильно пити напої, зважаючи на час, страви та події.

- «Regno» імпортує світові бренди алкоголю та делікатесів на український ринок майже 10 років. Один із брендів у портфелі компанії — «GAMONDI». Чому саме він опинився у вашому асортименті? Чому українцям варто спробувати його продукти?

Тримати руку на пульсі трендів і новинок — наше завдання. Нині прагнемо підтримувати тенденцію легких коктейлів із низьким вмістом алкоголю. Це світовий тренд, який набирає обертів і в Україні. Люди дедалі більше сприймають алкоголь як легке доповнення та десерт, а не як основну «страву». Аперитив або легкі коктейлі зі смачними та корисними закусками після роботи, у компанії колег чи знайомих — ось вона, нова тема, яку сьогодні популяризуємо. Ми за помірне та відповідальне споживання алкоголю: насолодитися, знаючи міру. Напитися — це не про нас. Хоча в портфелі «GAMONDI» є також джин і ром, але ми сфокусовані на неміцних напоях.

Станіслав Усманов, он-трейд-директор «Regno»

- У чому смакові переваги «GAMONDI»?

Бренд має понад 130-річну історію, а отже, розповісти є про що. Якщо говорити про виробництво, «GAMONDI» використовує лише натуральні інгредієнти. Це відрізняє продукт від конкурентів, у яких більша частина алкоголю виготовлена на чистому спирті з додаванням хімічних компонентів. На жаль, така продукція трапляється сьогодні часто. У «GAMONDI» смакові характеристики максимально натуральні, деякі з нотками гіркуватості та цитрусовими вкрапленнями.

- Веселощі та посиденьки без алкоголю: утопія чи реальність?

Можна і так, і так. Усе залежить від ваших уподобань. Я особисто за те, щоби було легко, смачно, весело, але водночас наступного дня без головного болю та інших побічних ефектів похмілля. Цивілізований світ загалом відходить від традиційних застіль із міцним алкоголем, який ллється рікою. Акцент — на знання, ігри зі смаком та відтінками.

- Який ваш улюблений коктейль із низьким вмістом алкоголю?

Отримую шалену насолоду, працюючи з брендом «GAMONDI». У його лінійці — широкий асортимент напоїв, які ідеально підходять для створення багатьох топових коктейлів. Часто кажу, що «GAMONDI» — секрет вашого коктейлю. Мій фаворит — «Negroni». Універсальний коктейль, простий у приготуванні, у міру міцний, стильний та дуже смачний. Знаю, що більшість вважають «Negroni» чоловічим напоєм. Але, на мою думку, це саме та класика, яка припаде до смаку багатьом. Коктейль-аперитив на основі бітеру, джину і вермуту. Не найлегший з усіх можливих, але однозначно мій улюблений. Не поділитися рецептом із читачами було б злочином.

Станіслав Усманов, он-трейд-директор «Regno»

- Чи відчуваєте зміни в поведінці українців при покупці алкоголю?

Нам усім сьогодні не до гучних святкувань чи веселощів. Ворог досі атакує Україну ракетами. Тому українці споживають менше, але вибирають більш якісне та надійне. Звичайно, вподобання теж змінилися. Радію тенденції, що споживачі вибирають локальні компанії, «голосують гривнею» за той чи інший бренд. Загалом ми стали більш розсудливими та свідомими у виборі алкоголю, одягу, продуктів. Купувати щось в українських компаній — значить підтримувати економіку, наповнювати бюджет податками та створювати нові робочі місця. Українці звертають увагу на соціальний складник брендів і компаній.

- Деякі компанії проігнорували вторгнення росії в Україну та залишилися на ринку агресора. Як прокоментуєте таке рішення конкурентів?

Мене досі вражає той факт, що нашій реальності ще може бути загравання з ворогом, нейтралітет і позиція «поза політикою». Вірю, що споживач та індустрія роблять свої висновки. Щодо конкурентів, я не критикуватиму їх. Про мерців або добре, або ніяк. У «Regno» безкомпромісна позиція: ми не співпрацюємо з ворогом — ні через продукти, ні інформаційно. Відмовилися від співпраці зі ЗМІ, які так чи інакше дотичні до власників-росіян. Як, зважаючи на все те, що відбувається в Україні, не зробити правильний вибір? Вважаю, що компанії, які не вийшли з російського ринку і платять податки країні-терористці, також співучасники вбивств.

- Які ваші плани на найближчі пів року?

Під час війни планувати досить ризиковано. Але хто не ризикує, той не п’є шампанське. Як у легендарному мультфільмі «Пінкі та Брейн»: «Що будемо робити вранці?» — «Спробуємо завоювати світ!». Ми амбітні, тому в наших планах — підкорити світ. Закріпитися в топі алкогольної галузі, зробити бренд «GAMONDI» № 1 у напрямі аперитивних напоїв. Оновлюємо та формуємо міцний портфель брендів і продукції, щоби відкривати українцям найкращі смаки світ.

stanislav_usmanov
regno.ua
gamondi_ua
STAS