На хвилі активного життя

18 Травня 2024
Лілія Чуприна

Сучасний світ — це постійний рух, подорож, безперервна течія життя, що несе із собою безліч вражень, викликів та можливостей. Воно наповнене енергією, динамікою та нескінченним потоком подій. У цій розмові ми поринемо у вир бурхливого життя, відкриваючи таємниці активної Лілії Чуприної — гості квітневого випуску.

- Ліліє, розкажіть нам трохи про себе: як би ви описали себе одним реченням?

Я дуже емоційна людина й досить різка (Усміхається). Досить швидко загоряюся і мене неможливо загасити. Ця аналогія виражає мою інтенсивність і емоційність у житті, вона може бути привабливою для інших, а інколи і трохи зухвалою. Але в цьому прочитується справжня Я.

- У нашому інтерв'ю, якщо ви не проти, акцентуємо на темі подорожей, адже ви згадали про те, що для вас це спосіб відкриття нових горизонтів, знайомство з різноманітністю культур та людей, спосіб насититися незабутніми враженнями. Розкажіть, як вибираєте міста, які бажаєте відвідати?

Під час вибору країни для поїздки я зважаю на кілька ключових чинників. По-перше, визначаюся зі своїми цілями: хочу я насолодитися культурою, відпочити на природі або спробувати щось нове. Також для мене важливо врахувати сезонність: деякі місця можуть бути набагато привабливішими в певну пору року. Із цими критеріями я часто знаходжу ідеальне місце для приємної подорожі, що запам'ятовується.

- Ваша улюблена країна чи місто, яке ви відвідали, та чому?

Я люблю Іспанію за колоритність, смачну їжу та менталітет. Не проти повернутися до Парижа, де вже була неодноразово. До речі, Францію бажано відвідувати разом із коханою людиною, бо там усе просякнуте суцільною романтикою та любов'ю. Можу сказати з впевненістю, що треба обов'язково повернуся до Мексики, де віє насиченим життям та веселощами, неймовірним колоритом та гарним океаном.

Лілія Чуприна

- Якщо вибирати подорож поодинці або веселою компанією — то чому ви віддасте перевагу?

Я б віддала перевагу поодинці або з коханою людиною, яка так само любить подорожувати, як і я. Скажу більше, що під час вибору партнера це був для мене важливий критерій.

- Ваша улюблена кухня?

Звичайно, це Середземноморська кухня, яка має унікальний та різноманітний характер, базуючись на кулінарних традиціях країн, що межують з Середземним морем. До них належать Італія, Іспанія, Греція, Франція, Туреччина, Марокко та інші. Ця кухня славиться своїм акцентом на свіжих продуктах: оливковій олії, рибі, морепродуктах, овочах, фруктах, зернових, бобових, горіхах, травах і спеціях. Важливу роль середземноморської дієти відіграють сири та вино. Як це можна не любити?

- Чи впливають подорожі на ваше життя і світ навколо вас?

Подорожі мають значний вплив на сприйняття життя та світу навколо; дають можливість розширити світогляд, познайомитися з новими культурами та способами життя, що суттєво змінює уявлення про те, що вважається «нормою». Такі пригоди дають унікальну можливість навчитися цінувати різноманітність світу, зрозуміти загальнолюдські цінності та побачити, як різні суспільства розв'язують схожі проблеми. Крім того, подорожі змінюють ставлення до власного життя, допомагають знайти нові захоплення або кардинально трансформують життєвий шлях. Я почуваюся вільною і щасливою в такі моменти.

- Чому віддаєте перевагу: активний відпочинок чи лежачи біля моря?

Усе за настроєм.

- Лілія, ми не могли не згадати, що ви маєте чудовий вигляд. І звичайно, нам хочеться дізнатися про ваші обов'язкові щоденні ранкові та вечірні ритуали. Поділіться, будь ласка.

Дякую! Через те, що я заручниця своєї зовнішності, обов'язково не забуваю про ритуали для своєї шкіри. Для цього в мене у ванній є окрема поличка з усіма баночками для догляду. Але найважливіше, гонячись за зовнішньою красою, не забувати про те, що наповнює вас зсередини — це ваші людські якості.

Лілія Чуприна

- Як ви підтримуєте фігуру?

Я займаюся спортом, постійно проходжу курс масажу, збалансовано і правильно харчуюся. Ці звички позитивно впливають на моє здоров'я і як бонус — на фігуру.

- А улюблений модний бренд?

Мабуть, це буде Hermès — видатний французький бренд, заснований у 1837 році Тьєррі Ермесом. Сьогодні для мене Hermès відомий одягом високої моди, аксесуарами, парфумерією, годинниками і, на весь світ знаменитими сумками, такими як Birkin та Kelly, які стали символами статусу та вишуканості.

- Розкажіть про основні хобі чи захоплення? Як часто ви відводите час на це?

Крім того, що я постійно відвідую спортзал і ходжу на розтяжку, також вивчаю іноземні мови та читаю книги з психології. І на цьому не зупиняюся. Насамкінець, я хотіла б побажати читачам невичерпного джерела натхнення, безмежного щастя в усіх ваших подорожах і головного для нас усіх — Перемоги. Нехай кожен ваш крок буде наповнений радістю, відкриттями та новими можливостями. Підтримуйте своє почуття допитливості, йдіть уперед і не зупиняйтесь у своїх пошуках. Бажаю вам яскравих поїздок та цінних зустрічей на шляху!