Мій дизайнерський шлях

27 Червня 2023
Світлана Антонович

«Ми намагаємося йти в ногу із часом. Наші інтер’єри лаконічні, небанальні, демократичні, шикарні та прості водночас. Насамперед ми з моєю сім’єю та командою шукаємо не проєкти, а людей. Адже створюємо середовище, яке може повністю змінити їхнє життя», — розповідає наша гостя Світлана Антонович, головна дизайнерка студії «Luxury Antonovych Design». Сьогодні маємо за честь більше дізнатися про її дизайнерський шлях та досягнення, які допомогли її сімейному бізнесу стати успішним.

- Світлано, як розпочався ваш шлях в індустрії дизайну? Коли вирішили продовжувати сімейний бізнес разом із чоловіком?

Дизайн інтер’єру — моя пристрасть. З ранніх років виявляла велику цікавість до всього, що оточувало мене. Вміла знаходити красу в найдрібніших деталях, захоплювалася грою світла, фактур і цікавим поєднанням відтінків. Також мені пощастило народитися в сім’ї, де кожен належав до сфери оформлення навколишнього простору. Це, безумовно, вплинуло на мене й допомогло визначитися з професією ще дитинстві.

Я поступила до Київського коледжу будівництва, архітектури та дизайну, де отримала диплом архітекторки. 2013 року закінчила факультет архітектури, будівництва та дизайну Національного авіаційного університету в Києві. Здобуті знання пробудили ще більшу любов до обраної справи, допомогли проникнути в глибинну суть безмежних можливостей дизайну й розвинути художній смак. На той момент моя сім’я вже мала студію «Antonovych Design», тому я могла відразу відточувати навички на практиці.

2010 року вийшла заміж за Дмитра Коротчука, кваліфікованого спеціаліста у сфері нерухомості та будівництва. Ми об’єднали наші можливості та стали розвиватися разом у галузі дизайну інтер’єру. Вважаю, що це рішення було правильним.

Світлана Антонович

- На яких принципах та цінностях ґрунтується ваша дизайнерська студія?

«Antonovych Design» — наше дітище. Улюблене хобі, яке дає змогу реалізовуватися, заробляти та створювати унікальні простори по всьому світу. Основний принцип — повна відповідальність за кожен крок і кожну дію, чітке виконання зобов’язань. Тому що ми з великим трепетом та увагою ставимося до своєї репутації. Завдяки цьому реалізуємо нестандартні рішення в ексклюзивному стилі, що завжди залишаються актуальними.

Світлана Антонович

- Хто у вашій компанії займається стратегічним управлінням?

Наша компанія — сімейний бізнес, у якому всі діють як єдиний механізм. Ми відразу змогли грамотно розподілити обов’язки, тому кожен відповідає за свою ділянку роботи. Важливі рішення щодо стратегічного управління ухвалюємо спільно. Безумовно, коли щиро любиш те, що робиш, і прагнеш вдосконалюватися у своїй справі, не занурюватися в цей процес неможливо.

Світлана Антонович

- Як оцінюєте успіх вашої дизайнерської студії?

Найкраще мірило успіху «Antonovych Design» — вдячність і радість в очах замовників після реалізації дизайн-проєкту. Нам подобається вивчати потреби клієнтів й адаптувати свої проєкти до цих вимог. Завдяки цьому студія має численні престижні нагороди міжнародних конкурсів та за довгі роки роботи заслужила репутацію творця унікальних розкішних інтер’єрів. Це, мабуть, говорить про наш успіх більше, ніж ми могли б самі оцінити його.

Світлана Антонович

- Як вдається підтримувати мотивацію в божевільному потоці роботі? До того ж зважаючи на те, що ви нещодавно стали мамою.

Для мене сім’я — головне джерело сили й мотивації, що акумулює творчу енергію. Талант чудово поєднувати кар’єру та сімейні клопоти відкрився одночасно з народженням нашої донечки Соломії. Вона стала найпотужнішим стимулом розвиватися.

Світлана Антонович

- Як плануєте розвивати студію?

Сьогодні географія наших проєктів вражає своїми масштабами. Ми змогли реалізувати багато цікавих ідей у багатьох країнах — від України до Нігерії. Завдяки нарощуванню тісних партнерських зв’язків із відомими італійськими меблевими фабриками, 2017 року ми з чоловіком Дмитром Коротчуком відкрили мультибрендовий центр італійських меблів в Астані — «Antonovych Home». Пізніше запустили монобрендовий шоурум «Poliform Astana», а 2022 року з’явилася експозиція респектабельного бренду «Versace Home». Цей неоціненний досвід дає розуміння: ми здатні багато на що і ще багато чого чекає на нас попереду. Але поки що дозволю собі зберегти інтригу.

Світлана Антонович

antonovich-design.ua

@AntonovychDesignVideo