Любов до жіночності

16 Вересня 2022

Anna Stovpovaya — професійна модель, керівниця менторської програми з розвитку жіночності. Творчу діяльність Анна успішно поєднує з роботою в НБУ. Як дівчина прийшла в моделінг, чому обрала роботу в банківській сфері та чим її привабило менторство — у нашому матеріалі.

- Анно, коли ви почали працювати моделлю? Розкажіть про ваші здобутки у цій сфері.

Перший модельний досвід отримала у дев’ять років, під час створення відеокліпу моєї тітки-співачки — Камалії Захур. Маємо дві спільні роботи: «Доню, не плач» і «Таке ніжне почуття». Неймовірні враження від процесу, перший гонорар і прекрасний результат — все це разом стало непоганою базою для моєї подальшої кар’єри. Якщо говорити про професійний досвід, усе почалося в 14 років. З того часу взяла участь у понад 10 конкурсах краси: регіональних і всеукраїнських. Пишаюся своїми перемогами: «Принцеса Чернігова — 2017»‎, «Перша Віце Княгиня України — 2017»‎, фіналістка конкурсу «Принцеса України — 2018»‎. Паралельно співпрацювала з брендами, відомими фотографами та стилістами, з’являлася на обкладинках журналів та у фешн-шоу, знімалася в рекламних проєктах.

Останнім часом моделінг став переважно хобі. Але я ціную й обожнюю українські бренди. Тому залюбки погоджуюсь на колаборації з професіоналами: дизайнеркою етнічного одягу Roksolana Bogutska, брендом вечірніх і весільних суконь «Milla Nova», етнобрендом «Brand EthnoLady», відомим дизайнером Elie Roukoss. Нещодавно створили благодійний проєкт із фотографом Мироном Музою та дизайнеркою Роксоланою Богуцькою, що підтримує українські традиції. Фото були продані на благодійному аукціоні в Португалії.

- Що вас надихає?

Мене надихає жіночність. Важливо дбайливо ставитися до себе, любити себе та поважати свої бажання. Це гарантує стабільну внутрішню опору та гарний зовнішній вигляд. Недостатньо народитися красивою, краса лише шлях до розвитку. Тільки від вас залежить, яким буде ваш шлях і які цінності зможете виховати в собі. Тільки ви визначаєте свої особисті кордони та як інші можуть ставитися до вас. Усе це важливо для гармонійного жіночого самовідчуття. На цю тему можу говорити довго, але поки зупинимося на цьому. (Усміхається.)

- Ви поєднуєте моделінг із роботою в НБУ, паралельно запускаєте свій курс. Як відновлюєте сили, зважаючи на такий насичений графік?

Впевнена, що можливо все. Маю ціль займатися улюбленою справою. А саме: досягти бажаних висот в банківській кар’єрі у поєднанні з реалізацією своєї жіночності. До речі, банківський сектор обрала свідомо, маючи науковий ступінь Доктора філософії за спеціальністю «Облік і оподаткування». Чому зацікавилася іншими сферами? Моє кредо: прожити життя без обмежень. Нові реалії показали, що у вас можуть забрати все, але ніколи не заберуть ваші досягнення, розум і талант. Хочу ділитися своїм досвідом із жінками, мотивувати їх розвиватися, наповнювати жіночністю й ерудицією.

- Ви плануєте запустити онлайн-навчання, спрямоване на жіночий розвиток у всіх галузях. Відкрийте трішки завісу: що цікавого приготували для жінок і як можна буде до вас приєднатися?

Актуальна тема серед моїх клієнток — поєднання жіночності та реалізації у кар’єрі. Найголовніше — наповнюватися жіночою енергією, навіть якщо постійно зайняті. Жінки, які обирають тільки роботу, перестають бути жінками. І це явна проблема. Вони самотні або мають завищені плани, не вміють вкладатися у стосунки з чоловіком, дарувати любов, служити йому та бути жінкою. Я вважаю, що вміння залишатися жіночною і водночас реалізуватися в професійному та сімейному житті, — це 100% перемога для жінки! Найкращі інвестиції — бути поряд зі своїм достойним чоловіком та служити йому. Як правильно підійти до цього питання? Залюбки розповім на консультації.

- Поділіться вашими плани на найближче майбутнє.

Короткостроковий план — це отримати міжнародний банківський досвід, тому у цьому місяці я починаю стажування в Bank of England. А так, звичайно, насолоджуватися кожним днем, любити, продовжувати свою космічну місію в ролі жінки та матері. Україна буде жити доти, поки ми, жінки, народжуватимемо чудових дітей. А головне — виховувати їх хоробрими чоловіками та мудрими жінками. Справжніми людьми, які знають, що таке справедливість, жага до життя, доброта та чесність.