Як фотодні проєкту «Мрія» розкривають унікальність жінок та допомагають дітям

17 Січня 2024
Іванна Литвин

Кожна жінка — неповторна й унікальна! Проте, під впливом щоденних справ, іноді так важко відчути свою особливість. І тоді фотодні проєкту "Мрія" стають справжньою казкою, де чарівниці допомагають знову виявити в собі королеву. А опісля частина зібраних коштів спрямовується на допомогу дитячим будинкам. Чудова ідея, чи не так?

Сьогодні ми поговорили із засновницею цього проєкту — Іванною Литвин — про те, як дорослі здійснюють свої давні мрії та як це допомагає створювати незабутні моменти для дітей.

- Іванно, розкажіть, що саме надихнуло Вас на створення фотоднів «Мрія»?

Власний досвід. Зазвичай, щоби порадувати себе фотосесією, потрібно пройти цілий квест: продумати концепцію, знайти фотографа, візажиста, стиліста, обрати студію, зібрати стильні образи, декор, організувати доставку… Усе це забирає дійсно велику кількість сил та часу. А хочеться навпаки, аби увесь процес був легким, неначе «казковим». Крім того, робити все самостійно вперше — достатньо дорого. Повірте, я довго ламала голову, як поєднати всі елементи воєдино, зберігаючи якість та доступну ціну. Але мені це вдалося! Я сміливо можу сказати, що тепер тисячі українок можуть здійснити свою мрію, відчути себе справжньою королевою, і допомогти діточкам.

Іванна Литвин

- Хто разом із Вами працює в команді?

Наша команда — це моя гордість — справжній професійний симбіоз, де кожен спрямований на досягнення найкращого результату. Фотограф, майстер макіяжу та зачісок, стиліст, помічниця із позування — і це лише частина наших талановитих чарівниць. До того ж, у нас є власна гардеробна, що налічує понад 100 образів: від затишних піжам до розкішних суконь зі шлейфом, ніби із червоної доріжки.

- Що допомагає учасницям почувати себе особливо?

Ми не робимо «просто фотосесію» — сухо й монотонно. Ні. Перед початком співпраці, ми завжди багато спілкуємося з клієнткою, дізнаємося, яку саме емоцію, який результат вона хоче отримати від цієї зйомки. Адже кожна, хто приходить до нас, має свої унікальні мрії, інколи давно забуті. І ми допомагаємо їм це згадати. У нас дуже глибокий і індивідуальний підхід.

- Яка зйомка в рамках проєкту запам’яталася Вам найбільше?

Знаєте, кожна фотосесія особлива. Одного разу ми були в Кропивницькому й жінка п'ятдесяти років просто плакала від щастя. Вона була так щиро вдячна за здійснення своєї юнацької мрії — відчути себе королевою. І завдяки нашим нарядам та ставленню, це стало можливим. Такі емоції не забуваються.

А ще була історія, коли ми отримали незвичний фідбек від клієнтки — її хлопцю-італійцю так сподобалися наші світлини, що він одразу зробив їй пропозицію. Оттак звернувшись до нас, збуваються будь-які Ваші бажання і втілюються мрії.

Іванна Литвин

- Чи вплинув цей проєкт особисто на Вас?

Так, він і досі продовжує змінювати мене. Кожного разу я знайомлюсь із неймовірними жінками, слухаю їхні історії, переймаю досвід, ми обмінюємося енергією. Це дуже ціно. До того ж завдяки проєкту, я маю змогу багато допомагати діткам. А добро завжди робить нас кращими.

- Як Ви обираєте дитячі будинки для допомоги?

Я шукаю через волонтерів, певний час слідкую за їхньою діяльністю. Уже потім виходжу на зв’язок, дізнаюся про кількість дітей та актуальні потреби.

Іванна Литвин

- Чи підготували Ви вже, за допомогою проєкту, подаруночки для діточок на Різдво?

О, так, тільки 20 грудня ми повернулася з дитячого будинку у Львові, куди привезли багато тепленьких піжамок. Директор дозволила накрити святковий стіл, тож ми замовили піцу, Coca-Cola, різні смаколики — діти були в захваті! Зараз я активно планую свої наступні візити, бо маю декілька особливих ідей для їхніх вихованців.

- Як ви бачите майбутнє фотопроєкту і його вплив на українок?

Я знаю, що фотопроєкт "Мрія" все більше звучить у жіночих розмовах — нас рекомендують. Тож, я планую розширювати горизонти на різні міста України. Але мені важливо всюди зберігати основні цінності проєкту: "Кожна жінка — особлива, а наша мета — показати це їй". Ну і звичайно, процвітання проєкту дає мені можливість займатись благодійністю. Для мене особисто надважливо — дарувати мрію жінкам та діточкам!