Алла Анатоліївна Маломан: «Розсудливість і людяність спроможні врятувати світ»

11 Вересня 2022
Алла Анатоліївна Маломан

Інтерв’ю з Аллою Анатоліївною Маломан — громадською та духовною діячкою, племінницею відомої художниці, модельєркою, власницею дому моди «Sonia Delaunay».

- Алло, ви власниця дому моди «Sonia Delaunay», громадська і духовна діячка. Якій із цих сфер присвячуєте більшу частину свого часу?

Насамперед я вища духовна наставниця, адже зберігаю в собі стародавні мудрість і знання. Моя мета — донести людям потаємні знання та надати можливості кожному здійснити своє справжнє призначення. Я працюю над книгою справжніх духовних законів. Зараз маю багато учнів з різних країн світу.

Водночас вдалось відродити дім моди «Sonia Delaunay», щоби людина мала можливість носити мистецтво на собі, відчувати його і виявляти свою істину і суть. Сьогодні дім моди — на піку нових перфоменсів. Індустрія моди та прихильники із різних куточків світу затаїлися в очікуванні майбутніх анонсів легендарного бренду з багатолітньою історією.

Анонси бренду чекає весь світ моди. Абсолютно впевнена, що показ мод «Sonia Delaunay» виправдає очікування навіть найбільш вимогливих шанувальників.

- Серед ваших клієнтів — досить відомі особи, лідери думок і політики. Як давно займаєтеся духовним просвітленням?

Я відчула, що дивлюсь інакше на світ, ще в дитинстві. Після юнацького періоду досліджувала та пізнавала різні духовні традиції, як-от пало монте, сантерія, зороастризм, космоенергетика вченого В. А. Петрова, практика шаманів Бразилії (піснеспіви, аяухаска), вивчала рухи мая (паси), йога-медитації.

Проаналізувавши спостереження, отримані після дослідження різних духовних сфер, створила духовну школу. Вона заснована на древніх знаннях і мудрості, які пов’язують воєдино матеріальне і духовне. Духовна школа — це не релігія, де вірять у щось. Це місце, в якому отримують не тільки настанови та знання, а й вчення, де діляться досвідом для розвитку та творення. Це корінний перелом усталених процесів та традицій. Я спроможна зробити людей щасливими.

Протягом багатьох років мала честь спостерігати за буддистами в храмах, ретельно стежила за ченцями в православних церквах і нічними ритуалами православних церковних служителів. Проводила неодноразові консультації саєнтологам. Мусульмани зверталися з проханням озвучити їм таємницю особистого пророцтва. Під час одного із моїх візитів до мечеті, імам люб’язно надав мені окрему кімнату, щоб я могла більше відчути силу місця, де побудована мечеть.

Маю незлічиму кількість зустрічей та знайомств у різних суспільних прошарках, запрошення від католицьких церков Європи із пропозицією відвідати їхні служби. Часто відвідувала консультації кабалістів і була уповноважена отримати інструкцію посвяти.

Була захоплена від бесіди із представниками англійської масонської ложі. Закарбувалися в пам’яті приватні прогулянки цвинтарем у Берліні з одним із вельможних представників ложі. Під час бесіди він виявляв високу обізнаність і ставив дуже багато запитань на духовні теми.

Я об’їздила багато цвинтарів у Європі. Цвинтар у Мілані вразив неповторністю монументів, де відбулася неочікувана зустріч із друзями з Києва. Запам’ятався також цвинтар у Брюгге, пам’ятники якого, через підвищену вологість, повністю вкриті мохом. Досить комічним є те, що прогулянка була настільки приємно усамітнена, що мою увагу викликали не цікаві монументи, а люді, які шпигували за мною, фотографуючи.

- Як почалася ваша персональна історія дизайнерки-модельєрки «Sonia Delaunay»? Як і коли відчули своє призначення?

Офіційно відродження дому моди «Sonia Delaunay» відбулося 2011 року. Ми зробили колосальну роботу — відтворили бренд і створили нові колекції. Зокрема, багато працювали над креативною частиною колекції, відбудували технологічний процес, відкрили цех із власною унікальною технологією квілтингу, розробили та виготовили понад сотню принтів, що базуються на виробах Соні Делоне, та безліч власного авторства. Створили шість повноцінних колекцій та культові предмети бренду.

Зараз активно готуємо художній фільм про Соню Делоне, який частково розвінчує загадкову постать легенди. Після його виходу картини мисткині цінуватимуться ще більше.

Разом із цим я створюю не тільки полотна, до яких можна доторкнутися, а й цифрові картини, у яких використовуватимуться елементи руху кольорів через призму сприйняття людини. Відтворення такої анімації забезпечить почуття задоволеності від мистецтва та духовного наповнення.

- Чи все вдається поєднувати? Чи заздалегідь плануєте всі активності, складаєте списки завдань?

Секрет у тому, щоби вибудовувати пріоритети та правильно планувати час. Час — це енергія. Маю безліч учнів, які люб’язно допомагають у духовному аспекті. Безумовну підтримку отримую від свого чоловіка, який завжди надихає та спонукає до кращого. Професіонали та палкі шанувальники своєї справи гідно виконують роботу, пов’язану з брендом «Sonia Delaunay». Завдяки чіткому плануванню та вибудованій стратегії розвитку, вдається поєднувати ці два масштабні напрями.

- Краса врятує світ?

На мою думку, краса — це вияв духу людини, а розсудливість і людяність спроможні врятувати світ. Завжди закликаю людей пробудити свою свідомість, об’єднатися, зупинити ці війни, зупинити це мракобісся, захистити нашу землю.

- Чого очікувати у найближчому майбутньому? До чого готуватись?

Світ сьогодні перебуває на шляху великих змін, як-от зміна кліматичних умов. Вони призведуть до масової міграції населення не лише нашої країни, а й міграції у світовому масштабі. Реструктуризація держави, відновлення структури теократичного правління, об’єднання політики та духовного занурення системи віри в мракобісся

Нас цілеспрямовано втягнули у світові епідемії та війни, з метою приховання глобальної загрози, що нависла над людством. Смерть передчасно може торкнутися кожного, лідери, які вважають себе світовим урядом, не залишаться осторонь. Необхідно відбудувати свідомість людей. особливо тим, хто знає, що потрібно робити, об’єднатися та зупинити війни задля захисту нашої землі.

Земля, відчуваючи загрозу для себе, запустить процес захисного механізму, так зване правило збереження планети. Усе повернеться до своїх джерел, до початка всього живого, до води. Або ми спрямовуємо свої зусилля на розвиток цивілізації без воєн для збереження нашої планети, або земля самостійно включатиме системи захисту для утилізації нас як паразитів за допомогою води (потопів).

@allamalomane