Активні керують своїм сьогодні,
не пливучи за течією

25 Листопада 2023
Тетяна Пиндик

У сучасному світі, де все постійно змінюється, важливо бути активним, характерним та самостійним. Сміливо скажемо, що ці якості є ключовими для досягнення успіху. Той, хто приймає ініціативу й бере життя у свої руки, має потенціал стати архітектором свого власного майбутнього. Наша гостя, Тетяна Пиндик, не чекає, коли їй надійде нагода, вона сама створює цю нагоду. Вона визначає свої цілі, розробляє плани та відважно рушає вперед. Вона добре розуміє, що час — це найцінніший ресурс, а отже, їй відкриті нескінченні можливості. Знайомимо вас із гарною, успішною жінкою та прекрасною мамою.

Про роботу та повну самовіддачу в ній

Як то кажуть, «Оберіть собі роботу до душі, і вам не доведеться працювати жодного дня у своєму житті». Так, це важливий аспект із багатьох причин: мотивація та продуктивність, відчинені двері до нових можливостей, задоволення від досягнень і успіхів, що важливо для підвищення самовідчуття.

Тетяна: «Уже майже 3 роки я працюю менеджеркою команди в ІТ-компанії «Luxoft». Якщо конкретніше — наша команда займається допомогою внутрішнім кандидатам, у яких закінчився проект чи яких скоротили, знайти новий проект всередині компанії. Іноді й сама веду невеликі проекти. Мені подобається моя робота і я дуже люблю свою команду: дбаю про своїх підлеглих, як про рідних, для мене головне — щоб у роботі панувала здорова та дружня атмосфера, щоб люди отримували задоволення від своєї роботи та почувалися захищеними. Чи можна мене назвати трудоголіком? Так. Але я легко знаходжу баланс між роботою та іншими сферами свого життя, скажімо, керую всім сама, а не пливу за течією».

Тетяна Пиндик

Правильно віднайдений баланс між часом для близьких та кар'єрою

Якщо робота приносить задоволення, то зазвичай людині легше знайти баланс між професійними та особистим. Це дає змогу більше часу приділяти родині, хобі та відпочинку.

Тетяна: «Коли енергії повно, баланс знаходить себе сам. Я, як жінка, багатофункціональний пристрій (Усміхається). До того ж Стрілець, вогняний знак зодіаку, сповнений енергії. Тому мені вистачає сил і на роботу, і на доньку, і на спілкування з друзями. Я нікого не залишу без уваги зі своїх близьких. Тим паче мені з донькою дуже допомагає моя мама, я їй безмежно за це вдячна. Взагалі я дуже активна людина, така собі запальничка, яка не сидить на місці та заряджена ентузіазмом у житті. Люблю рух, швидкість, дуже нетерпляча, іноді відчуваю себе, як Флеш із Ліги справедливості чи Чак з Angry Birds».

Тетяна Пиндик

Рух — це здоров'я, а здоров'я це життя

Займатися спортом важливо не тільки для зниження стресу й поліпшення психічного стану, підвищення ефективності роботи, збереження енергії та витривалості, але і для розуміння, що ти живеш.

Тетяна: «Не буде прогресу без рухів та дій. Мені подобається багато різноманітних захоплень: танці, караоке, бокс, їзда на будь-чому від коней до катамаранів, малювати картини, віртуальна реальність. Також іноді роблю тортики на замовлення для постійних клієнтів. У планах спробувати стрілянину зі справжньої зброї. Не люблю заборони та обмеження, відповідно і правила. Для мене є правила, щоб їх порушувати. Мені подобається пробувати щось нове, це дає круті відчуття, нові емоції, а емоції — це моє енергетичне джерело харчування. Не те щоб я 24/7 в русі, звичайно, я іноді теж люблю просто полежати вдома, подивитися кіно або провести тихий вечір з друзями вдома. Головне, щоби було комфортно. Якщо їду на відпочинок, то це 50/50 — активно-пасивний день.»

Тетяна Пиндик

Будьте відкриті для нового

Кожен день — це незабутня подорож, що може приховувати в собі чудові відкриття. Будьте готові для нового, і ви завжди будете мати можливість дарувати собі незабутні пригоди та непередбачувані враження. А, можливо, і не тільки собі...

Тетяна: Тетяна: «Потрібно не забувати, що життя — це дорога. Ніхто ніколи не знає, що там нас чекає на шляху, але ви самі вирішуєте, де зробити зупинку, куди заїхати чи звернути. Головне — ніколи не здаватися, а особливо в моменти падіння і невдач, вставати і йти вперед. Невдачі — невід’ємна частина життя, це потрібно розуміти, так само, як те, чому немає світла без темряви. Ваше ставлення до цього — ось що важливо. Якщо акцентувати увагу лише на поганому, то це морально буде тягнути вниз і не дасть сил рушати вперед. Фокусуйтесь на позитивних моментах, на тому, що виходить. Радійте дрібницям. Якщо не діяти й бути постійно пасивним, ви тупцюватиметеся на одному місці, пропалюючи життя. Дуже важливо, я вважаю, мати попутника, з яким можна розділити всі принади цієї захоплюючої подорожі.»

Тетяна Пиндик

Про особисте життя

Тетяна: «Наразі в мене немає коханої людини. Можливо, ще не зустріла того, хто б мені підійшов, так би мовити, здолав та витримав мій характер. Я досить вимоглива, мені потрібно багато уваги. Інколи треба пильнувати за мною, адже я люблю знаходити пригоди та ще я максималіст, а тому не кожен зможе наздогнати мене та впоратись із моєю швидкістю і темпом. Зазвичай мені потрібно все, відразу і прямо зараз. Терпіння — це не мій коник. Я пробувала розвивати цю якість, але все ще без успіху. Проте, можливо, мені потрібен хтось, хто навпаки врівноважить мою нетерплячість та швидкість, все може бути. Головне, щоб він із повагою ставився до мого емоційного стану та вмів цінувати, для мене це дуже важливо. Треба відчувати свою цінність. Саме такого чоловіка я буду обожнювати!»

Наші недоліки можуть стати нашими перевагами

Завдяки таким якостям, як нетерплячість, проактивність, ризикованість, вміння приймати рішення та здоровий перфекціонізм, на роботі Тетяна досягає швидких та високих результатів, а в житті — з легкістю справляється з труднощами та перешкодами, які для багатьох людей можуть бути перепоною на шляху до досягнення мети.

Тетяна: «Якщо я натикаюся на стіну, я її обійду, перелізу чи розіб'ю, але пройду. Мій девіз — немає нічого неможливого! Уявіть, що у вас у руках зв'язка ключів, що відчиняють всі двері. І кожен раз, коли ви не знаєте який «ключ» потрібен, щоб відчинити ті чи інші двері, просто спробуйте один за одним, рано чи пізно потрібний ключик знайдеться.»

Тетяна Пиндик

Вкраплення творчості та краси

Тетяна: Тетяна: «Я мрію відкрити свою власну справу. Це повинно бути щось креативне, що пов'язане з творчістю, красою, спортом або відпочинком. Це може бути, наприклад, крута рекламна агенція чи школа танців та мистецтв із залом для фотостудії, а може SPA клуб для відпочинку зі спортзалом та власним кінотеатром. На цю мить на здійснення цієї мрії немає необхідних коштів, але сама ідея зародилася, а отже, усе вийде, просто потрібен час для накопичення ресурсів та знань. Ідея рекламної агенції мені приваблива тим, що це завжди нові та цікаві завдання, є де розвернутися моїй безмежній та бурхливій фантазії, у мене в голові просто генератор ідей і взагалі я обожнюю придумувати щось цікаве, привабливе та круте. А школа була б ідеальним місцем, де можна було б як працювати, так і приємно провести час за живописом чи танцями. Там було б невеличке кафе для, наприклад, батьків, які чекатимуть на дітей після танців. Також там можна було б святкувати дні народження, або будь-які інші свята. Таке місце, яке б надихало і куди завжди було б приємно приходити. Я вмію знаходити індивідуальний підхід і знаю, як задовольнити потреби найвибагливіших клієнтів, оскільки я сама, одна з таких. Комфорт для мене дуже важливий, тому я однозначно вмію його створювати будь-де і для будь-кого. Навіть виходячи із зони комфорту, я зможу створити теплий та комфортний оазис».

Тетяна Пиндик

Насолоджуватися всім, що ви робите — це і є секрет наповненого життя

Не можемо не погодитися з думкою про те, що наш комфорт дуже важливий, як для гармонії, так і для успішного ведення будь-якої справи.

Тетяна: «Важливо мати комфортні умови життя, роботи та відпочинку — ваше тіло повинно відчувати комфорт. Саме тому треба не забувати займатися своїм тілом, знаходити час для улюбленого хобі. Це не обов'язково повинен бути спортзал, це може бути спортивна гра, як теніс, йога або танці, плавання, боротьба, масаж. Головне — щоб вам подобалось! У цьому та сама істина. Це і є секрет будь-якого успіху — насолоджуватись!»

Захоплюємося думками запрошеної гості. Бажаємо Тетяні не зупинятися на досягнутому, продовжувати отримувати задоволення від життя і знайти ту людину, яка змусить повірити, що справжнє і щире кохання все ще є.


@tory989