БЛАГОДІЙНИЙ БАЛ-АУКЦІОН БАЛЬНИХ ТАНЦІВ
«ПРЕМ’ЄР-ЛІГА КИЄВА»

27 Червня 2023

25 червня о 17:00 у Міжнародному виставковому центрі м. Київ відбувся благодійний бал-аукціон «Прем’єр-ліга Києва». Участь у ньому взяли діти, танцівники, співаки, зірки шоу-бізнесу, а також небайдужі бізнеси та громадські організації.

Організаторами події виступили «Ліга Життя» разом із «Прем’єр-лігою танцю» та амбасадор бального танцю Максим Леонов і благодійний фонд «Hope UA».

Цього разу діти і зірки об’єднались, щоб подарувати нове дитинство, нове життя малюкам, яким завдала шкоди війна. Усі разом збирали на психологічну реабілітацію дітей, постраждалих у результаті військової агресії з боку рф, особливо дітей з інвалідністю.

Максим Леонов, амбасадор бального танцю, їздив по всій країні та відбирав для фестивалю найкращих. Захід охопив більше 700 дітей.

Найкращі професійні танцюристи України змагалися за вершину танцювального Олімпу і вразили гостей неймовірною програмою: повільним вальсом, танго, віденським вальсом, повільним фокстротом, квікстепом, ча-ча-ча, самбою, румбою, пасодоблем, джайвом. Також цього вечора на турнірі відбувся перший в Україні «Team Match» — командне змагання з бальних танців.

Зірковими ведучими цього феєричного шоу стали Максим Леонов, Ірина Сопонару, Володимир Остапчук, Катерина Нікітіна, Дмитро Сидоров, Володимир Шумко і Тимур Мірошниченко!

Захід відвідали аж 500 гостей і не пошкодували про це, бо, крім турнірної програми бальних танців, глядачі отримали ще й шоу-програму від зірок.

Були жива музика від співаків і танцювальні постановки від талановитого хореографа Катерини Бєлявської.

На паркеті «Прем’єр-ліги Києва» виступили KAZKA, Positiff, Chico & Qatoshi, Alekseev, Michelle Andrade, Phil it, M5, Lida Lee, Даніель Салем із донькою Санта-Луною, Макс Леонов і навіть маленька Ліза Ткач.

Глядачів неймовірно розчулив номер Даніеля Салема, у якому танцювала його донечка зі своїм партнером по танцях. Іще одним приємним сюрпризом став фінальний номер закриття шоу — співоче тріо KAZKA, Alekseev і Лізи Ткач, доньки Юрія Ткача.

Як і попередній бал-аукціон «Кубок незламності Києва», який організовувала ГО «Ліга Життя» для популяризації бальних танців серед молоді України, ця акція також має благодійний напрям. Основна мета заходу — об’єднати дорослих і дітей навколо однієї цілі.

Цього разу всі зібрані кошти підуть на програму психологічної реабілітації дітей «Hope Kids».

Під час балу-аукціону велася телевізійна зйомка для каналу «1+1 Україна».

Попередній захід, який вийшов на «1+1 Україна»

Під час заходу ведучі провели аукціон. З молотка пішли дуже цікаві лоти.

Перший лот — пляшка з лінії «Вина, які вижили». Це вино з розбомбленого винного заводу в Ірпені. Саме те, яке вціліло після бомбардування.
Другий лот — чоловіча вишиванка від української дизайнерки Роксолани Богуцької.
Третій лот представив Даніель Салем. Це ікона на дереві авторства іконописця Лева Скопа. Вона їздила з підрозділом Даніеля на всі завдання. За його словами, це їхній оберіг, і він хоче, щоб цей оберіг допоміг не тільки його бійцям, а й дітям.

Також, щоб зібрати якомога більше грошей для дітей, роздавали морозиво за донат. Кожен охочий міг отримати солодощі за будь-яку суму на благодійність.

Раді повідомити, що завдяки «Прем’єр-лізі Києва» нам вдалося зібрати 500 тисяч гривень.

Основними організаторами та співорганізаторами цієї масштабної події виступили:

– «Прем’єр-ліга танцю» та амбасадор бального танцю Максим Леонов і громадська організація «Ліга Життя»
– Благодійний фонд «Hope UA»
– Громадська організація «Київщина — це ми»

Партнерами події стали:

– Українська Асоціація Вчителів Танцю UDTA
– «AVALON» — артезіанська вода
– Морозиво «ЛІМО»
– «ТCMherbs» — продукція традиційної китайської медицини
– ГО «Аlfa Self Defens»
– Медичний центр Берсенєва
– Кондитерська «Солодкий кроль»
– Студія краси «365STUDIO»
– Магазин танцювального одягу «Talento»
– Спортивний клуб «EMS no stress»
– Школа бізнесу «Ukrainian Global School»
– Гастро-кафе «SHOTAM»
– «Еко-Чіпси»
– Солодощі «Svitay»