Благодійна колекція Андре Тана та лоти з російською зброєю: Як пройшов аукціон на відбудову українських домівок!

30 Вересня 2022

В Києві, за підтримки Міністерства охорони здоров’я, пройшов благодійний вечір фонду “За мирне небо” зі збором коштів на відбудову понівечених від російської агресії осель. На заході вдалося зібрати 43 100 грн. на допомогу родині з міста Ірпінь!

Лотами аукціону стали деталі зброї, якою ЗСУ відбивали Брашківку та Баштанку, з якою йшли в наступ в сторону Ізюма, та навіть російський касетний снаряд, що прилетів на ЖД станцію в місто Бахмут. Також з аукціону пішла колекція худі та футболок від Андре Тана, яку він зробив в колаборації з фондом та фотопроєкт “YA MYRNE NEBO”, де українські зірки (KHAYAT, Альона Омаргалієва, Анна Добриднєва, Гєна Вітер, Анна Жижа, Lavika та TOM SODA) знялися у мерчі від дизайнера, ставши таким чином волонтерами БФ “За мирне небо”.

“Ми зібрали наших партнерів та волонтерів для того, щоб поділитися перемогами, досвідом та думками щодо відбудови країни. Ми навіть не усвідомлювали, що в нас стільки друзів, які вже поряд із нами крокують весь цей час. Також ми раді, що нам водночас вдалося зробити добру справу і зібрати частину коштів необхідних для відбудови будинку Жанни - це значно полегшить нашу роботу”, - коментує співзасновник фонду Віталій Боруль

Захід пройшов у креативному просторі JUST IN SPACE, ведучим вечора був Роман Міхно, а за музичну підтримку відповідали DJ Mr.Sunny, співачка Аня Добриднєва та гурт NAYADA. Всі вони доєдналися до місії вечора, зробивши внесок на пошкоджену домівку у вигляді своїх гонорарів!

Відео з родиною Жанни з Ірпеня, якій на лагодження домівки необхідна загальна сума в – $4200:

Долучайтеся до відбудови країни, доки війна ще триває!!!

Фотограф: Олег Мороз