Пошук внутрішньої сили
- Вікторіє, розкажіть про свою основну діяльність.
Моя місія та основна діяльність — підсвічувати людям їхню унікальність та їхню життєву силу. Більшість клієнтів називають мене «ліхтариком». Завдяки емпатії я відчуваю стан та емоції інших, бачу те, що вони самі від себе приховують, та підсвічую моменти, які блокують розвиток особистості. Завдяки різним інструментам допомагаю знайти опору всередині себе, стати впевненішими та почати жити, відокремлюючи свій вибір від думок інших людей. У наш час важливо чути себе та ухвалювати рішення, спираючись на свої цінності.
Ключові напрями моєї діяльності — проведення трансформаційних ігор «Ліла» та консультацій із дизайну людини. «Ліла» — це чесна розмова із собою. Діалог зі своєю душею, де у форматі гри можете побачити, як проживаєте життя, які обмежувальні установки блокують бажані зміни та мрії, які моделі поведінки повторюються та не дають йти далі. Цікава енергетична практика, яку варто проходити з довірою в серці та щирим наміром змінити життя на краще. «Ліла» допомагає зрозуміти, на що варто зараз звернути увагу, а дизайн людини розповідає, що з цим робити далі.
- Що означає поняття дизайн людини?
Кожен і кожна має унікальний генетичний портрет, який отримуємо під час народження. Дизайн людини розкриває його суть. Це ключик до себе, що дає розуміння того, як проживати своє життя; на що спиратися в моменти ухвалення рішень; яку роль у соціумі особистість може виконувати; який спосіб взаємодії з іншими даватиме енергію та полегшуватиме спілкування; які таланти важливо проявляти, щоби покращити рівень якості життя.
Дизайн людини — наука, яка з’явилася понад 30 років тому. Вона базується на знаннях з астрології, генетики, біології тіла, квантової фізики, чакрової системи, психології, генетики та китайському трактаті «І-Цзін. Книга змін». Ця наука тісно пов’язана з розумінням і відчуттям свого тіла. Якщо маєте якісь блоки, за допомогою енерго-медитативної практики можна дізнатися, що саме блокує відчуття тіла та в якому напрямку шукати розв’язання питання. Такі сесії також є серед моїх послуг.
- Які додаткові інструменти використовуєте у своїй практиці?
Обожнюю навчатися та поповнювати портфель новими методами та техніками. У своїй роботі додатково використовую знання та практики зі сфери роботи з підсвідомістю, знання з психології, психосоматики, чакрової системи, астрології, законів карми. Залежно від запиту, а також від того, що підіймається на поверхню під час нашого спілкування, поєдную різні інструменти. Це дає людині змогу отримати кращий результат від нашої взаємодії.
- У якому форматі проводите консультації?
У трансформаційну гру «Ліла» можна пограти як офлайн у Києві, так і онлайн у будь-якому куточку світу. Для цього потрібні лише бажання та інтернет.
Енерго-медитативні сесії доступні наразі тільки онлайн, оскільки для них потрібна атмосфера тиші та затишку, яку важко знайти в кафе чи коворкінгу.
Консультації з дизайну людини надаю в аудіоформаті. Отримую від клієнтів необхідні дані (дата, час та місто народження) і готую аудіофайли, які потім надсилаю в телеграм. Це зручно, адже можете слухати їх необмежену кількість разів та щоразу знаходити нові відповіді на свої запитання.
- Чи можливо одразу розв’язати всі питання клієнта або клієнтки? Або для цього потрібен час?
Усе залежить від запитів і кількості сфер життя, у яких хочете покращень. Іноді вдається розв’язати одне питання, іноді — декілька. Але ми, люди, влаштовані так, що, отримавши одну відповідь, одразу формуємо інші запитання. Їхнє розв’язання потребує часу. Також варто мати на увазі, що під час консультацій я даю певні знання та практики, які варто інтегрувати у своє життя, перш ніж будуть помітні перші зміни.
Моя відповідальність — дати знання та допомогти знайти відповіді. Відповідальність клієнтів — узяти ці знання та щось зробити з ними.
- Що побажаєте читачам на завершення розмови?
Бажаю бути сміливими в прояві своєї унікальності, цінувати себе та піклуватися про себе, бути вдячними за кожен зроблений крок до себе. Життя починається із нас справжніх, тому не варто витрачати час, щоби бути схожими на когось.