Хижий тренд

11 Грудня 2022

Ми поспілкувалися з Риммою Пастир, засновницею бренду жіночого прозорого одягу, і вже готові розповісти про його ДНК. А також про те, як хижий тренд стрімко повернувся в моду. Перший висновок нашої розмови: підкреслити всі переваги жіночої фігури зможе не тільки правильно підібрана маленька чорна сукня, а й леопардовий принт, якщо це одяг бренду «In Transparent».

- Риммо, розкажіть про концепцію бренду «In Transparent».

Я довгий час збирала колекцію купальників різних столичних брендів. І зловила себе на думці, що хочу створити стильні накидки для них, прозорі сукні чи костюми. Оскільки з пошуком такого одягу часто виникали труднощі. Дивно, тому що це важлива деталь, яка дає змогу кожній жінці почуватися комфортно, сексуально й жіночно. І не лише на пляжі. Такі образи можуть бути доречними і на вечірці, і на фестивалі. Наш одяг часто купують для танців, стретчингу, фотосесій.

Коли створювала бізнес, уже було досить прозорих колекцій та речей із леопардовим принтом. Але їхній тандем був рідкістю. Принаймні я не зустрічала такого. У перші дні запуску бренду був шалений ажіотаж — ми з командою не встигали оформлювати доставлення.

- Як бренд працює сьогодні?

Зважаючи на складну ситуацію в країні, «In Transparent» призупинив продажі. Але не припинив роботу. Ми й далі відшиваємо одяг, хоча, на жаль, поки не в Україні. Доставлення поки що також не запускаємо. Працюємо над запуском нової колекції: моя команда в Індії розробляє перші ескізи. Разом погоджуємо проєкти, приміряємо одяг на моделях. Навіть скажу більше: незабаром організуємо знімання, на якому представимо новинки.

- Назва бренду легко запам’ятовується. Чи є в нього історія?

Довго розмірковувала над назвою, позаяк хотілося бути лаконічними та незабутніми. Гадаю, нам це вдалося. «In Transparent» повністю підходить концепції бренду, оскільки одразу підштовхує до розуміння того, що ми пропонуємо.

- Де купуєте тканини для пошиття колекцій?

Раніше купувала тканини та відшивала одяг в Україні. Але з початком повномасштабного вторгнення на територію нашої країни постачання матеріалів припинилося. Бренд переїхав за кордон, тканини купую на місці. Сподіваюсь, найближчим часом війна закінчиться. Стовідсотково нашою перемогою. А поки робимо те, що залежить від нас. Я з головою поринула в роботу.

- Ви згадували, що працювали моделлю. Розкажіть про цей досвід. Чи став він у пригоді в рботі з брендом?

Так, цей досвід допомагає організовувати роботу з моделями під час пошиття нарядів «In Transparent». Добре розумію, як краще подати одяг, а що навпаки може зіпсувати загальну картинку. Даю підказки нашим дівчаткам. Щодо мене особисто, продовжую модельну роботу, якщо є цікаві пропозиції, особливо від українських брендів. Треба підтримувати наших співгромадян і все українське.

- Які ваші найближчі плани?

Треба робити те, що вам вдається найкраще, що приносить справжнє задоволення. Одразу розуміла, що моє життя буде пов’язане зі створенням стильних жіночних суконь і костюмів. Впевнено скажу, що сьогодні я на своєму місці. Щодня присвячую себе своїй справі, щоби в майбутньому мій бренд мав шалений попит серед дівчат. І щоби це сталося в моїй рідній незалежній Україні.