My Lovely Dress

11 Вересня 2022

Гарна сукня — це завжди про таємні жіночі мрії та бажання. Для нас так важливо відчувати себе гармонійно і жіночно, і підібравши правильні підбори, з легкістю підкорити світ! Інна Леон — засновниця бренду Baby Doll Dress, «Найкращий дизайнер року» за версією журналу TOUCH, поділилася з нами головними секретами свого індивідуального стилю.

- Чим ви надихаєтесь, створюючи нові колекції?

Відкрию вам свою таємницю: усе, що я бачу і чую, усе, що оточує мене кожного дня, перетворюється моєю уявою на платтячка. BabyDollDress-ки — це мої найпотаємніші мрії, приручені мною, які втілюються у життя і стають саме тими неймовірними платтячками, які підкреслюють Красу, Неповторність та Унікальність кожної Жінки.

Як ми можемо спостерігати, Її Величність Королева Мода є швидкоплинною та динамічною. Вона розвивається та постійно змінюється, вона живе своїм особливим життям, за своїми законами та правилами, які іншим законам непідвласні. Щодо мене, то я просто знаю, якими мають бути мої платтячка, щоб з’явитись на світ. Для мене це набагато більше, ніж просто елемент гардеробу. Це щасливі та незабутні моменти мого життя, від яких метелики в животі та захоплює подих, це моменти мого суму та розчарування, це мій гучний сміх та мої тихі сльози, це той вихор та океан емоцій, які я відчуваю та переживаю, адже мої платтячка — це частина мого життя, яким я живу кожен день: з його справжністю, його почуттями, злетами та падіннями, ніжністю, любов’ю та радістю, які є невід’ємною частинкою мене.

- Який стиль одягу ви обираєте в повсякденному житті?

У повсякденному житті вибір одягу для мене є своєрідним способом заявити про себе без слів. Я люблю компонувати різні стилі, не боюсь експериментів, обожнюю придумувати образ до найдрібніших деталей. Я просто насолоджуюсь кожного ранку цим процесом, він дарує мені заряд хорошого настрою на весь день.

- Чи важко створювати нову концепцію сукні?

Для мене це процес, від якого я отримую нереальне задоволення! Мені подобається продумувати кожну деталь майбутнього платтячка, проте, скажу більше — лише платтячками я не обмежусь: зараз я готую ще декілька новинок до моєї колекції, які стануть красивим доповненням до платтячок.

- Що вас надихає постійно рухатись вперед?

Щоб натхнення ніколи Вас не залишало, наповнюйте своє життя яскравими подіями, цікавими людьми та новими емоціями. Насолоджуйтесь життям, і воно відповість вам взаємністю, адже немає більшого натхнення, ніж натхнення змінювати себе і своє життя.

Тому знайти натхнення — це знайти себе, практикувати сміливість і мужність відкривати себе заново. Перш за все, для самого себе і, звичайно ж, для інших. Мені імпонує вислів: «Variety is the spice of life» — зміни надають гостроту життя. Оточуйте себе людьми, які вірять у Вас, які з Вами на одній хвилі, спілкування з якими наповнює Вас та дарує відчуття, що Ви здатні досягнути усіх задуманих Вами вершин.

Ніколи і нікому не дозволяйте вказувати Вам, на що Ви здатні, а на що ні. Кожен з нас може більше, ніж думає.

Для мене натхненням є Почуття, яке охоплює і поглинає цілком і повністю, змушує цінувати кожну мить цього прекрасного життя, бачити піднесене в повсякденному, наповнювати світ кольоровими веселковими фарбами. Я надихаюся усім, що мене оточує. Для мене натхненням є моя чудова сім’я, подорожі, музика, книги, погода за вікном, цікаві люди... У мене рідко буває повна відсутність ідей: щось весь час крутиться в голові, я весь час «горю» тим, що я роблю.

- Як ви долаєте труднощі?

Бувають моменти, коли все йде не так, як нам хотілося б, — проте це нормально, це частина життя, з його злетами та падіннями, з щасливими моментами та моментами суму. Я собі завжди кажу, що не варто зациклюватися на негативі. Життя занадто коротке для цього. Жоден з нас не має гарантії, що в нього буде «завтра».

Труднощів не уникнути, отже, їх треба приймати як досвід, вчитись робити правильні висновки.

Лише тоді, коли ви щиро приймаєте зміни, ви можете розкрити для себе їхній позитивний бік. Коли все йде добре, цінуйте це і радійте цьому. Якщо Ви постійно перебуваєте в пошуку чогось більшого, кращого, того, що, як Ви думаєте, зробить Вас щасливими, то Ви ніколи не зможете насолодитися прекрасними моментами теперішнього, перш ніж вони минуть.

Живіть тут і зараз! Цінуйте кожен момент, бо він неповторний! Говоріть людям, яких Ви любите, про свої почуття! Любіть себе! Не відкладайте мрії на «потім»! Носіть красивий одяг кожного дня, бо Ви Красива та Неповторна, і заслуговуєте лише на краще!

leon.inna