Українська акторка та модель LADOSHKO заспівала для всіх подруг!

09 Серпня 2023

LADOSHKO – українська співачка, акторка кіно та модель. Активно розвиває свою кар’єру в Україні та Європі.

Володарка титулів “Main Woman 2019” та “Mrs Brilliance 2018”. Знялася у більше ніж у 40 кінопроектах вітчизняного виробництва та рекламі.

Сьогодні LADOSHKO презентує новий трек “Подрузі” – про силу жіночої дружби, підтримки та віри. Ця сила оспівувалася з давніх-давен. Коли у важкі часи, завжди на допомогу прийде вона – подруга, яка підтримує і допоможе у вирішенні будь-яких питань.

Ця пісня, як своєрідний гімн жіночої великої і вірної дружби, яка з роками сильніше лише стає. Нічого кращого немає ніж, комфортний і теплий вечір в колі подруг, що можуть підтримати і зігріти кожну хвилину.

У минулому році LADOSHKO випустила перший EP альбом, який став дебютним для співачки в музиці.Також виконавиця брала участь у цьогорічному Канському фестивалі як Fashion model від відомого бренду одягу.

В Україні і за кордоном співачка ще з початком війни підтримує багато благодійних заходів та закликає кожного не бути байдужими. Бо саме зараз час разом впевнено і сміливо крокувати до спільної перемоги і збудувати майбутнє у мирній та щасливій країні!

Дивитися відео на Youtube: https://youtu.be/sZ2B248tAEY
Слухати трек: https://song.link/s/3Vi8U5kmiPaNhr5YCBe8LM

@ladoshko