Співачка JEVAGA презентувала патріотичну пісню з нашумівшим гаслом

11 Вересня 2022

Днями співачка JEVAGA презентувала слухачам свою нову творчу роботу під назвою “Все буде Україна” і однойменний кліп на пісню.

За лічені години трек “розлетівся” плейлистами і зайняв лідируючі позиції. У своєму відеозверненні в соц.мережах співачка зізналась, що не очікувала такої реакції від слухачів і подякувала фанам за підтримку.

Крім того, в знак подяки, запросила кожного українця приєднатись до її творчої ініціативи: зібрати власну карту світу з українців, заспівавши чи просто зробивши “ліпсінг” під її трек “Все буде Україна”. Протягом тижня співачка збиратиме контент з усього світу і згодом опублікує кожного в себе на сторінках в соц.мережах. Таким чином, кожен українець стане частиною патріотичного кліпу співачки.

Як зізнається артистка, пісня далась їй вкрай важко: хейт, бридкі коментарі від підписників та навіть знайомих (JEVAGA все прийняла близько до серця), повна діджиталізація команди, кілометри від дому…

“Це моя перша пісня про Україну. Хотілось передати в ній і свій стан, і почуття багатьох українців, про нашу майбутню перемогу і важливість підтримки народу зараз” - розповідає артистка.

Крім того, JEVAGA поділилась своєю головною місією, котру намагатиметься щодня транслювати в соц.мережах: “Я - амбасадор української мови і культури, амбасадор України. Я дуже хочу розповісти всьому світу, що Україна - країна добрих людей, можливостей, музики і майбутнього. Українська музика і українські виконавці вже стали частиною світового шоу-бізнесу”.

JEVAGA вдалось за рекордно малий відрізок часу пройти шлях від ідеї до самого релізу пісні. З моменту першого прослуховування, запису та фінальної готовності пройшло менше двох тижнів. Прослухати трек можна за посиланням:

Слідкувати за подіями та процесом підготовки кліпу-карти “Все буде Україна” можна за посиланнями в соц.мережах JEVAGA:

https://www.instagram.com/jevaga_official/

https://www.youtube.com/channel/UCkhv5CwL8ncklo24AZKVCCA
https://vm.tiktok.com/ZML7JYDg4/
https://t.me/je_vaga