Владимир Дорош выступит на фестивале «Червона Рута»

11 Вересня 2022

Каким бы ни был престижным музыкальный фестиваль Toronto Ukrainian Festival (Канада), украинский певец и меценат Владимир Дорош и его команда приняли решение отказаться от этого выступления в пользу украинской «Червоной Руты», которая в этом году пройдет в Мариуполе 18-20-го сентября. Решение было сложным, но однозначным: в первую очередь нужно поддержать свою страну.

«Нам, українцям треба відбудовувати Україну тут, а не вболівати за неї за тисячі километрів. Я тут більш корисний, чим я був би в Канаді. Як колишній офіцер, якщо прийде час, я обов’язково буду і на передовій. Коли я думаю, як використати свої гроші на соціальні потреби чи як меценат, я в першу чергу думаю про головне сьогодні, на мій погляд, – помогти тим хлопцям, які воюють за те, щоб наша країна взагалі залишилась на карті світу, зберегти незалежність нашої держави і мир, який треба досягти не шляхом поразки, а тільки перемогою, - прокомментировал Владимир Дорош. – Я ніколи в житті не змирюсь з тим, що наша держава розвалюється, ніколи не переметнусь на бік Росії і не буду співати, що «Путін всєгда живой». Я завжди говорю українською мовою, завжди любив Україну. І сьогодні кожен із нас, кому Бог дав слово і дав можливість писати щось чи співати, повинен відповідально ставитись до цього».

Соорганизатор канадского фестиваля Toronto Ukrainian Festival скрипач Василий Поладюк прокомментировал отмену выступления Владимира Дороша следующим образом:

«Як друг та українець я, безумовно, підтримую ініціативу Володі, тому що мир та благополуччя нашої батьківщини – понад усе. І якщо ми можемо допомогти в цій ситуації, то ми зобов’язані це зробити і ми не маємо права бути бездіяльними і робити вигляд ніби нічого не відбувається. Хоча, звичайно, наш фестиваль трохи постраждав через відміну виступу, тому що на Володін концерт вже чекає діаспора, готується. Отже, обов’язково зробимо, але пізніше!»

Сольный концерт Владимира Дороша и его группы «Гармония» в рамках Всеукраинского фестиваля «Червона Рута» состоится в 18 сентября «Доме культуры металлургов» в 18-00, попасть на него могут все желающие, так как вход будет свободный. Владимир исполнит на концерте лучшие песни из своей сольной программы «Осінь.14 новел» и впервые представит широкой публике композиции из своего нового рок-альбома «Он умел». По обыкновению команда представит качественный живой звук без использования фонограмм.

После выступления на фестивале «Червона Рута» Владимир Дорош со своей командой отправится с серией концертов в зону АТО, чтобы поддержать наших бойцов. Проект готовится для городов Славянск и Краматорск.

Напомним, к концу этого года Владимир Дорош планирует выпустить рок-альбом «Он умел», работа над которым сейчас идет активным ходом, и лирический сборник«Канадійський альбом», записанный в Канаде. В июне 2015-го года музыкант представил свою концертную программу «14 новелл Владимира Дороша».