Клініка алергології та імунології AirDOC – лікує алергію легко

26 Червня 2023

У клініці алергології та імунології AirDOC відбувся інформативний прес-сніданок. Особливості діагностики та лікування сезонної алергії в сучасних реаліях – головна тема проведеного заходу.

Які існують методи діагностики алергії? Чому не варто довіряти розрекламованим препарати, а звернутися у професійний лікарняний заклад, пройти діагностику та отримати від лікаря план лікування? На ці запитання відповіла досвідчений лікар-алерголог, співвласник клініки AirDOC, доктором наук та професорка – Лілія Романюк.

В клініці AirDOC працює 7 докторів медичних наук, практикуючі та досвідчені лікарі. Команда клініки постійно працює над оновленням медичних знань щодо лікування та діагностики алергійних захворювань, адже наука та технології стрімко розвиваються. Лікарі клініки беруть участь у міжнародних конгресах та конференціях у якості слухачів, а також з науковими доповідями.

«Вже впроваджено не тільки комплексний підхід до лікування алергії, а й розроблений інтегрований підхід до питання здоров’я людини, оскільки алергологія – часто має суміжні точки дотику з іншими спеціальностями – дерматологією, імунологією, вакцинацією, гастроентерологією, психосоматикою та іншими. Це дозволяє нам приймати як дітей, так і дорослих, використовуючи сучасні методи функціональної та лабораторної діагностики та лікувати алергію комплексно», - каже алерголог.

Останні двадцять років медики та вчені наголошують, що розповсюдження алергії і в подальшому буде прогресувати швидкими темпами. Відповідно до прогнозів ВООЗ до 2050 року майже кожна друга людина буде мати ті чи інші прояви алергії.

«Зафіксовано збільшення впливу деяких алергенів, що здебільшого пов’язано зі зміною клімату, також серед головних причин поширення алергії: забрудненість повітря та води, незбалансоване харчування, широке використання побутових хімічних засобів та малоактивний спосіб життя.

Непроста ситуація в світі і з бронхіальною астмою – від неї страждають майже 400 мільйонів людей. Але найстрашніше те, що щороку від цієї хвороби гине більш ніж 400 тисяч хворих і це в часи, коли від цієї хвороби є дієві ліки. Така висока смертність зумовлена тим, що хворі не завжди розуміють, що вже мають цей недуг та невчасно звертаються за кваліфікованою медичною допомогою або не виконують рекомендації лікарів.

В клініці алергології та імунології AirDOC ми активно використовуємо найсучасніші діагностичний підходи. Одні з кращих на сьогодні методів діагностики алергії – це патч-тестування, дихальний тест FeNO, спірометрія, шкірне прік-тестування та ALEX²-тестування або персональний паспорт алергії, дермоскан, УЗД-діагностику.

Для ефективної реабілітації хворих використовується сучасний апарат ReOxy», - резюмує Лілія Романюк.

www.airdoc.com.ua

airdoc.clinic

проспект Володимира Івасюка, 4А, Київ
+380 (44) 334-48-48