Догляд за пензлями для косметології: як зберігати і чистити їх для максимальної тривалості

19 Жовтня 2023
Кісточки для косметології від українського виробника професійних б'юті інструментів WoBs

Косметологія - це наука, основним напрямком якої є дослідження та вирішення дерматологічних проблем. Всі процедури по догляду за шкірою виконують професійні косметологи. В їх обов'язки входить:

  • проведення механічного та хімічного очищення шкіри, пілінгів;
  • зволоження, живлення, тонізування епідермісу;
  • боротьба з акне, постакне і іншими проблемами;
  • проведення масажів та інше.

У кожного майстра повинні бути в арсеналі професійні пензлі для косметології, адже саме від них залежить результат проведених процедур і задоволеність ними клієнтів. Щоб інструменти повноцінно виконували всі необхідні функції та не шкодили здоров'ю, важливо подбати не лише про їх якість, а й про правильний догляд за ними та їх зберігання. Від цих особливостей залежить безпечність косметологічних аксесуарів і термін їх експлуатації.

ТРИ кроки для ефективного догляду за пензлями для косметології

Кісточки для косметології варто обирати в залежності від засобів, що планують використовуватись. Переважно такі продукти мають кремову текстуру, тому найкращим рішенням стануть косметологічні інструменти із синтетичним ворсом. Вони переважно мають віялову форму та пучок середньої жорсткості, щоб і засіб ефективно наносився на шкіру, і епідерміс не пошкоджувався під час виконання процедур. Найкраще обирати аксесуари, у яких ворс надійно закріплений з основою металевою гільзою, а не лише клеєм. Це гарантує стійкість інструментів до осипання та втрати форми, а також дає можливість правильно доглядати за ними та ретельно очищати від залишків косметики. Догляд за пензлями включає наступні етапи:

  • регулярне чищення;
  • правильне сушіння;
  • безпечне зберігання.

Отож, розгляньмо, як зробити так, аби пензлі для косметології служили довго та забезпечували належний догляд за шкірою, а не шкодили їй.

Правильне чищення пензлів

Чистити косметологічні кісточки потрібно відразу після завершення процедури пілінгу. Це бажано робити якнайшвидше, щоб косметика на пучках не засохла. Найкраще для миття інструментів підходять спеціальні очисники, які не тільки повністю видаляють залишки засобу, але й пом'якшують структуру волокон. Виконувати процедуру рекомендується під проточною водою таким чином, щоб клейове з'єднання мінімально з нею контактувало. Для цього слід розташувати пензлик для нанесення маски у вертикальному положенні пучком вниз. Далі потрібно виконати кругові рухи, а за допомогою масажування в напрямку ворсинок - забрати залишки косметики. Аналогічним способом виконується полоскання інструментів.

Правильне сушіння

Щоб кісточка для нанесення пілінгу не втратила своїх характеристик, потрібно забезпечити їй правильні умови сушіння. Після миття рекомендується прикласти до інструменту серветку чи паперовий рушничок, аби увібралась зайва волога. Процес сушіння аксесуара має бути природним, не допускається зберігання виробу поряд з батареєю. Використання фену також забороняється, адже штучне тепло може зруйнувати структуру ворсу і спровокувати його осипання.

Умови зберігання

Щоб кісточка для нанесення маски і інших продуктів не піддавалась впливу ультрафіолету та пилу, її потрібно зберігати в спеціальних чохлах, тубах і органайзерах. Вони мають виготовлятись із матеріалів, що забезпечують хороший повітрообмін. Також вкрай важливо розміщати пензлик лише після повного його висихання.

Потрібно не лише вміти доглядати за б'юті-інструментами, а й правильно їх обирати. Вони повинні бути міцними, зносостійкими, гіпоалергенними та зручними для косметолога. І саме такими є пензлики Wobs. Продукція українського виробника зарекомендувала себе якнайкраще, адже в ній є якісні пензлі для проведення косметологічних процедур.

Кісточки для косметології від WoBs

Купити кісточки для косметології від українського виробника професійних б'юті інструментів WoBs

Отож, перед тим, як купити кісточки для косметології, варто більш детально дізнатись, як за ними правильно доглядати, адже це впливає на їх властивості, безпеку та термін використання. ВоБс - пензлі від виробника, які чудово впораються зі своїм призначенням. В каталозі wobs.ua представлені аксесуари переважно із синтетичного ворсу: таклону, силікону, кукурудзяного волокна та іншої сировини. Купити пензлі для косметології в інтернет-магазині можна різних форм і об'єму, вибір відповідної моделі залежить від цілей її використання. Досить популярною вважається кісточка віялова, тому що вона забезпечує рівномірне нанесення та правильний розподіл засобів по всій поверхні обличчя, шиї, зони декольте. Від бренду Wobs кісточки характеризуються неабиякою зручністю й ергономічністю. Навіть при їх тривалому застосуванні руки не виснажуються, оскільки ручка має відповідну форму і створюється з натурального дерева. Пензлі Вобс - це крок до успіху у сфері косметології, отож якщо ви мрієте стати успішним майстром, оберіть саме ці б'юті-аксесуари.