Touch. 77 AUGUST 2022

Комітет “Міс Україна” відправив запит на позбавлення Росії ліцензії на участь. Росію можуть позбавити ліцензії на участь у конкурсі “Міс світу”

Сьогодні у кожного з нас свій фронт. Команда Міс Україна, з початку війни активно займаємося волонтерством і робить все, що можливе аби наблизити перемогу України у цій війні.

«“Наразі я, як Голова конкурсу Міс Україна, хочу звернутися до усього міжнародного співтовариства конкурсів краси, до Міс Світу, Міс Земля та Міс Інтернешнл, адже вважаю необхідним позбавити РФ ліцензій на участь в конкурсах та унеможливити пропагування культури країни-агресора на світовій арені,” - коментує Голова Національного комітету «Міс Україна» Вероніка Щіпцова.»

Комітет конкурсу вже відправив всі необхідні листи міжнародним конкурсам. І хочемо щиро подякувати Місіс Джулії Морлі за численні телефонні дзвінки, слова підтримки та велику кількість благодійних акцій, які направлені на підтримку України.

Офіційне звернення

Главная роль

Natalie Orlie — талантливая певица с уникальным голосом, который способен покорить с первого раза. Трудолюбие и упорство помогают девушке в ее творческом пути...

Читать интервью
Главный тренд зимы

Зимой светлые пуховики точно выделят вас из толпы, облаченной в черно-серую палитру...

Happy NEW LOOK

Вечерние платья с вышивкой и цветочными аппликациями, растительными узорами...

Suit Style

Нет ничего более нежного и изысканного, чем бархатный костюм...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch