Touch. 30 февраль

21 грудня в НСК «Олімпійський» пройшов благодійний новорічний карнавал

Даний захід став святом для всієї родини, на якому всім членам сім’ї було цікаво провести свій вільний час та розважитися

Святкова програма була продумана для всіх дітей, не залежно від віку. У цей день, кожен занурився в атмосферу казки і чудес. З 11:00 до 20:00 в режимі нон-стоп проходили новорічні святкування з унікальною програмою.

При вході дітвору зустрічали улюблені всіма персонажі мультфільмів. Подарунком від казкової феї для усіх присутніх була неймовірно смачна вата.

Діти брали участь в цікавих майстер-класах з розпису новорічних куль, листівок і пляшечок, квестах по потаємним куточках. В кожного була змога насолодитися переглядом сферичного кіно. Завдяки приголомшливій реалістичній візуалізації можна було побачити справжню і дивовижну красу зоряного неба. Так само кожен зміг заглянути в гігантський калейдоскоп, довжиною 2 метри 25 см, занесений в «Книгу рекордів України»! І за бажанням сфотографувати фантастичні візерунки, які не повторюються 500 млн. років!

В залі були встановлені улюблені всіма дітками батути, креативні фотозоні та інтелектуальний куточок, також проходила новорічний ярмарка.

Кожна дитина зміг приміряти на собі іншу роль, за допомогою аквагримом.

Не обійшлося і без неймовірних подарунків і сюрпризів! Багато сімей стали щасливими володарями сертифіката на проведення супер-вікенду у найбільшому аквапарку України "Острів скарбів" і дельфінарії "Оскар"

В рамках урочистого відкриття благодійного новорічного карнавалу виступили талановиті діти, відбулися концертна програма від учасників дитячого «ЄВРОБАЧЕННЯ» та «ГОЛОС КРАЇНИ.ДІТИ», а також показ ексклюзивних карнавальних костюмів від студії " 7 Чудес", флешмоб від Снігуроньки. Своїм сольним виступом порадували співачка Наталія Влевская і супер-фіналіст шоу «Х-Фактор» Сергій Гладир.

Варто відзначити, що Новорічний карнавал пройшов на ура! Усі без винятку і дорослі, і діти отримали величезний заряд позитивних емоцій.

Учасниками заходу станули зіркові гості: Анна Свірідова, Інна Силантьєва, Володимир Горянський, Влада Литовченко, Наталья Валевська, Альона Гребенюк, Аліса Петрик.

На захід було безкоштовно запрошено більше 150 дітей з незахищених категорій населення та вимушених переселенців із зони проведення АТО.

Організатором заходу виступила відома соціальна діячка Вікторія Чекурда.

Це новорічне свято є продовженням проекту Вікторії «Сімейні Вікенди», який спрямований на популяризацію проведення спільного часу всією сім’єю.

*Весь прибуток з даного заходу був направлений на благодійність в дитячий центр "Місто щасливих дітей"

Говорит маэстро Бажана

В этом выпуске мы хотим познакомить вас с невероятно глубокой и бесконечно талантливой девушкой Бажаной (Ольга Животкова). Она – певица и композитор, автор композиций для таких артистов, как Анита Цой, Иракли, Бьянка, Оля Полякова, Мика Ньютон, 5sta Family, и это вовсе не полный список...

Читать интервью
Бомбер в массы

Несколько сезонов подряд не выходит из моды бомбер...

Зефирное настроение

О платье «зефирного» оттенка розового втайне мечтает каждая девушка...

Знаковые вещи

Как одеться в стиле 1980-х...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch