Touch. 42 февраль

Спочатку була мрія! Саме з неї все і почалося!

Мрія – бути дизайнером і зробити свій внесок у розвиток модної культури України! А потім 10 років плідної роботи, сотні показів по всій країні та за її межами, чимало міжнародних виставок і, навіть, представлення бренду на червоній доріжці церемонії вручення «Оскар». І все це заради того, щоб про українське національне вбрання знали за кордоном і найголовніше, щоб ним пишалися українці, щоб відроджували давні традиції і цінували надбання Батьківщини.

На сьогодні Оксана Полонець – амбіційний український дизайнер, а її роботи – це одяг в українському стилі, від повсякденного до весільного, де кожне творіння – це мікс неповторності, комфорту та краси.

Головний меседж дизайнера – підкреслити, що український національний одяг може бути стильним, вишуканим та на будь-яку пору року. Тому, вона ніколи не зраджує своїм принципам і завжди чудово поєднує старовинні орнаменти із сучасними трендами. Оксана Полонець обирає тільки натуральні тканини та нитки, щоб одяг був не лише красивим, а й практичним. Вона завжди враховує усі побажання клієнта, бо вважає, що тільки у такому випадку можна створити його особливу річ.

Працюючи над кожною новою колекцією, Оксана Полонець орієнтується на свої внутрішні відчуття і бачення, бо створює одяг здебільшого для жінок, хоча і для чоловіків має цікаві пропозиції. Дизайнер вважає, що жінка завжди повинна залишатися жінкою – елегантною, освіченою і з хорошими манерами. Вона створена, щоб дарувати світу любов і красу, а для цього потрібно бути у гармонії із собою, а тут вбрання відіграє немалу роль. Саме тому одяг від Оксани Полонець підкреслює індивідуальність, додає впевненості, надихає на нові звершення та закликає бути стильним, бути справжніми, бути українцями!

Сьогодні очевидні результати плідної роботи, і Оксани Полонець – це бренд, який завоював серця своїх прихильників не тільки в Україні, а й за її межами. Це сьогодні, а спочатку була мрія...

Дизайн-студія Оксани Полонець щодня чекає усіх мрійниць і мрійників у своєму шоу-румі за адресою: вул. Хорива 39-41, оф. 84. Тут завжди допоможуть втілити мрії у життя і створити вашу особливу річ!

www.polonets.prom.ua
tel/viber (097) 988 38 38

Королева своей жизни

MILANIA – обворожительная певица, талантливый дизайнер, основатель и владелица бренда одежды «Bloody Queen by MILANIA», рассказала о своей жизни в Америке, новых планах и проектах, которые вскоре осуществит в Украине. Какой опыт она получила от жизни в Америке, о чем будет её новая песня, и каким девизом она руководствуется в жизни, вы узнаете в нашем уникальном интервью с MILANIA...

Читать интервью
Модный неон

От неоновых оттенков в этом сезоне никуда не спрятаться...

Четкая линия плеч

Наденьте строгий пиджак и добавьте к образу аксессуары...

Бежевая кожа

Ничего лишнего и все по делу — это про один из главных трендов следующей весны...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch