Touch. 29 январь

Спочатку була мрія! Саме з неї все і почалося!

Мрія – бути дизайнером і зробити свій внесок у розвиток модної культури України! А потім 10 років плідної роботи, сотні показів по всій країні та за її межами, чимало міжнародних виставок і, навіть, представлення бренду на червоній доріжці церемонії вручення «Оскар». І все це заради того, щоб про українське національне вбрання знали за кордоном і найголовніше, щоб ним пишалися українці, щоб відроджували давні традиції і цінували надбання Батьківщини.

На сьогодні Оксана Полонець – амбіційний український дизайнер, а її роботи – це одяг в українському стилі, від повсякденного до весільного, де кожне творіння – це мікс неповторності, комфорту та краси.

Головний меседж дизайнера – підкреслити, що український національний одяг може бути стильним, вишуканим та на будь-яку пору року. Тому, вона ніколи не зраджує своїм принципам і завжди чудово поєднує старовинні орнаменти із сучасними трендами. Оксана Полонець обирає тільки натуральні тканини та нитки, щоб одяг був не лише красивим, а й практичним. Вона завжди враховує усі побажання клієнта, бо вважає, що тільки у такому випадку можна створити його особливу річ.

Працюючи над кожною новою колекцією, Оксана Полонець орієнтується на свої внутрішні відчуття і бачення, бо створює одяг здебільшого для жінок, хоча і для чоловіків має цікаві пропозиції. Дизайнер вважає, що жінка завжди повинна залишатися жінкою – елегантною, освіченою і з хорошими манерами. Вона створена, щоб дарувати світу любов і красу, а для цього потрібно бути у гармонії із собою, а тут вбрання відіграє немалу роль. Саме тому одяг від Оксани Полонець підкреслює індивідуальність, додає впевненості, надихає на нові звершення та закликає бути стильним, бути справжніми, бути українцями!

Сьогодні очевидні результати плідної роботи, і Оксани Полонець – це бренд, який завоював серця своїх прихильників не тільки в Україні, а й за її межами. Це сьогодні, а спочатку була мрія...

Дизайн-студія Оксани Полонець щодня чекає усіх мрійниць і мрійників у своєму шоу-румі за адресою: вул. Хорива 39-41, оф. 84. Тут завжди допоможуть втілити мрії у життя і створити вашу особливу річ!

www.polonets.prom.ua
tel/viber (097) 988 38 38

Говорит маэстро Бажана

В этом выпуске мы хотим познакомить вас с невероятно глубокой и бесконечно талантливой девушкой Бажаной (Ольга Животкова). Она – певица и композитор, автор композиций для таких артистов, как Анита Цой, Иракли, Бьянка, Оля Полякова, Мика Ньютон, 5sta Family, и это вовсе не полный список...

Читать интервью
Хрустальное сияние

Обувь с эффектом блеска продержится на пике популярности как минимум два сезона подряд...

Всемогущий костюм

Если нечего надеть – надевайте костюм. Уместный в любой ситуации комплект из брюк-дудочек и приталенного пиджака...

Жизнь в ультрафиолетe

Каждый сезон дизайнеры ищут повод для вдохновения – в списке их причин для творчества не раз бывали...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch