Touch. 66 апрель 2021

Miss Nationality Ukraine 2020 - стань першою красунею Української Нації

«30 серпня о 14.00 в ресторані Saperavi (вулиця Михайла Грушевського, 1В) відбудеться кастинг Всеукраїнського конкурсу краси Miss Nationality Ukraine 2020.»

Запрошуємо дівчат віком від 17 до 26 років прийняти участь у регіональному кастингу до конкурсу краси. Фінальне шоу проєкту Miss Nationality Ukraine 2020 відбудеться у Києві, у якому візьмуть участь 20 українок з різних регіонів країни.

Miss Nationality Ukraine 2020 - це не тільки конкурс краси, це образотворча платформа, яка надає кожній учасниці доступ до майстер-класів, лекцій, тренувань від провідних спеціалістів.

Місія проєкту: щорічно визначати гідних претенденток на звання Miss Nationality Ukraine 2020, які відображають красу національності українок і забезпечити переможницям професійний розвиток і кар'єрне зростання.

Володарка титулу Miss Nationality Ukraine 2020 протягом року виконує суспільно-соціальні функції, пов’язані з благодійною, культурною, представницькою місією, пропагує основи національності, культури, звичаї України.

Увага: кастинг за попередньою реєстрацією на сайті.
http://miss-nationality.com/

Контакти організаційного комітету, акредитація для ЗМІ:

+38066 588 44 06
mnu.ukraine@gmail.com

Instagram: @missnationality.ukraine
http://miss-nationality.com/

Улыбка на миллион

Instagram-репортаж о буднях самой крутой малышки из Лос-Анджелеса. Она уверена: главное, что должно быть у it-girl, — мозги, стремление и любовь к жизни...

Читать интервью
Распускаем крылья

Самый трогательный тренд на скрытую силу — рукава-фонарики...

RED VALENTINO

Более «молодая» линия бренда Valentino — RED...

The look

Яркие тренчи, как у Prada, Remain и Nina Ricci, поднимут вам настроение...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch