Touch. 40 декабрь

4 жовтня о 16:30 в Freedom Event Hall відбудеться презентація нової української соціальної мережі «єСвоє»

Нещодавно відбувся повноцінний старт нової соціальної мережі. Сайт http://esvoe.com надає користувачам унікальні можливості для персоналізації цифрового простору та отримання інформації.

Нова соціальна мережа має досить цікаві нововведення. Користувачі можуть використовувати сайт не тільки для спілкування та прослуховування музики, але й для ведення бізнесу. Платформа дозволяє просування, розміщення і купівлю товарів, оскільки аккаунт можна зв’язати з веб-гаманцем.

Окрім цього, «єСвоє» виступає в якості краудфандінгової платформи. Сайт підтримує нині популярну ідею суспільного фінансування, що допомагає втілити в життя найсміливіші ідеї.

Краудфандінг передбачає купівлю майбутнього результату проекту. І для старту бізнесу важливо знайти однодумців та спонсорів для втілення цього проекту. Завдяки «єСвоє» зробити це стане набато легше! Адже формат соціальної мережі допоможе отримати потрібні знайомства, сторонню підтримку і обмін свіжими думками.

В свою чергу розробники сайту гарантують відповідність законодавчій системі та фінансову безпеку користувачів.

Ми впевнені, нова соціальна мережа «єСвоє» може стати платформою для успішного бізнесу!

Наразі відкрита акредитація журналістів на презентацію нової української соціальної мережі «єСвоє» (до 18 години, 03.10.2017р.)

Місто проведення: Freedom Event Hall
Час: 16:30
Контакти: ivanchenko_ana@ukr.net, anasivanchenko@gmail.com
Тел.: +380-099-010-63-30

Королева своей жизни

MILANIA – обворожительная певица, талантливый дизайнер, основатель и владелица бренда одежды «Bloody Queen by MILANIA», рассказала о своей жизни в Америке, новых планах и проектах, которые вскоре осуществит в Украине. Какой опыт она получила от жизни в Америке, о чем будет её новая песня, и каким девизом она руководствуется в жизни, вы узнаете в нашем уникальном интервью с MILANIA...

Читать интервью
Берём пример

Носите вещи в духе 1990-х, как Белла Хадид...

В рамках дресс-кода

В этом сезоне дизайнеры пересмотрели привычные силуэты и сделали акцент на элегантность...

Art & Fashion

Эти модели не нуждаются в представлении и вы их все хорошо знаете...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch