Touch. 27 ноябрь

4 жовтня о 16:30 в Freedom Event Hall відбудеться презентація нової української соціальної мережі «єСвоє»

Нещодавно відбувся повноцінний старт нової соціальної мережі. Сайт http://esvoe.com надає користувачам унікальні можливості для персоналізації цифрового простору та отримання інформації.

Нова соціальна мережа має досить цікаві нововведення. Користувачі можуть використовувати сайт не тільки для спілкування та прослуховування музики, але й для ведення бізнесу. Платформа дозволяє просування, розміщення і купівлю товарів, оскільки аккаунт можна зв’язати з веб-гаманцем.

Окрім цього, «єСвоє» виступає в якості краудфандінгової платформи. Сайт підтримує нині популярну ідею суспільного фінансування, що допомагає втілити в життя найсміливіші ідеї.

Краудфандінг передбачає купівлю майбутнього результату проекту. І для старту бізнесу важливо знайти однодумців та спонсорів для втілення цього проекту. Завдяки «єСвоє» зробити це стане набато легше! Адже формат соціальної мережі допоможе отримати потрібні знайомства, сторонню підтримку і обмін свіжими думками.

В свою чергу розробники сайту гарантують відповідність законодавчій системі та фінансову безпеку користувачів.

Ми впевнені, нова соціальна мережа «єСвоє» може стати платформою для успішного бізнесу!

Наразі відкрита акредитація журналістів на презентацію нової української соціальної мережі «єСвоє» (до 18 години, 03.10.2017р.)

Місто проведення: Freedom Event Hall
Час: 16:30
Контакти: ivanchenko_ana@ukr.net, anasivanchenko@gmail.com
Тел.: +380-099-010-63-30

Теплый покров

Свитер со скандинавским узором будет самой стильной вещью этой осени. Дизайнеры продолжают использовать графический принт с изображением оленей, снежинок и ромбиков, размещая их на своих изделиях...

Смотреть фото
Солнца цвет

Этой осенью оранжевый – ХИТ СЕЗОНА во всех своих вариациях...

Это по любви

В моде ретрообаяние, аристократизм и торжественность...

Благородство Шотландии

Клетчатый принт актуален уже несколько сезонов...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch