Сафі Джеліл: «Я дивлюся на жінок, як на богинь»

3 Грудня 2022
Анна Атепаліхіна

Бути сильною — надважливо, але зробити цю силу секретом — мистецтво. Філософія життя нашої героїні приголомшує неповторністю, адже її сміливість і впевненість у тому, що вона здатна досягати всього, про що мріє, надихає тисячі жінок у всьому світі. Сафі Джеліл — жіноча менторка й мама чотирьох дітей, в ексклюзивному інтерв’ю спеціально для TOUCH розкрила секрети внутрішньої гармонії.

- Сафі, як починався ваш шлях до жіночого менторства?

Від тернів до зірок. Жіноче менторство — справа, якою я живу. Вкладаю в неї весь свій досвід, який направила у творче річище — красиві й корисні проєкти. Складності, захворювання, зрада та розчарування — я не просто прожила все це, а змогла ефективно використати в роботі з іншими жінками. Шлях до жіночого менторства розпочався з моїх великих проблем, які я перетворила на позитивну енергію, що розкриває богиню в кожній.

- Розкажіть про трансформаційний клуб «Істина Жінки», у якому жінки відкривають свою справжню природу. Як вам це вдається?

Коли розкриваєте свої енергію, потенціал і силу, стаєте по-справжньому прекрасними. Я прагну розкривати цю приголомшливу силу в інших жінках. Це моя місія. Мій клуб — сакральний простір, у якому жінки потрапляють у моє поле енергії. Це моя гордість і все моє життя. Тут кожна почувається доречною, правильною та красивою, мудрою, здоровою та щасливою. Кожна, хто приходить до нас, отримує любов і підтримку. Я дивлюся на жінок, як на богинь, бачу їхню красу і їхню фантастичну силу. Ніхто не може встояти проти такої любові. Тому кожна розкриває свою справжню природу і стає прекрасною богинею.

Анна Атепаліхіна

- З чого починаються внутрішні зміни?

Внутрішні зміни починаються з усвідомлення необхідності змін. Раніше жінки часто приходили до змін через великий біль і проблеми. Але часи змінюються, і вони теж. Жінки нового покоління виростають мудрими та яскравими, навчаються та трансформуються до того, як стикаються з проблемами.

Загалом, щоби запустити процес внутрішніх змін, потрібно зрозуміти, для чого вони потрібні й що робитимете з ними далі. Це повна зміна життя, способу мислення, зовнішнього вигляду, оточення, стану поведінки. Перший крок — знайомство із собою. З цього й починаємо роботу на моїх курсах. Складно полюбити себе, коли не знаєте, хто ви є.

Анна Атепаліхіна

- Жінки часто відчувають страх, коли йдеться про зміни в житті. Як подолати його?

Насправді не так багато жінок відчувають страх змін. Вони не вірять у себе. Мій досвід показує, що жінкам не страшно, але їм здається, що вони не зможуть. Тому ми вибудовуємо цілий шлях. Комусь потрібні різкі зміни, швидкі, вогняні. Іншим — маленькі кроки, знайомство і контакт із собою, розслаблення, любов і довіра до себе. Лише в такому стані жінка починає вірити в те, що вона може щось зробити.

На курсах або під час особистої практики вони завжди перебувають у полі, у якому відчувають абсолютну віру та любов. У моєму ДНК закладена віра в те, що кожна з нас може розкрити свою справжню силу, повірити в себе й довіряти собі.

Анна Атепаліхіна

- Зрозуміти себе та свої бажання нелегко. Що порадите?

Це нелегко, тому що люди переважно не перебувають у контакті із собою. Вони проживають псевдожиття, мають хибні цінності та ідеали, зазнають агресії та впадають в апатію. Щоби зрозуміти себе, необхідно налагодити взаємини із собою. Це важливо для кожної жінки. Розвинути закоханість у себе — найпрекрасніша частина нашої роботи. У цьому стані жінка може кайфувати від себе.

- Сафі, ви в чудовій формі. У чому секрет?

Усі секрети розкриваю на своїх курсах. Насправді я навчилася працювати з мисленням, і тіло підлаштовується під нього. Не займаюся спортом і не сиджу на дієтах. Я відстежую ментальні зміни та коригую частоту вібрацій своїх думок. Навчилася цього не з книжок, ніколи не зустрічала майстрів, які знаються на цьому.

Учителем став власний досвід. Я важко хворіла: спочатку мала безпліддя, потім — онкологічне захворювання молочних залоз у розпал грудного вигодовування двійнят, піврічні кровотечі. Були й інші проблеми зі здоров’ям, переважно жін

Це все пробудило мене. Лікарі не знали, як допомогти. Тоді я пішла всередину себе, щоби відстежити негативні процеси та перетворити їх на позитивні. Коли розв’язала ці питання, почала працювати над зовнішністю, фігурою, проявом, гнучкістю. Гнучкість розуму передається через гнучкість тіла.

Анна Атепаліхіна

- Що надихає рухатися вперед?

Життя. У мене були дві клінічні смерті та безліч хвороб, тому я дорожу своїм життям і дуже люблю його. Ніщо в цьому світі не зможе завадити цій любові. Я вмію насолоджуватися собою й кожним днем, знаю, як вибудовувати свій світ так, щоби він подобався мені. Ці знання передаю іншим жінкам.

Я надихаюся всім, що є в цьому світі, бо знаю, як він улаштований. Якщо щось вибило з колії, знаю, як знову відчути натхнення й повернутися до свого стану. Цей стан точно не залежить від людей та подій. Це внутрішнє базове відчуття, до якого прийшла після численних годин практики.

- Як би ви описали успішну жінку?

Це щаслива жінка. Єдиний критерій, за яким жінка може оцінити свій успіх, — її внутрішній стан, те, наскільки вона почувається щасливою. Не зовнішні досягнення, тільки відчуття.

Анна Атепаліхіна

- Як досягти успіху у всіх сферах життя?

Потрібно знайти та розкрити свою жіночу силу. Досягати та проявляти — велика різниця. Жінка, яка розкрила свою істину, проявляє свій успіх. Успішна жінка проявляє щастя, грацію, щедрість.

Курс «Істина Жінки» покликаний дати кожній жінці можливість розкрити свою справжню силу й потенціал, спрямувати енергію у творче річище. Це сакральне знання.

@safinaz.jelil