Жіночий погляд
на світ криптовалют

05 Березня 2024
Ксенія Богдан

Капіталізація всіх криптовалют уже давно перевищила вартість Microsoft, Google або Amazon, а в деяких країнах світу Bitcoin — друга національна валюта. У нас сьогодні особливо цікава розмова з Ксенією Богдан — автором навчального інтенсиву «Криптонуті». Вона поділилася досвідом усієї своєї сім’ї, з яких вкладень вони починали та яким чином досягли $2000 місячного пасивного доходу під час війни. І все це завдяки міжнародному крипто-проєкту «Tron Trade» із командою та партнерами в Польщі, Румунії, Австрії, США, Німеччині, Австралії, Швейцарії та Індії.

Сьогодні Ксенія — партнер і амбасадор міжнародної виставки у Варшаві та Берліні «Next Block Expo», та, навіть, була на головних екранах Нью-Йорка.

Її історія точно варта уваги!

- Як ви почали займатися криптовалютою?

Я отримала свою першу крипту замість квітів на побаченні. Цю романтичну історію можна знайти в моєму Instagram. Проте, з початком повномасштабної війни в Україні в один ранок я залишилася без роботи й маленький пасив на крипті став дуже в нагоді. Розуміючи перспективи напряму, коли почали з’являтися вільні кошти, я все інвестувала у «Tron Trade». Згодом, перевела напрям свого інстаблогу на тему криптовалют, а сьогодні навчаю інших та створюю команду.

Ксенія Богдан

- Який потрібно мати стартовий капітал для того, аби заробляти на криптовалюті?

Існує більше ніж11 способів крипто-заробітку. До того ж, можна отримувати дохід, взагалі не вкладаючи кошти, але приділяючи багато часу. Про все це можна дізнатися на безкоштовній демо-версії мого інтенсиву «Криптонуті». Проте, важлива не початкова сума, а Ваші знання та вміння. Можна бездумно вкласти $10.000 — і втратити все, а можна стартувати з $700, і збільшити капітал у 7 разів.

- Які головні ризики роботи з криптовалютою?

Якщо дотримуватись елементарних правил безпеки — нікому не передавати сід-фразу від гаманця, не зберігати її скріном у телефоні, ставити двофакторний захист на біржах, не переходити за дивними посиланнями і тд. — то все буде добре! Найбільший ризик — це неуважність. Часто користувачі втрачають кошти, бо банально обрали не ту мережу або не докопіювали символ у кінці адреси гаманця… Також, для трейдингу має бути «холодний розум», аби не робити ризикові операції. Я — досить емоційна, тому обрала для себе пасив, стейкінг NFT, навчання та побудова команди.

Ксенія Богдан

- Чи підходить інтенсив «Криптонуті» для новачків?

Так, він був створений саме для тих, хто хоче розібратися з 0. Також, можна спробувати безкоштовну демо-версію і пройти перші 3 уроки, дізнатися теорію, ті самі 11 напрямів доходу. Далі ми переходимо до практики. Я особисто перевіряю всі домашні завдання та відповідаю на запитання. Усі матеріали представлені в декількох форматах: текст, аудіо, скріни (зі стрілочками), відеозапис екрану. Ми повністю розбираємо реєстрації, верифікації, створення гаманця; декілька варіантів придбання криптовалюти; виведення на картку; як користуватися коінами у Європі, не використовуючи українські рахунки; як отримувати пасивний дохід та заробляти на стейкінгу NFT. Доступ до інтенсиву залишається назавжди! Більше того, усі наші оновлення також будуть доступні.

Ксенія Богдан

- Скільки років було вашому наймолодшому та найстаршому учневі?

В 16 років ми із чоловіком подарували сину перший депозит та навчили його ним користуватися. Він гарно трейдить, % від пасиву реінвестує, а зароблені кошти витрачає на свої забаганки. Найстарші учні — це мої батьки.

Ксенія Богдан

- О, то у Вас це вже «сімейна справа». Як Ви вирішили долучити до крипти неповнолітнього сина?

По-перше, я на власному прикладі показувала наскільки важливо мати дохід з різних джерел. Саме диверсифікація ризиків дає можливість забезпечити собі і фінансову безпеку, і свободу вибору. Ідея створення капіталу для моєї дитини була дуже проста. На 16 років я хотіла купити йому iPhone 14, вартість якого ~1200-1300$. Якщо порахувати цю ж суму під складний відсоток у крипті, з поповненням депозиту на дні народження, то вже до повноліття можна розігнати цей портфель до 30000$, що дасть 3000$ пасивного доходу в місяць! І це без врахування зростання курсу USDT-TRX. Ми із сином сіли, поговорили про інвестиції, плани на майбутнє, що іноді потрібно відмовитися від чогось меншого, щоб отримати на багато більше… Вже через 8 місяців після того дня народження, він самостійно зміг купити собі iPhone, тільки вже з отриманих відсотків. І я дуже ним пишаюся! До речі, моя подруга, і тепер уже також партнер проєкту, побачивши мій пост про це в соціальних мережах, створила такий пасив своєму сину. На той момент малюку було всього 3 року. Думаю на 18 років Віка передасть йому крутий старт.

Ксенія Богдан

- Валентино Іванівно, які були Ваші перші кроки в цій сфері?

Мінімальний депозит у проєкті — 5000 TRX, на той момент ~ 350$. Я продала декілька вже не потрібних мені речей та ризикнула. Понад рік я реінвестовувала відсотки, декілька разів поповнювала рахунок. За цей час курс USDT-TRX виріс майже вдвічі, тож виросла й сума мого капіталу, і відсотки.

Авжеж, завжди є ризик, що курс коригується, але хто не ризикує, той не п’є Prosecco. Тим паче, замість 1-2% річних у банку, у крипті я отримую 10% (500-750$) у місяць, взагалі не витрачаючи свій час. Я маю власний салон краси, інколи розказую про «Tron Trade» клієнтам й у мене вже почала вибудовуватися власна команда. У майбутньому це ще додаткові 500-1000$ в місяць.