Жінка-бренд

28 Жовтня 2023
EvaGenina

Запрошуємо вас поринути у світ модного та стильного одягу від дизайнерки EvaGenina. Одяг для тих, хто цінує власну унікальність.

Про авторський бренд

Бренд «EvaGenina» створений у 2017 році й з кожним роком впевнено розвивається, зростає і набуває все більшої популярності серед споживачів як в Україні, так і за її межами. Бренд фокусується насамперед на в'язаних вручну виробах з різних видів пряжі преміумкласу та люкс, а також створенні одягу з унікальних тканин закордонних виробників та виготовленні супутніх аксесуарів. У тандемі це працює як багатогранні та завершені образи.

EvaGenina

«Це моє хобі, в яке вкладено душу, серце, любов та гроші. Я закохана у красу навколо себе та просто обожнюю дизайн у всіх його проявах, особливо в одязі. Знаю, як створювати неперевершені образи, креативні речі, спираючись на всесвітні тренди, в яких я завжди в курсі, бо ретельно вивчаю цю сферу. У мене доволі творча фантазія та тонке розуміння того, що хочуть носити сучасні жінки. Тому, власне, я обрала роботу до душі. Кожний день мені приносить колосальне задоволення, адже є розуміння, що я на своєму місці.»

Фотосесії з дизайнерськими розробками

А ось почати фотографувати EvaGenina змусили не тільки творчі пориви, а й складні та іноді непередбачувані обставини воєнного часу. Оскільки дизайнерка була вимушена на початку війни покинути Україну з дітьми на деякий час. Там вона і зіштовхнулася з певними труднощами, повʼязаними не тільки з великими емоційними переживаннями та стресом, а й з ризиком втратити можливість продовжувати свою улюблену творчу роботу. Тільки з часом, впоравшись з шаленим стресом і пристосувавшись до доволі складних обставин за кордоном, вона все ж таки знову повернулася до улюбленої справи:

«На той момент моя творча робота просто врятувала від відчаю. І перше, що я тоді зробила — це звʼязала вишиванку. Потім почала потроху ще вʼязати, а згодом я навіть знайшла у Болгарії фотографа і моделей, аби відзняти свої нові дизайнерські роботи, що були створені там. Уже пізніше я привезла їх до України, де частину з цієї колекції мої любі клієнти відразу розкупили. Так я і подумала: чому б мені не стати ще і фотографинею? Бо, якщо обставини знов ускладняться, я зможу не тільки створювати дизайнерські образи, а й самостійно їх фотографувати. Ба більше, це може в житті знадобитися як новий напрямок творчості, який я так люблю й ціную. Я вже фотографую не тільки свої нові колекції, а також роблю професійні яскраві тематичні фотосесії для людей, які дорожать кожною миттю свого життя і мріють запамʼятати його у вигляді красивих та емоційних фото. І я розумію, наскільки зараз це важливо. Краса дійсно рятує, зцілює. Більш того, зараз я знімаю у своєму одязі не тільки професійних моделей, а й просто дівчат, жінок. Особистий стиль, своє неповторне життя, і це - неймовірний досвід як для них, так і для мене. Обожнюю дарувати красу та неповторні емоції. А спогади про щасливі миті — це так неоціненно.»

EvaGenina

Натхнення у роботі

«Мене завжди надихають стиль та креатив. Я закохана в дизайн у всіх його проявах. Навіть колись займалась дизайном квартир, ландшафтами, і це теж було хобі. А так, за фахом я- перекладачка англійської мови.»

Україна — це мій дім

Наша гостя обожнює дарувати українкам красу, комфорт, гарні відчуття та емоції. І зауважимо, що в неї це добре виходить.

«Я мрію про перемогу та Україну без війни. Сподіваюсь, що колись ми зможемо спокійно спати, без повітряних тривог і ракет. Я мрію бачити наших жінок з радісними посмішками на обличчях, спокійними за свою родину, своїх дітей. Коханими та в стильному й вишуканому вбранні. Елегантними та натхненними. До речі, мій брендовий слоган: You are the best! Ви — самі унікальні. Як і те, що я створюю для вас!»

@evagenina