Карма роду: дар чи прокляття?

6 Червня 2024
Ефа Форіна

Карма роду — це поняття, про яке багато говорять і на яке часто покладають відповідальність за всі життєві невдачі та хвороби, і нажаль, так рідко підкреслюють її силу… Але сьогодні ми це виправимо! У цьому інтерв’ю Ефа Форіна — психолог, БСТ терапевт, засновниця міжнародної школи таро «Два Місяці», автор 3-х колод МАК-карт, розказала з якими завданнями кожен із нас прийшов на цю землю та яким чином використовувати силу предків собі на користь?

- Що таке карма роду?

Усе в цьому світі починається і продовжується з предтечі. Іншими словами, усе має початок і кінець, а абсолютно кожна дія має свої певні наслідки.

Родова карма або родові сценарії — це сукупний баланс усіх позитивних і негативних моментів і вчинків пращурів, потужні психологічні програми та передустановки, що підтримуються в роду самим родом. Тобто, певний набір сценаріїв, який програмує та реалізується за вектором, створеним та заданим родовою силою.

А вектори, плани, програми та сценарії можуть бути абсолютно різними.

Так, як родові програми можуть створювати, як династії громадян із поганими звичками й низьким соціальним статусом, так і династії громадян вищого суспільства. І це не означає, що так буде з покоління в покоління.

Адже по-перше: майбутнє варіативне.

По-друге: карма роду поширюється на кожного члена сім'ї, але якщо в житті одного члена роду карма є основною і вирішальною, то в житті іншого — ні.

Програма — це просто певний набір закладених тенденцій, які сплять до певного часу або тригера. Простими словами, доки не буде спущений курок або відданий наказ, вступати в дію.

Коли з'являються можливості і складаються події належним чином для реалізації родової програми, вона обов'язково спрацює і запустить певний сценарій. Але для цього їй (родовій програмі) обов'язково потрібен запит на її реалізацію. Що, безумовно, відбувається з кожним за певних умов і в чіткій послідовності, вірите ви в це чи ні.

До речі, у багатьох досі неправильне розуміння значення «Карми». Адже карма буває не лише особистісна чи родова. Карма так само буває сімейна, карма тієї місцевості, де мешкає людина, карма міста, карма села та країни, карма нації, карма планети, і навіть карма сонячної системи. Карма планети Земля, зрештою. І це все, безумовно, впливає на саму людину та її особистість.

Позитивним сценаріям у роді сприяє хороша карма роду, рівно як і навпаки.

Наприклад, коли в сім'ї, роду чи країні наступають темні часи і труднощі, жінки у сім'ях можуть виступати, як «примирювачами» та хранительками вогнища, посилюючи душевне тепло своєї сім'ї та енергетичний потік роду, тобто таким чином вони оберігають свій рід. І це йде на благо всій родині та всьому роду.

Якщо поглиблюватися і розбиратися з родовими сценаріями, то, звичайно ж, слід звернути увагу на негативну карму роду і працювати конкретно в цьому напрямі, паралельно не забуваючи про підтримку позитивної родової сили, адже саме вона зможе дати підживлення для роботи з важкою родовою кармою.

Якщо вам необхідно змінити саме свій родовий сценарій, можете це зробити за допомогою методу розстановок за Хеллінгером або звернутися за допомогою до мене, і я за завдяки своїм ексклюзивним розробкам і практикам допоможу вам у цьому.

Ефа Форіна

- Як можна дізнатися свої завдання на це втілення, навіть, якщо людина не знає історію своєї сім'ї?

Життя в принципі залежить від втілення, у якому ви прийшли.

Найчастіше буває, що душі, які втілюються на Землю, вибирають собі кармічний урок, який вони збираються пройти буквально в момент народження, перш ніж прийти в цей світ.

На це здатні виключно сильні душі. І чим сильніші життєві уроки, тим сильнішою вважається втілена душа. Але це теж не є константою і, як правило — велика рідкість.

Знаєте ви чи не знаєте історію свого роду, незалежно від цього рід та сім'я формувала та формує свій унікальний досвід у певному егрегоріальному середовищі. І саме тому вплив сьогоднішніх егрегорів цілком обґрунтовано виявляється в родовій кармі в тих, хто нині живе.

Простими словами: якщо людина відчуває себе вільною і незалежною, вона завжди має пам'ятати про те, що на неї завжди впливатимуть зовнішні чинники, такі як норми суспільства, заповіді та моралі, які обволікають його простір. І навіть якщо людина заперечує все вище сказане, усе це, так чи інакше, є невід'ємною частиною його життя та родової карми, виражаючись у той самий родовий досвід. Що у свою чергу створює гарантований конфлікт двох програм: особисто свідомої та стародавньої батьківської.

Наприклад, ваші предки були рабами, можливо, кріпаками, але ви вважаєте себе вільним і незалежним. Облаштовуєте та будуєте своє життя, саме як вільна людина. Але родова пам'ять безпосередньо бере і нагадує вам про те, що відкривати свою справу небезпечно, краще працювати на когось. Якщо кармічний урок не пройдено й не засвоєно, душа, яка мріє про свою справу, прагне тієї самої свободи, волі та влади, так і залишиться перед дилемою вибору.

Зовсім інша ситуація, коли ви усвідомлюєте всі свої слабкі та сильні сторони вашого родового досвіду (адже, напевно, не одні кріпаки були в роду). Саме в цьому випадку, ви вільні вибирати, яким досвідом користуватися ефективно і в яких цілях.

На своїх консультаціях я допомагаю людям прописувати та реалізувати їхню власну життєву програму. Допомагаю та направляю до тієї лінії вашого роду, яка максимально відповідає поставленому завданню та меті, підтримуючи наміри та внутрішні починання.

Рід у цьому випадку буде тільки «за», якщо ви набуваєте для нього нового досвіду, збагачуєте інформаційно. Спрацьовує принцип колективного розуму: «Ім'я мені Легіон — бо нас багато!».

Але для цього знадобиться досвід кожного вашого предка без винятку: і кріпаків, і воїнів, і купців, і шляхтичів. І досвід їх усіх має бути сприйнятий рівноцінно, жоден із них не повинен домінувати над іншим. Тільки в цьому випадку стане доступна свобода вибору — яким скористатися.

Ще один — дуже важливий аспект цього: вміння абстрагуватися від громадської думки. Не хибне уявлення: що краще й що гірше, а лише ваше справжнє бажання, воля та ціль!

Важливо розуміти, що користуватися інформацією можна й потрібно будь-якою. Безглуздо від чогось відмовлятися за морально-етичними нормами, тим паче, якщо це вже прописано в коді вашої генетики роду.

Важливо відсікти домінанту, у випадку, якщо саме ця програма є доленосною для вас, і вона вас не влаштовує, перерозподіливши ресурси. Як це зробити? Приходьте на консультацію.

Кармічні лещата — це не вирок! Треба лише вміти вибирати, яку інформацію брати, і якою користуватися, минаючи всі громадські ярлики.

Як і будь-яка програма, програма «Карма» коригується за допомогою прописаного коду. Якщо код «жорсткий», то й майбутнє прописано жорстко — часто люди називають це — долею. Але якщо ви контролюєте та коригуєте програму «Карма» особисто, навіть не дивлячись на жорсткий батьківський досвід, у сукупності вміти брати й користуватися тільки необхідним, майбутнє, яке є варіативним, видається вже більш потужною, гнучкою, стабільною та сучасною програмою, розробником якої вже є безпосередньо ви!

Працюючи з казуальним тілом, слід пам'ятати, що змінюючи хоча б один елемент побудови формули реальності змінюється весь підсумковий результат.

Сподіваюся, тепер буде зрозуміліше, чому я не перестану повторювати, що майбутнє варіативно!

Перше, що ми робимо — знімаємо обмеження зі своєї карми й тільки потім починаємо її коригувати. І важливо не забувати про те, що для досягнення бажаного результату потрібно міняти та працювати з усім у комплексі! Чим я і займаюся, коли до мене звертаються по допомогу.

Ефа Форіна

- Що таке кармічний хвіст?

Це певний багаж боргів і досягнень із минулих життів, який впливає на ваше поточне втілення. Знаючи його суть і наповнення, простіше виконувати кармічні призначення, реалізовувати себе, підвищувати якість життя та полегшити майбутнє не тільки собі, але і своїм нащадкам.

Найкраще про карму висловилися Карл Густав Юнг та Огюст Конт, пов'язуючи її із законом, зокрема у причинно-наслідкових зв'язках. А ще про це є гарне прислів’я — «що посієш, те й пожнеш!».

Тобто кармічний хвіст є шлейфом карми, який кожен проносить з минулих втілень з урахуванням не лише власних дій і прийнятих рішень, а й того, що робили наші предки.

Розуміння його суті допомагає усвідомити власне «Я» і те, хто ми є на цьому етапі життя.

Адже той, хто знає про матрицю долі, і зрозумів суть свого кармічного хвоста, здатен швидко та просто виходити зі складних ситуацій, проживаючи життя щасливіше та комфортніше.

Ефа Форіна

- Як дізнатися свій кармічний хвіст?

Розрахунок здійснюється через матрицю долі — систему самопізнання, що представлена у вигляді індивідуальної програми розвитку та ґрунтується на енергії 22 старших арканів Таро та нумерології. Це свого роду дорожня карта вашого життєвого шляху та інструмент, що розкриває особливості характеру та проблемні точки на лінії життя, пропрацював котрі, можна спростити своє існування. Матриця долі представлена у вигляді схеми, діагонального квадрата, октаграми або восьмипроменевої зірки. У ній відзначено важливі точки життя із зазначенням віку, у якому доведеться їх пройти, а також чітко відображено взаємозв'язок між родовою лінією батька та матері.

У ній відображені такі критерії, як: родові завдання людини, творчий потенціал особистості, якість грошового потоку, сутність та вид проблем зі здоров'ям, сутність відносин із людьми та сумісність з партнером.

Ті, хто бажають розкрити вроджені таланти і здібності, заклавши міцний фундамент успішного життя своїм нащадкам, роблять розрахунок матриці долі, дізнаються свій кармічний хвіст, який необхідно відпрацювати, щоб закрити борги перед Всесвітом.

Матриця долі та кармічний хвіст індивідуальні, як відбитки пальців. Розбирати її потрібно, починаючи з хвоста минулих втілень, який доведеться опрацьовувати.

Звичайно, можна спробувати і самому розрахувати свій кармічний хвіст, але в ситуації, коли вам треба вирізати апендицит, ви ж не шукаєте відповіді у Google, а йдете до хірурга. Так і тут, якщо хочете результат, звертайтеся тільки до кваліфікованого фахівця.

Кожен випадок індивідуальний і немає якоїсь закономірної статистики.

Сукупність чисел кармічного хвоста визначає тяжкість карми та завдання поточного втілення. Можна як ускладнити ситуацію, так і вирішити її, не передаючи борги дітям.

Кармічний хвіст у матриці долі може стати як прокляттям, так і благословенням. Розрахуйтесь із боргами минулих життів, таким чином ви зможете покращити поточне втілення, досягнувши щастя та благополуччя.

Ефа Форіна

- Нині у світі, і в нашій країні також, багато корупції, шахрайства, перевищення влади. Як це вплине на наступні покоління?

Найчастіше найважчу карму за весь свій рід несуть діти. І зазвичай найчастіші питання людей, це:

— Чому народилася дитина з тяжкими невиліковними хворобами? З якимись труднощами?

— Або дитина з дуже складною долею і вже з підліткового віку стає алкоголіком або наркоманом, тобто веде антисоціальний спосіб життя, стає злодієм чи вбивцею?

Тут потрібно дивитися на те, який спосіб життя вели його рідні.

Ми бачимо багато прикладів, коли в дуже порядних сім'ях народжуються вкрай антисоціальні діти.

Чому так?

Тому що, коли ми розглядаємо, чим же займалися бабусі, дідусі, прабабусі та прадіди, і тут навіть не можна скидати з рахунків ані дядьків, ні тіток, бо це теж члени роду та сімейна карма й ми маємо уявлення, чому все складається саме так, а не інакше і яке є рішення для виправлення цієї чи іншої ситуації.

Найяскравіший приклад, напевно, ми можемо розглянути через представників захисту влади.

Егрегор захисту в людей, що працюють в органах влади, один із найсильніших, але в той же час їхні діти страждають більше за інших.

Саме так, відтворюються наслідки дій співробітників на їхніх дітях, коли в хід вступають випадки корупції, перевищення повноважень та інше.

Ефа Форіна

- Як ви бачите наступне покоління країни-агресора? Чи відобразяться на них безчинства, зроблені на нашій землі?

Безумовно, так.

Проте нам від цього буде не гаряче й не холодно.

По-перше: адже цього не станеться в моменті. Не в цьому, не в наступному поколінні. Відповідатиме абсолютно кожен, але вже в наступних втіленнях і через своїх правнуків і праправнуків.

По-друге: це кармічний урок і для українців — навчиться жити та брати участь у своєму житті, не озираючись на інших.

Психологічно українці маленькі діти: довірливі та допитливі, відкриті та образливі, щедрі та скупі.

Це великі діти. Тому й надія в них завжди на когось сильного.

Але нація має обрати нарешті свій унікальний ідентичний шлях, а не прогинатися під усіх поспіль, думаючи, що ось прийде хтось і точно наведе лад у країні.

В Україні може навести лад лише український народ, який і повинен займати ключові пости у владі.

Безумовно, Україна багатонаціональна країна та права кожної нації мають бути захищені.

Більше того, людське життя — безцінне! І це найважливіше і найцінніше, що існує в нашому світі!

Ефа Форіна

- Чи є у вас пояснення, що українці в минулому зробили таке, що зараз ми змушені тікати від бомб, евакуюватися з рідних будинків та масово втрачати близьких?

Незважаючи на те, що ніхто сюди нікого не запрошував, українці самі собі створили такий образ: «Моя хата з краю нічого не знаю!».

Усі так люблять керувати країною та критикувати її на кухні, а вжити якихось дій чи заходів — ні. Брати участь у житті країни — ні.

Поки щось не стосується тебе самого — краще нікуди не лізти.

Звідси ми маємо те, що маємо.

А ще в українців дуже розвинений культ страждань. Культ ниття.

- Чи є шанс прожити життя так, щоб не залишити поганих настанов для своїх дітей? Чи це можливо лише для ченців?

У ченців теж не завжди все так прозоро і гладко, як люди звикли собі думати. За створеним багатовіковим образом ховаються свої кулуарні дії, задуми та переговори…

Тому, як прожити так, щоб не залишити поганих установок для своїх дітей, я розповім на особистій консультації індивідуально для кожного.

@efaforina