Будинок моди на Закарпатті

11 Вересня 2022

Мало хто знає, що на Закарпатті є Будинок моди «Reny M», де відшиваються колекційні ексклюзивні вечірні сукні, як під замовлення, так і для показів цілої колекції на Fashion Week. Вироби відправляються в Європу, країни Азії, Близького Сходу та в Північну Америку. Налагоджено співпрацю з арабськими державами. Сукні, сарі та абайя ручної роботи з дорогих тканин і з пишною оздобою одягають на урочисті події жінки в ОАЕ, Омані, Катарі, Лівані та інших країнах Аравійського півострова.

Бренд «Reny M» існує на ринку з 2017 року та успішно розвивається. Професійні стилісти консультують клієнта, враховуючи його побажання, підбирають вбрання відповідно до поставлених задач — так формується майбутній шедевр. Потім арт-художник виконує ілюстрацію у формі ескізу, де клієнт може побачити, як це буде виглядати візуально. Найдовшим етапом створення виробу є ручна робота, під час якої нашиваються тисячі деталей, що декорують основу. Не менше часу припадає й на етап моделювання, під час якого враховують усі особливості фігури клієнток. Далі — якісний пошив і ретельне тестування. А як результат цієї роботи, бренд отримує ексклюзивні експонати.

Як створюється одяг?

Спочатку проводять інтерв’ю, під час якого заповнюється анкета та з’ясовуються всі нюанси: який статус має подія, яка публіка, запрошені гості, кого або що презентує жінка чи її чоловік на цій події чи зустрічі. Команда повинна розуміти орієнтовний бюджет замовлення. Але навіть якщо він не обмежений, не на кожній події доречно демонструвати свій достаток. Це враховується також.

Тканина — своєрідна мова, якою можна багато чого сказати. Наприклад, існує матова текстура і глянець. Іноді першій варіант краще покаже високий статус, ніж будь-які коштовності. Але буває так, що без глянцю не обійтися. Ще багато чого залежить від кольору очей та волосся, зачіски, структури тіла, пишноти форм, зросту. Бренд працює за східною методикою створення образу — «Лінії меридіан». Тіло жінки має бути подане візуально в структурі ідеального силуету — пісковий годинник.

Також важливо зрозуміти внутрішній стан людини. Якщо клієнтка пригнічена через якісь життєві обставини та не бажає яскравих кольорів, то потрібно додати розкоші в образ шляхом блиску тканин нюдових відтінків з вкрапленнями вишивки ручної роботи. Це ціла наука, головна мета якої— створити сукню вашої мрії, що перебуває в гармонії з найменшими вібраціями вашої душі.

Також бренд працює онлайн. Сьогоднішній світ дозволяє зв’язатися за допомогою відеозв'язку, перебуваючи в будь-якому куточку світу. Можна провести онлайн-заміри та обговорити деталі з клієнтами.

Чому обирають «Reny M»?

Головна місія Будинку моди — нести красу. Це український бренд, який презентує свої колекції на світовому рівні та водночас формує імідж України як модної держави. Він дає своїм клієнтам все найкраще: найякісніші тканини світу та елементи декорування. Однією з унікальностей Будинку моди «Reny M» є оздоблення виробів ручною роботою. Для цього використовують різні техніки, починаючи від каменів, завершуючи нитями. Бренд робить жінок щасливими та допомагає їм виглядати неповторними у сукнях. «Reny M» — це швидкість виконання замовлення, висока якість продукції, унікальні вироби. Враховується все: модні тенденції та параметри представниць прекрасної статі, дизайн виробів сегменту високої моди та помірні ціни.

Бренду «Reny M» вже довірилось багато зірок, співачок, людей мистецтва, шоувумен, бізнес-леді, політичних діячів, а також перші леді України та Заходу, громадські діячі та інші прекрасні дами.

renymofficial

renym.ua