Touch. 77 AUGUST 2022

Зупинити війну: «Міс Україна Всесвіт» 2020 Єлизавета Ястремська стала голосом України у Франції

Одна з найактивніших переможниць конкурсу «Міс Україна Всесвіт» 2020 Єлизавета Ястремська відвідала Францію з кількома почесними та важливими місіями.

Завдяки провідним французьким телеканалам та виданням Єлизавета мала змогу напряму звертатися до населення країни та його керівництва. Адже пріоритетними діями сьогодні є не лише збір благодійних внесків, а й постійне інформування світової спільноти про військову агресію росії.

««Я чітко усвідомлюю, що кожен з нас має зробити свій внесок задля перемоги України. Дуже вдячна Франції за надану можливість інформувати європейське суспільство про реальні події, що відбуваються у нашій країні. Лише спільними зусиллями ми можемо зупинити війну! Лише спільними зусиллями ми можемо врятувати людей та захистити дітей, дитинство яких вже затьмарене болем та стражданнями!», – зауважує Єлизавета Ястремська.»

Ключовим став заклик «Міс Україна Всесвіт» 2020 до Президента Еммануеля Макрона з метою зупинити світового агресора та його неконтрольовану жорстокість. Єлизавета вже виступила в ефірах радіостанцій “RTL Paris” та “France Bleu”, на телевізійних шоу “Vous Formidables”, “Telematin” та на головному інформаційному каналі “BFMTV”. Також українка мала кілька інтерв'ю у найбільш рейтинговому медіахолдингу “Le Figaro” і спільно з «Міс Франція 2022» Діаною Лейр надала коментарі для газети “Midi libre”.

Крім того, Єлизавету Ястремську запросили до журі регіонального конкурсу «Міс Монпельє». Оргкомітет «Miss France» вже давно спостерігав за благодійними проєктами Єлизавети в Україні ще в мирний час, а під час війни об'єднав можливості сторін. Так в межах конкурсу був ініційований збір коштів на допомогу Україні. Небайдужі громадяни Франції відправляли донати через сайт фонду Les Képis Pescalunes. Наразі сума в 11000€ вже на цьому тижні буде на рахунку в українського благодійного фонду «Твоя опора».

Єлизавета Ястремська
https://www.instagram.com/__lizaelza__/

Главная роль

Natalie Orlie — талантливая певица с уникальным голосом, который способен покорить с первого раза. Трудолюбие и упорство помогают девушке в ее творческом пути...

Читать интервью
Главный тренд зимы

Зимой светлые пуховики точно выделят вас из толпы, облаченной в черно-серую палитру...

Happy NEW LOOK

Вечерние платья с вышивкой и цветочными аппликациями, растительными узорами...

Suit Style

Нет ничего более нежного и изысканного, чем бархатный костюм...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch