Мама та дитина: новий проект Аніти Луценко та Юлії Богдан

27 Лютого 2023

Відомі тренери та засновниці кращих програм схуднення для українців Аніта Луценко та Юлія Богдан у додатку WOWBODY (нагадаємо, що це тренування та меню) відкривають новий напрям.

Тепер під чітким керівництвом тренерів можна не лише беспечно схуднути, створити ефектний рельєф та збалансувати меню. А й закласти фундамент здоров’я дитини, привчити до спорту, зміцнити організм і створити спільну корисну звичку.

Програма «Мама та дитина» орієнтована на дітей від чотирьох до восьми років та їх батьків. В основі фізичні вправи, гімнастика, розтяжка, стрибки, шпагати та легкі акробатичні трюки – універсальний комплекс на всі групи м’язів, який цікаво виконувати разом.

Також у програму входить збалансоване меню для мами, яке складається з базових продуктів і чудово підійде для всієї родини.

«Тренуватися дитина може під наглядом батьків або займатися разом з мамою. Вправи для дорослого та дитини схожі, але трохи різні. Є рівень для новачків та середній. Раді створювати для вас щось нестандартне та актуальне», – анонсує програму Аніта Луценко в соцмережах.

Дійсно новий погляд на сумісні тренування батьків з дітьми і гарне рішення реалізувати ідею через гімнастику та акробатику. Адже цей напрям якнайкраще розвиває спритність, покращує витривалість. Також потішить гарна постава, естетичні підйоми стоп та розвиток рівноваги у діточок.

Тренер програми «Мама та дитина» повітряна гімнастка Кристина Корсікова. Дівчина має більше ніж 5 років досвіду праці з дітьми. До речі, у Кристини вже чотири роки (крайній онлайн) займається шестирічна донька Аніти Луценко Мія. Разом з Кристиною Корсіковою на відеотренуваннях вправи виконує юна акробатка Арина Бикова, якій сім років.

Доєднатися до програми або дізнатися більше подробиць можна за посиланням

linktr.ee/WOWBODY