Touch. 77 AUGUST 2022

Час перших

«Коли до справи беруться професіонали, процвітання і успіх гарантовано! Новітні технології, ефективні методи лікування — все це можливо в кращій стоматологічній клініці Cherevko Dental Clinic. Її засновник — дипломований лікар-стоматолог Федір Черевко — розповів журналу TOUCH про головну справу свого життя. Читайте в інтерв’ю!»

- Федоре, як починалася ваша кар'єра?

В дитинстві я дуже любив малювати, тому мав втілити ці здібності на практиці. До вступу у виш я займався євроремонтами, і це у мене дуже добре виходило. Але я розумів, що маю отримати вищу освіту. Спочатку я вступив до Української медичної стоматологічної академії на зуботехнічне відділення у 2003 році, де я приймав участь у всеукраїнському конкурсі і зайняв перше місце у номінації «бюгельне протезування». Цей диплом давав можливість вступити до будь-якого вузу України на стоматологічний факультет бюджетної форми навчання. Звісно, я знову обрав УМСА, яку закінчив у 2010 році. Далі я пішов в наукову діяльність (8 патентів, більш ніж 20 наукових робіт), але з часом зрозумів, що це не моє. Сам я родом із Західної України (Волинська область), тому в чужому місті мені було нелегко. Я поставив собі термін в 5 років. Думав, що якщо не доб’юся успіху в стоматології, то поїду на малу батьківщину. Але за 5 років моїх старань у мене вже було дуже багато щасливих пацієнтів, що спонукало мене до відкриття своєї власної клініки Cerevko Dental Clinik. Особисто я займаюся естетичною стоматологією (керамічні вініри і художня реставрація). Але у мене є крута команда, і ми надаємо всі види послуг у стоматології. Моя кар’єра починалася з нуля, і завдяки тяжкій праці (по 12-14 годин на добу) я досяг того, що маю.

- Чому ви обрали саме стоматологію?

У мене було багато різних варіантів щодо вибору професії... Мене все цікавило (посміхається). Але стоматологія — це моє покликання, хоча зрозумів я це не відразу. В стоматології я втілив і свої художні здібності, і навики з будівництва, і навики з фармбізнесу (маркетинг і менеджмент). Я цілком віддаю себе цій справі. Головним в своїй професії я вважаю спілкування з людьми, безліч нових знайомств. У виборі професії дуже важливо, щоб вона усіляко приносила задоволення. Треба любити те, що робиш! Я особисто кайфую від того, чим займаюся.

- Нам відомо, що саме до вашої клініки приїжджають лікуватися пацієнти з усього світу. Яка головна цінність клініки?

Так, у нас лікуються не лише з усієї України, але й приїжджають з усього світу! І це не може не радувати! От за останній місяць у мене 40% пацієнтів — з інших міст, 20% — пацієнти з-за кордону (незважаючи на карантин), і інші 40% — це мої рідні полтавчани.

Головна цінність нашої клініки — те, що у нас працюють передові, висококваліфіковані спеціалісти, яким я довіряю на всі 100%. Це те, що ми надаємо всі види послуг у стоматологічній сфері по помірним цінам з використанням високоякісних матеріалів на сучасному обладнанні. Це те, що ми організовуємо зустріч пацієнтів, селимо їх і навіть годуємо. А найголовніше — наш дружній колектив.

- З усього спектра стоматологічних послуг що можливо зробити у вас?

Як я вже сказав вище, у нашій клініці Cherevko Dental Clinik можливі всі види послуг у стоматологічній сфері. І це дуже зручно! А для того, щоб наші пацієнти не долали тисячі кілометрів, у моїх планах на майбутнє — відкривати філіали по всій Україні і, можливо, за її межами.

- Як вам вдалося зібрати команду професіоналів?

Я є працівником Української медичної стоматологічної академії. Так склалося, що у мене бажали навчатися багато студентів, що вони і робили. Я завжди з радістю ділився своїм досвідом. Так я і обрав собі найкращих, які і зараз йдуть зі мною нога в ногу, за що я їм безмежно вдячний! Адже без такої команди я сам не впораюсь, бо у нас, дякувати Богу, дуже багато вдячних пацієнтів. Враховуючи те, що запис у нас плановий — на 2-3 тижні наперед, а у мене — на 2-3 місяця наперед, це свідчить про високий рівень надання послуг! Наша команда рада буде допомогти всім бажаючим!

Instagram: fedor_dentist

Главная роль

Natalie Orlie — талантливая певица с уникальным голосом, который способен покорить с первого раза. Трудолюбие и упорство помогают девушке в ее творческом пути...

Читать интервью
Главный тренд зимы

Зимой светлые пуховики точно выделят вас из толпы, облаченной в черно-серую палитру...

Happy NEW LOOK

Вечерние платья с вышивкой и цветочными аппликациями, растительными узорами...

Suit Style

Нет ничего более нежного и изысканного, чем бархатный костюм...

Мода
Коллекции
Красота
Личности
Стиль жизни
Культура
TOUCH Kids
TOUCH TV
Редакция Touch