Дорохова Софія
![](img/dorohova-sofiya-1.jpeg)
„«Королева Маріуполя International» вирушила до В'єтнаму представляти нашу прекрасну країну на міжнародний конкурс краси «Miss Tourism World»“
Софії 19 років, вона навчається в НУ ОМА (Національний університет Одеської морської академії). У Софії безліч талантів, один із них - чудова гра на гітарі і це не дивно, оскільки вона закінчила музичну школу. Незважаючи на те, що Софія застала весь жах блокадного Маріуполя і змогла виїхати лише на початку квітня, вона сповнена сил і рішучості представляти Україну на міжнародній арені! Зараз Софія живе у Фінляндії та мріє повернуться до Українського Маріуполя та мирної України!
![](img/dorohova-sofiya-2.jpeg)
Для нас, як для організаторів конкурсу «Королева Маріуполя» було дуже важливо, щоб саме наша учасниця поїхала на міжнародний конкурс представляти Україну. Юлія Липовецька та Марина Соловей
![](img/dorohova-sofiya-3.jpeg)
![](img/dorohova-sofiya-4.jpeg)
![](img/dorohova-sofiya-5.jpeg)