CORNER by Levishko

10 Травня 2023

IT’S GOING TO BE OKAY collection | No Season 2023-2024

Бренд жіночого одягу CORNER by Levishko представляє нову капсульну колекцію «It’s Going To Be Okay».

«Назва колекції символізує заклик до оптимізму та нагадує, що попереду не завжди будуть ідеальні дні, але завжди можна створити щось прекрасне навіть у складні часи», – коментує засновниця та дизайнерка бренду Олександра Левішко.

Колекція натхненна жінкою в епоху сучасних змін та потрясінь. В образ жінки укладено полярні якості: сила поєднується з крихкістю, ніжність з рішучістю, наївність з мудрістю. Головна героїня колекції втілює цю енергію та має вільну дух, що дозволяє їй бути самою собою.

До колекції увійшли лляний брючний костюм; костюм-трійка, що включає жакет, жилет та максі-спідницю; брюки-карго та корсет із фактурного грубого льону, майка із в’язаного трикотажу, боді та сукня.

Центральний образ колекції- жовтий костюм, який складається з топу та спідниці-балону з конструкцією, що натхненна формою квітки. Цей комплект символізує відродження та новий початок після тягучого очікування тепла.

У колекції переважають елегантні, але комфортні силуети, поєднавши у собі різновид фактур, тканин та комбінацій. Естетично побудовані об’єми та архітектурні лінії виражають силу характеру, тоді як оголені плечі та шнурівка підкреслюють тендітність та жіночність. Також у виробах використані необроблені краї як символ неідеальності життя.

Кольорова гама колекції витримана в натуральних відтінках шоколадного, ванільного та молочного кольорів, що створює атмосферу затишку та спокою.

«It’s Going To Be Okay»- різноманітність настроїв, які роблять нас собою, а одяг є продовженням нашого внутрішнього стану. Це дозволяє мати нескінченну свободу вибору, якою бути сьогодні.

Колекція доступна лімітованим тиражем на сайті бренду.

Photo credits:

Photo: @artemsurov
Model: @lauratserkovna @lmodelsagency
Style: @annakvyshko
MUAH: @katt.muah

cornerbylevishko.com
cornerbylevishko