Natural care

11 Вересня 2022

Чарівна і цілеспрямована Єва Галайда впевнено прокладає дорогу до використання натуральної косметики в Україні. Нам приємно спостерігати за тим, як бренд BOGIKA набирає обертів і має неабиякий попит серед жінок. Що змінилося у ставленні до натуральної косметики за останні роки, та скільки це коштує? Єва, як ніхто інший, знає відповіді на ці питання.

- Єва, ми раді знайомству! Розкажіть, як зародився і розвивався ваш бренд BOGIKA, і що означає назва?

Я, мій чоловік Сергій і наша донька Камі — усі ми маємо схильність до алергій. Тому користуватись косметикою, парфумами та побутовою хімією з мас-маркету (навіть дуже дорогих брендів) не можемо. Коли народилась Камі, я почала шукати справді якісні та безпечні альтернативи. І коли зрозуміла, що їх нема, вирішила створити свої. Так з'явились перші засоби для очищення та зволоження тіла. У їхній розробці мені дуже допомогла освіта дерматолога. Коли я побачила, що моя натуральна косметика дійсно працює, з'явилась ідея створити бренд.

Назва бренду має гарну і ніжну історію. Я дуже хотіла, щоб вона була водночас лаконічною і теплою, поєднувала і любов, і турботу. За національністю я угорка. Рідною угорською bogar означає «жук». Будучи ще маленькою дівчинкою, я називала так червоних жучків у чорні цятки. Теплий спогад з дитинства, який українською перекладається як «сонечко». Хіба може бути більш вдала назва?

- Що компанія являє собою зараз?

Зараз BOGIKA — це сучасна аромамайстерня, обладнана згідно з міжнародними стандартами. Виробництво чітко відповідає ТУ та висновкам СЕС. Усі рецептури розробляє один з найкращих технологів України. Зараз в асортименті маємо усі необхідні засоби для ефективного догляду за обличчям, волоссям та тілом, при цьому ми безупинно працюємо над розробкою новинок. Щодня ми отримуємо сотні відгуків від задоволених клієнтів.

- Ви використовуєте у виробництві тільки натуральні інгредієнти, а яким чином забезпечується зберігання косметики?

Так, усі компоненти, які є у складі засобів, — натуральні, та дозволені міжнародними організаціями до використання. Ми працюємо з перевіреними постачальниками компонентів, на кожну партію маємо відповідні сертифікати та паспорти якості. В аромамайстерні для кожного інгредієнту створені правильні умови зберігання.

- Скільки і як потрібно зберігати натуральні засоби в домашніх умовах?

Натуральна косметика може зберігатися до 12 місяців, а від початку користування — до 4 місяців. Якщо порівнювати з мас-маркетом, це недовго, проте для натуральної косметики це норма. Саме тому ми не пропонуємо засобів у великих об'ємах. Для кожного з них підібрано оптимальну тару, яку можна використати у зазначені терміни. BOGIKA переконана, що етикетка засобу — це спосіб комунікації виробника і споживача. Саме тому ми використовуємо її на всі сто відсотків, щоб розповісти клієнту усі нюанси використання та зберігання. В більшості випадків натуральним засобам не потрібні надзвичайні умови (якщо потрібні, ми це вказуємо додатково). Головне, щоб температура була кімнатною, засіб не контактував з сонячними променями, і щоб у нього не потрапляла вода чи інші збудники.

- Користуватися якісною натуральною косметикою виходить дорожче?

Зовсім ні! Кожен засіб BOGIKA — найкраще тому підтвердження. Витрати на одне застосування мінімальні, а ефект помітний. Коли йдеться про комплексний догляд (а це запорука швидкого та пролонгованого ефекту), то, крім ціни на засоби, можна отримати ще й доволі значну економію на візитах до майстрів. Наприклад, лінійка для волосся вирішує багато завдань. Волосся стає міцнішим та живим по довжині — зникає потреба часто обрізати кінчики або ж використовувати ботокс чи кератин. У більш довготривалій перспективі — відмова від агресивних сульфатів, а це вартісна інвестиція у своє здоров'я в цілому.

- Що скажете наостанок нашим читачам?

Ми щиро віримо, що кожна жінка — гарна, і її природну красу не треба ховати за декоративною косметикою. Варто лиш дозволити любити себе та насолоджуватись процесом догляду за собою. Ті кілька хвилин у ванній зранку та ввечері мають бути справжнім ритуалом, за який шкіра обов’язково вам віддячить. З BOGIKA це легко!

@bogika_cosmetics